Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Dam o sansa FCSB-ului ?

Poll ended at 15 Mai 2022, 13:05

Da (Batem)
2
20%
Nu (Pierdem)
6
60%
Egal (sa se decida in meciul direct)
2
20%
 
Total votes: 10

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 15 Mai 2022, 21:52

Sa stiti ca citesc si ma crucesc la ce scrieti. Pai daca noi gandim asa, va dati seama cum gandesc ceilalti? Cum sa iti doresti sa se accidenteze vreunul din ai nostri? Pana la baraj mai avem 2 saptamani. Ce sa menejezi? Ii va menaja cu Farul. Ca ma asteptam ca macar Lazar sa fie in poarta.. Da. Dar restul... Cu cine sa joci?

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

Iancu Magheru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1380
Membru din: 27 Mai 2021, 11:40

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Iancu Magheru » 15 Mai 2022, 21:56

Baiaram mă scoate din sărite cu simularile, nu il învață nimeni să ia fotbalul în serios? E a nu știu câta oara. Ai prim planul intr-o fază și tu cazi ca spicul degeaba, foarte superficial, trebuie să se maturizeze pt că talent are.

Trubadurul
membru
membru
Mesaje: 150
Membru din: 09 Iul 2017, 13:05

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Trubadurul » 15 Mai 2022, 22:01

O stare de neputință generala :mad: o dezamăgire fenomenală a fost și campionatul ăsta... Cât să mai înduri? Cât???

Nu vreau să menajeze pe nimeni... Nu vreau să se accidenteze nimeni...

Nici nu îmi pasă cine câștigă campionatul.. Contează că NOI sunt scriși NICĂIERI...

NE Zbatem ca peștele pe uscat fără nici o noimă sau productivitate.


Off :mad:

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 15 Mai 2022, 22:17

Ce chin este pt Baiaram de câteva etape încoace … înțeleg dorința clubului de a-l vinde dar la felul în care joacă nu o să iasă nimeni pe plus.

Ce treabă o fi având Crețu cu sportul ăsta nu înțeleg. Să te apuci sa-l înveți ABC-ul fotbalului la vârsta asta e cam târziu.
CRAIOVA NESUPUSA

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 15 Mai 2022, 22:37

Nu l-as judeca prea aspru pe Baiaram.
Tin minte ca si Mihaila intrase la un moment dat intr-o umbra. Parca avea 25 de meciuri titular si fara gol la un moment dat.

Jocul este unul de uzura . Exact la ce nu ne pricepem noi. Din pacate toate meciurile din calificari ECONFL sunt unele de uzura, cam ca azi

Iancu Magheru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1380
Membru din: 27 Mai 2021, 11:40

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Iancu Magheru » 15 Mai 2022, 22:48

Un meci execrabil făcut de Găman. Eu știu că nu e ăsta nivelul lui, dar sper măcar la baraj să își dea mai mult silința.
Vlădoiu nu joacă rău. Crețu slab azi, ca in ultimele meciuri de altfel.

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2214
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de fanucrv » 15 Mai 2022, 23:01

Cretu trebuie sa joace in fata apărării si nu in spatele vârfurilor. Acum ocupa o pozitie mult prea avansata pentru viteza si tehnica lui

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 15 Mai 2022, 23:07

A rupt orice faza Petrescu , jegos arbitru ...despre debeluh , camora sau Deac primesc fault doar daca cad pe jos

Rocain
senior
senior
Mesaje: 336
Membru din: 29 Iun 2009, 10:21

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Rocain » 15 Mai 2022, 23:28

Sa nu uitam, fcsb-Universitatea Craiova 0-2. Apoi iar sa nu uitam, avem palmares superior mioritelor la meciurile de pe terenul cfr-ului. Asa ca si dupa infrangerea de azi, tot au ceva de invatat oile de la noi. ucv

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2056
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 15 Mai 2022, 23:29

Frumos golul lui Mateiu , am revăzut retrogradarea ciorilor pe Giulești

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2071
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de gogu2005 » 15 Mai 2022, 23:32

Oficial Reghe este cel mai slab antrenor de la renaștere. Dacă nici după acest meci nu își dă demisia devine penibil. A reușit să își bată joc de întreaga echipă în ultimele meciuri amestecând jucătorii pe posturi mai ceva ca bilele de la loto. Practic ne-a [cenzurat] toate șansele la orice anul asta.
Cât de ușor a fost dat afară Bergodi deși nu avea seria “impresionantă” de înfrângeri a domnului Prodan, câtă muiie si-a luat Papură (oltean adevărat, trup si suflet pt echipă) deși nici măcar nu se apropia de seria acestui grataragiu vestit ajuns antrenor la noi ca să scape de coana mitza mop.
CRAIOVA NESUPUSA

robertc
suporter
suporter
Mesaje: 913
Membru din: 19 Aug 2013, 09:34

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de robertc » 15 Mai 2022, 23:34

gogu2005 scrie:
15 Mai 2022, 23:32
Oficial Reghe este cel mai slab antrenor de la renaștere. Dacă nici după acest meci nu își dă demisia devine penibil. A reușit să își bată joc de întreaga echipă în ultimele meciuri amestecând jucătorii pe posturi mai ceva ca bilele de la loto. Practic ne-a [cenzurat] toate șansele la orice anul asta.
Cât de ușor a fost dat afară Bergodi deși nu avea seria “impresionantă” de înfrângeri a domnului Prodan, câtă muiie si-a luat Papură (oltean adevărat, trup si suflet pt echipă) deși nici măcar nu se apropia de seria acestui grataragiu vestit ajuns antrenor la noi ca să scape de coana mitza mop.
Taci naibii gogule cu papura ta.

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2831
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de fabius_2014 » 15 Mai 2022, 23:35

Cred ca ai nostri au jucat la alibi. Becali a vazut ca au jucat toti titularii, dar nu prea s-a omorat nimeni cu firea. Vreau sa cred ca nu asta e valoarea lui Ivan sau a lui Baiaram. Sa-l vad acum pe MM daca are chef de ironii ieftine. La meciul cu Farul vreau sa vad rezervele.

BiancoAzzurro_AS.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1149
Membru din: 08 Feb 2019, 12:21

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de BiancoAzzurro_AS. » 15 Mai 2022, 23:35

Eu nu știu la ce fotbal v-ați uitat până acum dacă îl plângeți pe Bergodi care ne-a umilit in Europa ..daca tu aveai până acum 2 etape cel mai bun atac cu lotul asta și te declari nemulțumit atunci nu știm exact ce așteptări ai tu cu ZERO TRANSFERURI făcute ...

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2056
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Playoff Etapa 9: CFR Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 15 Mai 2022, 23:37

gogu2005 scrie:
15 Mai 2022, 23:32
Oficial Reghe este cel mai slab antrenor de la renaștere. Dacă nici după acest meci nu își dă demisia devine penibil. A reușit să își bată joc de întreaga echipă în ultimele meciuri amestecând jucătorii pe posturi mai ceva ca bilele de la loto. Practic ne-a [cenzurat] toate șansele la orice anul asta.
Cât de ușor a fost dat afară Bergodi deși nu avea seria “impresionantă” de înfrângeri a domnului Prodan, câtă muiie si-a luat Papură (oltean adevărat, trup si suflet pt echipă) deși nici măcar nu se apropia de seria acestui grataragiu vestit ajuns antrenor la noi ca să scape de coana mitza mop.
Exagerezi , spune mi tu un playoff in care sa avem atâtea victorii clare ca anul ăsta, când era bergodi intrasem în playoff la 3 p de CFR, nu la 12 și fiecare meci câștigat de bergodi era cu morcovul in [cenzurat] pt noi indiferent de adversar, tremuram pt victorie cu gaz metan
Hai să lăsăm un antrenor macar 2 ani , sa i se dea buget de transferuri și după să l schimbam daca nu ne convine, cu ce e Mirel peste Reghe?
Avem lot de locul 3, Reghe a scos maxim , daca jucam cu rezerve cu fcsb poate poate ne calificăm in finala, asta e , vina ambiției prostești a lui mihaie care știa clar că s f mici șansele la locul 2
Reghe e singurul antrenor cu care jucam fotbal după era mangia,sa fie clar , restul care au fost ori făceau antijoc de te zgâriai pe ochi, ori la ciupeala de stăteam cu morcovul in [cenzurat] tot meciul

Închis