Transferuri vara lui '21

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
empedocle
membru
membru
Mesaje: 123
Membru din: 10 Aug 2021, 20:55

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de empedocle » 05 Sep 2021, 21:08

Leonard Albert scrie:
05 Sep 2021, 20:10
. Asa ca iti dau un exil si sa auzim de bine!
Bre, daca dai "exil" da si tu vreun an de zile ... uitandu-ma prin comentariile tale observ ca poti. Si ia-ti si sosia cu tine ! :)(

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Leonard Albert » 05 Sep 2021, 21:19

Rezolvat, pamantene!

Am probleme doar cu "sosia"...daca o iau cu mine dau faliment intr-o saptamana. Ti-o las tie, sa vad cum te descurci. :laughing:

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Leonard Albert » 05 Sep 2021, 21:31

@thunder: Opreste-te bro! Ca iar raman fara umor fin pe forumul asta. Sarisi toata herghelia acuma.

Avatar utilizator
empedocle
membru
membru
Mesaje: 123
Membru din: 10 Aug 2021, 20:55

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de empedocle » 05 Sep 2021, 21:35

Unstoppable... :)(

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Leonard Albert » 05 Sep 2021, 21:42

Thunder scrie:
05 Sep 2021, 21:33
Leonard Albert scrie:
05 Sep 2021, 21:31
@thunder: Opreste-te bro! Ca iar raman fara umor fin pe forumul asta.
pai am cu cine? nu vezi ca-s numai o adunatura de on.an.isti pe baza de reciprocitate... d-aia a murit forumu`, pt alde paulica o are mica si prosti ca el gen malus penicus care au ajuns moderatori la oferta la baumax :-D
Pai hai sa nu-i lasam asa. Stiu bine ce era forumul asta pe vremuri, ce distractie si ce nivel intelectual era. Dar nu cred ca e vina lui Paul, Empedocle sau dacului rau ca lucrurile nu sunt ok.
Astia sunt efectul, nu cauza, scuzati cuvantul "astia". Nu e vina lor. Lucrurile s-au prabusit cu mult timp inainte.
Nu mai da si tu cu ghioaga, ramai pe comedie ca-ti sta mai bine! Chiar daca ai dreptate. o:

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Leonard Albert » 05 Sep 2021, 21:52

Ete plua! O sa te baneze si iar ma milogesc de ei sa te bage inapoi. I-ai mai usor! Esti ca buldozerul in farmacie. Acestia (atentie!) trebuiesc periati, parfumati si pupati, nu mai merge ca pe vremuri, bosorogule care esti tu bosorog! Lasa oamenii in pace! ASTIA SUNTEM!, Buni, rai, mici, mari, asta ne e oastea. Ce sa facem acuma? Sa ne dezbinam si mai mult? Nu ajunge unde am ajuns?

Fa-te om, fa-te om, alunga gandul necurat... :lol: :lol:

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1099
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Leonard Albert » 05 Sep 2021, 22:00

Hai ca esti pericol asta seara!

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3518
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Paul » 05 Sep 2021, 22:02

Leonard Albert scrie:
05 Sep 2021, 21:52
Ete plua! O sa te baneze si iar ma milogesc de ei sa te bage inapoi. I-ai mai usor! Esti ca buldozerul in farmacie. Acestia (atentie!) trebuiesc periati, parfumati si pupati, nu mai merge ca pe vremuri, bosorogule care esti tu bosorog! Lasa oamenii in pace! ASTIA SUNTEM!, Buni, rai, mici, mari, asta ne e oastea. Ce sa facem acuma? Sa ne dezbinam si mai mult? Nu ajunge unde am ajuns?

Fa-te om, fa-te om, alunga gandul necurat... :lol: :lol:
Daca periat ar insemna sa nu ma injure de mama care nu mai e, atunci da, asa as vrea.
@Thunder, iti iei trigger daca te roaga cineva sa nu mai injuri ca un babuin?
Bea si tu o bere si calmeaza-te, eventual cere-ti scuze, ca nu ti-a facut nimeni nimic.

Avatar utilizator
Thunder
membru
membru
Mesaje: 244
Membru din: 29 Mai 2006, 22:33

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Thunder » 05 Sep 2021, 22:03

Paul scrie:
05 Sep 2021, 22:02
Bea si tu o bere si calmeaza-te, eventual cere-ti scuze, ca nu ti-a facut nimeni nimic.
Baui mai multe. Du-te dupa ma-ta care nu mai e ca nu plange nimeni dupa tine. Fa si tu covid ca iti fac mesaj la stadion, jur!

Avatar utilizator
Thunder
membru
membru
Mesaje: 244
Membru din: 29 Mai 2006, 22:33

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Thunder » 05 Sep 2021, 22:04

Paulica forever la tastatura, asa bag, mereu cu noi in spirit, ca anal a fost toata viata... ce zici, te aranjeaza? Eu zic ca e 100% cuprinzator...

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3518
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Paul » 05 Sep 2021, 22:07

Esti un baiat deosebit, da-i inainte, atat poti atat faci.

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3518
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Paul » 05 Sep 2021, 22:20

Nu as fi vrut, dar nu cred ca se mai putea cu el - ii dadui o saptamana de pauza.

Takeiteasy
fanatic
fanatic
Mesaje: 1035
Membru din: 02 Feb 2014, 02:50

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Takeiteasy » 05 Sep 2021, 22:30

Valentin Gheorghe de la Astra are calitati - dar nu stiu daca U Craiova a dorit cu adevarat sa-l aduca; bine se zice ca cerea si salariu foarte mare pentru liga 1. Craiova joaca pe banda cu Cimpanu, Gustavo, Baiaram si Ivan. Era greu sa intre si V. Gheorghe - baiatul este clar peste Cimpanu (are si 3 mai mult ca virsta si asta conteaza), de exemplu, dar probabil ca fostul jucator de la Botosani trebuie jucat des pentru ca s-au platit muuulti bani pe el.

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2951
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Geronimo » 05 Sep 2021, 22:38

Takeiteasy scrie:Valentin Gheorghe de la Astra are calitati - dar nu stiu daca U Craiova a dorit cu adevarat sa-l aduca; bine se zice ca cerea si salariu foarte mare pentru liga 1. Craiova joaca pe banda cu Cimpanu, Gustavo, Baiaram si Ivan. Era greu sa intre si V. Gheorghe - baiatul este clar peste Cimpanu, de exemplu, dar probabil ca fostul jucator de la Botosani trebuie jucat des pentru ca s-au platit muuulti bani pe el.
Este peste Cimpanu. Poate a contat si varsta, V. Gheorghe are 24 de ani. Asta e. Nea Mihai a pariat pe Cimpanu.


Sent from my iPad using Tapatalk

Takeiteasy
fanatic
fanatic
Mesaje: 1035
Membru din: 02 Feb 2014, 02:50

Re: Transferuri vara lui '21

Mesaj de Takeiteasy » 05 Sep 2021, 22:52

Geronimo scrie:
05 Sep 2021, 22:38
Takeiteasy scrie:Valentin Gheorghe de la Astra are calitati - dar nu stiu daca U Craiova a dorit cu adevarat sa-l aduca; bine se zice ca cerea si salariu foarte mare pentru liga 1. Craiova joaca pe banda cu Cimpanu, Gustavo, Baiaram si Ivan. Era greu sa intre si V. Gheorghe - baiatul este clar peste Cimpanu, de exemplu, dar probabil ca fostul jucator de la Botosani trebuie jucat des pentru ca s-au platit muuulti bani pe el.
Este peste Cimpanu. Poate a contat si varsta, V. Gheorghe are 24 de ani. Asta e. Nea Mihai a pariat pe Cimpanu.


Sent from my iPad using Tapatalk
Lita Dumitru, antrenorul lui Cimpanu la juniorii lui Chiajna, tot zice ca Alex Cimpanu nu e jucator de banda, si ca da cel mai bun randament in spatele virfului, cu libertate de miscare. Ar trebui incercat pe pozitia asta; ii dai lui Cimpanu mingea la picior pe dreapta, el pierde timp sa si-o puna pe stingul, se mai si intoarce : nu poti face fotbal de top in asa mod.

Daca nea Miai tot a pariat pe Cimpanu - trimite-l la sala sa puna muschi pe el, spune-i sa stea suplimentar pe teren sa lucreze la lovirea mingii cu piciorul drept, incearca-l si pe alte pozitii (pe stinga, in spatele virfului), invata-l sa joace ambele faze etc.

Închis