Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Moderator: grup_moderatori

Ce fel de meci va fi ?

Poll ended at 15 Dec 2021, 11:13

Vom marca rapid si vom bate la scor.
5
45%
Va fi un meci pe muchie de cutit dar vom invinge in final.
6
55%
Am jucat "x2" la pariuri.
0
No votes
 
Total votes: 11

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 734
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: Etapa 20: Universitatea Craiova - UTA Arad

Mesaj de FreakBoy » 15 Dec 2021, 21:59

Leonard Albert scrie:
15 Dec 2021, 20:39
FreakBoy scrie:
14 Dec 2021, 21:21
Iar s-au strâns suporterii pe aici. Eu zic că unii dintre voi ar trebui să își caute echipă.
Dupa fiecare meci execrabil facut de echipa noastra iesi pe-aici si dai cu parul. Cunosti expresia "a fi obiectiv"? Demonstreaza si aplica! Pentru ca de-aia cica ai drepturi pe-aici. Serios, ma uimesti! Tu poti sa-i aplauzi dupa meciul de ieri? Poti sa spui ceva de bine? Sau ai temele facute?
Tu esti anti-Craiova daca te bucura Laci, Tbilisi sau meciul de ieri. Nu noi! Si scoate parul si da-i cu ban-ul,dar justifica-te in fata tuturor! Incerci in mod evident sa pui botnita suporterilor cand critica meciurile catastrofale si cand au dreptate totala. Nu-ti face cinste atitudinea asta. Te ascunzi sub "iubirea de Stiinta" si legi gura oamenilor. Ai agenda? Nu mai avem voie sa spunem ca jucam prost cand jucam prost? Te rog, putina decenta si respect fata de noi!
Auzi ce tupeu, ne trimiti pe noi sa ne cautam alta echipa? De unde si pana unde iti permiti asa ceva? Pana una-alta, nu noi mirosim aici a cozi de topor!
Spunem ce vedem si spunem fix realitatea. Care e problema ta? Mintim cu ceva?
Si in final, ca idee, nu am nimic cu tine personal, dar am cu atitudinea ta. Sanatate tuturor!
Verișor, vezi că iar te grăbești. Comentariul era la pauză când suporterii aveau fiecare vreo 2-3 jaleli.
Da, după părerea mea unii ar trebui sa tina cu alta echipă, e atât de simplu. Care e problema ta, mint cu ceva? M-am plictisit de ăștia de se vaita din minutul 10 că e portarul praf sau că unii de 19-20 de ani nu au atitudine când ei, de ii știu eu de 15 ani pe aici, se smiorcăie de fiecare dată când suntem în dificultate.
I N I M I T A B I L I

Închis