Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Moderator: grup_moderatori

Mergem in finala?

Da
18
90%
Nu
2
10%
 
Total votes: 20

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2229
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de fanucrv » 14 Apr 2021, 20:08

După ce am marcat , a amuțit complet Dan Ștefănescu .

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1162
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 14 Apr 2021, 20:19

Hai cu capatana, Vladoiu și Fedele...

robertc
suporter
suporter
Mesaje: 927
Membru din: 19 Aug 2013, 09:34

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de robertc » 14 Apr 2021, 20:32

Da si commentatorul asta de pe Looksport+ ne cam terfeleste finut

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1786
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de dorumihnea2 » 14 Apr 2021, 21:13

Ce bănuiam s-a confirmat și anume Ouzu îl vede pe Fedele ca și înlocuitor pt Nistor și Bic pt Mateiu și deoarece Nistor este într-o formă bună atunci Fedele prinde puține minute. Despre meci sunt puține de spus.... Eu cred că noi romanii nu avem o mentalitate cum au nemții de ex care când prind o echipă slăbuță ii încarcă de goluri.... În schimb când am forțat în seara asta am și marcat. Under ii amândoi slăbuți în seara asta cu toate că, Câmpanu și-a dorit mult dar.....

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2229
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de fanucrv » 14 Apr 2021, 21:19

Jos pălăria in fața lui Ouzunidis. A vorbit cateva fraze in română, foarte corect. Omul e profesionist 100%.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9787
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de manex » 14 Apr 2021, 21:39

Eu sunt curios de ce era suparat Cic. Personal ma asteptam la mai mult. Dar poate s-au protejat pentru sambata.

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

robertc
suporter
suporter
Mesaje: 927
Membru din: 19 Aug 2013, 09:34

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de robertc » 14 Apr 2021, 21:49

manex scrie:
14 Apr 2021, 21:39
Eu sunt curios de ce era suparat Cic. Personal ma asteptam la mai mult. Dar poate s-au protejat pentru sambata.

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk
Ai vazut si tu faza cand ia dat mana la o parte de pe umar lui Bon?

ElStef
membru
membru
Mesaje: 188
Membru din: 15 Sep 2020, 11:41

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de ElStef » 14 Apr 2021, 22:21

E supărat ca a ratat penalty cu FCSB. Cam multe talente!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9787
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de manex » 14 Apr 2021, 23:00

robertc scrie:
manex scrie:
14 Apr 2021, 21:39
Eu sunt curios de ce era suparat Cic. Personal ma asteptam la mai mult. Dar poate s-au protejat pentru sambata.

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk
Ai vazut si tu faza cand ia dat mana la o parte de pe umar lui Bon?
Da. Cam ciudat

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1162
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 15 Apr 2021, 00:05

Coincide cu întoarcerea de la nationala, a dat 2 goluri, poate i-a mai zis Radoi ca tre sa plece din România, e cel mai bine cotat jucator din liga 1 și începe frustrarea ca el de ce nu pleacă... mie îmi pare ca asta e filmul și a mai fost episodul asta când a ratat transferul după campionatul de tineret

Are așteptări mari fundamentate, asta e reversul medaliei..... și nici jocul nu ii merge și simte asta.. asta îmi pare mie de la TV

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3520
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de Paul » 15 Apr 2021, 06:19

Eu cred ca pur si simplu trece printr-o forma mai putin buna, cum se intampla. Frustrarea ca nu a plecat e de inteles, viata de fotbalist e scurta, dar nu cred ca e genul sa se blazeze, si sper sa isi dea drumul, ca e nevoie, pentru echipa si pentru el daca vrea sa plece undeva bine.

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de cortinadampezzo » 15 Apr 2021, 10:08

Nistor si Cic, ambii au fost nervosi la schimbare.
Motivul este ca de vreo 3-4 meciuri , fiind responsabili cu faza de creatie si golurile echipei, nu le merge jocul. Si, nu a mers nici ieri cu o echipa de liga2

Koljic iar cu abductorii, celebra problema cu care a venit la noi
O alta bila neagra i-as da lui Cimpanu, care ar trebui sa se pozeze intr-un rol de servant. Nu a centrat deloc pentru Koljic, el isi schimba tot timpul piciorul si intra in careu sa traga. Deja toata Europa ii stie schema

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2952
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de Geronimo » 15 Apr 2021, 10:43

cortinadampezzo scrie:Nistor si Cic, ambii au fost nervosi la schimbare.
Motivul este ca de vreo 3-4 meciuri , fiind responsabili cu faza de creatie si golurile echipei, nu le merge jocul. Si, nu a mers nici ieri cu o echipa de liga2

Koljic iar cu abductorii, celebra problema cu care a venit la noi
O alta bila neagra i-as da lui Cimpanu, care ar trebui sa se pozeze intr-un rol de servant. Nu a centrat deloc pentru Koljic, el isi schimba tot timpul piciorul si intra in careu sa traga. Deja toata Europa ii stie schema
Pentru ca nu loveste mingea cu dreptul. Trebuie sa lucreze mai mult la antrenamente.


Sent from my iPad using Tapatalk

malus dacus
fanatic
fanatic
Mesaje: 2956
Membru din: 24 Feb 2018, 19:16

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de malus dacus » 15 Apr 2021, 11:24

Ba baeti da nu e corect. De fo trei etape de cand am inceput sa zic pe-aici de constantean ca e cam naspa, jeap jeap mi-am luat hate cam la fiecare postare, iar acum incepu sa vi se para si voua ca e ceva in neregula cu constanteanul? Ca e suparat, ca e pe dracu ghem! E pe lipsa de valoare la constantean. Cifrele care l-au ridicat pe acolo pe sus prin niste statistici au fost de conjunctura, din perioada cand alerga 13 virgula km per meci, coroborat niste toate 11m doar de el executate, coroborat cu niste ziduri de cascadorii rasului la niste lovituri din preajma careului, coroborat cu niste maxim bulan la niste suturi deviate si cam atat. Nu cred ca a dat niciodata peste rascoale de prea mult talent constanteanul Cicaldau. Iar de cand nu mai fuge 13 virgula km per meci sa se intalneasca mai des cu mingea, lucrurile astea incep sa se cunoasca. Pt. ca n-are cu ce sa compenseze daca nu fuge.

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2952
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Cupa Romaniei. Semifinale. Universitatea - ACS Viitorul Panduri Tg Jiu

Mesaj de Geronimo » 15 Apr 2021, 12:00

malus dacus scrie:Ba baeti da nu e corect. De fo trei etape de cand am inceput sa zic pe-aici de constantean ca e cam naspa, jeap jeap mi-am luat hate cam la fiecare postare, iar acum incepu sa vi se para si voua ca e ceva in neregula cu constanteanul? Ca e suparat, ca e pe dracu ghem! E pe lipsa de valoare la constantean. Cifrele care l-au ridicat pe acolo pe sus prin niste statistici au fost de conjunctura, din perioada cand alerga 13 virgula km per meci, coroborat niste toate 11m doar de el executate, coroborat cu niste ziduri de cascadorii rasului la niste lovituri din preajma careului, coroborat cu niste maxim bulan la niste suturi deviate si cam atat. Nu cred ca a dat niciodata peste rascoale de prea mult talent constanteanul Cicaldau. Iar de cand nu mai fuge 13 virgula km per meci sa se intalneasca mai des cu mingea, lucrurile astea incep sa se cunoasca. Pt. ca n-are cu ce sa compenseze daca nu fuge.
:-) da, timpul lui Cicaldau a apus, trebuie inlocuit urgent de Capatana. Nu se mai aude nimic de Radu Birzan. Daca nu exista preocupare sa crestem jucatori, tragem de ce avem acum. Daca aveau oferta de 5 mil. trebuia lasat sa plece. Eu cred(sper) ca o sa-si revina in play-off. Ce ma deranjeaza pe mine, la tipul asta de mijlocas, e ca nu are 2-3 suturi concrete pe meci din afara careului.


Sent from my iPad using Tapatalk

Închis