Playoff. Etapa 5. Academica Clinceni - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

De Paște luam puncte celor de la Clinceni, nu?

Poll ended at 03 Mai 2021, 22:38

3
10
100%
1
0
No votes
0
0
No votes
 
Total votes: 10

adi_g
suporter
suporter
Mesaje: 626
Membru din: 20 Sep 2017, 21:18

Re: Playoff. Etapa 5. Academica Clinceni - Universitatea

Mesaj de adi_g » 03 Mai 2021, 21:12

manex scrie:
03 Mai 2021, 15:28
Nu credeti ca Mitran s-a descurcat mai bine in alea 5 minute decat Capatana? Cred ca merita mai mult de 5 minute.

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk
Capatana e slabut....Pacat ca barbut fost trecut pe linie moarta.Era mult mai potrivit acolo...

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1753
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Playoff. Etapa 5. Academica Clinceni - Universitatea

Mesaj de dorumihnea2 » 03 Mai 2021, 22:42

Paul scrie:
03 Mai 2021, 21:02
Eu unul nu ma uit la Champions League sau la alte campionate pentru ca pur si simplu nu ma atrage. Adica apreciez nivelul tehnic, dar efectiv nu ma intereseaza si nu pot sa urmaresc un meci intreg. Eu tot cu amarastenii nostri sunt, nu am nici pe departe sperante sa joace ca Real Madrid ca imi dau si eu seama ca nu se poate. Si e ok, pentru ca asa slab cum e nivelul, e o chestie sa ii bati pe Fcsb si pe Cfr si sa ii vezi cu buza umflata, de Dinamo nu mai e nicio chestie de zis.
Toate acestea fiind spuse, da, lipsa de perspectiva e o problema, si nici eu nu inteleg de ce Rotaru nu se inconjoara de oameni care se pricep si chiar au rezultate, dar faptul ca pana la urma l-a dat afara pe Papi si l-a adus pe Ouzounidis, e un pas in directia buna.
Niciunul nu mai urmărește cap coadă un meci din CL sau alte campionate din cauza mulțimii de meciuri pe care le avem pe tavă seară de seară... E clar asta... Vroiam doar săprezint o cauză a nemulțumirii unora dintre cei de pe grup...in afară că suntem legați afectiv de o echipă nivelul totuși e slăbuț... Am vrea ca Nistor să nu mai greșească pase sau Cic să mare mai mult din lovituri libere dar ăștia sunt și cu ei defilam. Câtă vreme perla noastră e mai mult rezervă la Parma care e retrogradată vă dați seama de nivelul competiției.

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Playoff. Etapa 5. Academica Clinceni - Universitatea

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 03 Mai 2021, 22:55

În primul rand ca pe jucătorii din liga 1 se bat 3 echipe și noi nu oferim cei mai mulți bani nici la salariu și nici la transfer, asa ca prentiile de a lua doar spuma de pe piața nu prea o înțeleg pentru ca e total nerealista

Pe partea de copii și juniori da, aici putem sa avem pretenții clar

Pe partea de lot as privi lucrurile per ansamblu, adică dacă trag linie pana acum în 35 de etape plus cupa pai avem Cicaldau, Ctin, Bancu, Nistor și poate chiar Ivan iar Vătăjelu cu Ozunidis, sunt cei care au dus greul fără accidentări sau suspendări... Restul sa vedem cât de constanți sunt : Bălașa se accidentează des și mai face câte o suspendare, Vladoiu după ce l-a scos din ritm gata s-a pierdut, Ofosu accidentat si inconstant, Capatana slab și de puține ori, Câmpanu slab și de puține ori, Papp ghinion, Koljic accidentat mereu, Tudorie accidentat mult, Screciu slab și accidentat, Acka îl știm cât poate, Mateiu inconstant, Bic nu are valoare.. Barbut & Mamut la fel, Baiaram slab, Cămara slab și nepregătit, Fedele nepregătit, Pigliacelli slab

Deci stam în 5-6 jucători constanți, restul poate mai promit dar nu sunt "de încredere", adică poate se accidentează, poate nu au forma, poate sunt suspendati sau nu pot mai mult

Avatar utilizator
fanUCV
suporter
suporter
Mesaje: 501
Membru din: 15 Dec 2018, 23:23

Re: Playoff. Etapa 5. Academica Clinceni - Universitatea

Mesaj de fanUCV » 03 Mai 2021, 23:02

"surpriză neplăcută", cică .. când, poate, doar suporterul vrea ca echipa să fie campioana .. focus pe Cupă, altfel intră(m) în umbră ..

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

ucv - un zambet, o lacrima, un suras de fericire

Avatar utilizator
Jimmy Darmody
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 15 Apr 2016, 14:54

Re: Playoff. Etapa 5. Academica Clinceni - Universitatea

Mesaj de Jimmy Darmody » 04 Mai 2021, 08:24

R.E.N. scrie:
03 Mai 2021, 09:32
Jimmy Darmody scrie:
03 Mai 2021, 07:27
Si eu am bagat la fel ca ei la pariuri...1-0 Clinceni! 😂😂😂🎶🎶🎶
Am pierdut si ai inviat si tu?
Logic, mai ales ca am iesit cu mult pe plus usteag ucv usteag ucv dupa ultimele 3 meciuri ucv

Închis