Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Ii recunoastem pe originali marindu-le datoria in goluri ?

Poll ended at 08 Aug 2022, 15:21

1. Mai adaugam macar un gol la zestrea recunoasterii lor
12
75%
2. Datoria ramane la fel dupa acest meci
1
6%
3. Reusesc sa reduca din datorie
3
19%
 
Total votes: 16

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3477
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 08 Aug 2022, 13:27

cortinadampezzo scrie:
08 Aug 2022, 11:25
cred ca mai mult de 50% din fanii de fotbal din craiova sunt suporteri la performanta.
Nu pot sa certific asta dar in mod sigur 50% din locuitorii Craiovei sunt neamuri proaste...Needucati, fara respect pentru cel de langa si alte si mai cate.
FMSP :)(

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3477
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 08 Aug 2022, 14:10

https://www.facebook.com/olteniatvro/vi ... 317042799/
Nu stiu daca am fost jumatate acolo dar in mod cert 2.000 am avut dispersati mai ales in jumatatea nordica.
Ponderea mai mare a suporterilor nostri printre dusmani a fost la T1. Am fost foarte atent la golul lor doar putin peste jumatate s-au bucurat la golul lor...boovenii erau dispersati mai mult spre Sud.
S-a pastrat o distributie ...ei au incercat sa ocupe cat mai mult centrul T2 ca sa arate mai bine la TV dar s-au asezat mai mult si spre Sud iar la T1 la fel centru si spre Sud.
FMSP :)(

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 08 Aug 2022, 14:56

Daia trebuie ca oamenii sa isi faca abonamente. Ai 15 000 de abonati stii sigur cati vin pentru tine la meciurile de acasa.

Ma tot gandesc la Steaua Rosia si acei 1.9 milioane, o fi real sau nu. Dar aseara Jovan daca nu scotea penalty si nu isi spargea buza dand cu capu in cotul lui ala nu mi-as fi dat seama ca a fost pe teren

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3477
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 08 Aug 2022, 15:48

Da-le dreac de abonamente ca ...sunt pe scaun, daca abonamentele erau in picioare mai ziceam ! :)(

Presa a scapat haturile si Mititelu o trage incotro vrea el. Omul are spume la gura, sa moara Cibilan ! :)(
Vai de capul meu, chiar nu mai are filtru presa asta de rahat. Vine Vasaras cu mentiunea ca arbitrul VAR a confirmat si Mititelu a mintit ca sa manipuleze si ei nimic nimic. :o:
FMSP :)(

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3477
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 08 Aug 2022, 15:58

Bai dar niciunul din presa si de la TV n-a zis :"Arbitrul era cel mai bine pozitionat, sa-i dam credit"
Numai jagardele, toti impotriva noastra, i-au pus microfonul la gura booveanului si nu-l mai iau de acolo ! 'ga-mi-as ceva in familia lor !
Fataaaah !
Asta ma inraieste si mai mult ! De i-ar inrai si pe baietii aia de pe teren ar fi bine dar am retineri sa cred asta.
FMSP :)(

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3519
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 08 Aug 2022, 16:09

Bineinteles ca Digi il da ca si demis pe Balint, si cica vine Radoi sau Grozavu, gata, stiu ei:
https://www.digisport.ro/fotbal/liga-1/ ... ul-1844251
Chiar inainte de Zorya cica. Bai nene, acum stiti ce ar fi culmea - sa fie asa! Am fi de rasul rasurilor!
Iar despre presa online si TV referitor la VAR si plangerea non stop al lui Mititelu, asta e ce fac ei cel mai bine, baga batul la gard si colporteaza minciuni.

Iancu Magheru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1400
Membru din: 27 Mai 2021, 11:40

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Iancu Magheru » 08 Aug 2022, 16:12

Mâna fcsb-ului aici, cu presa, cu atacurile, dezinformarea etc. Mititelu și ai lui sunt doar pionul. Oile au tot interesul ca echipa noastră să fie denigrată ca imagine, nu doar sportiv, iar ajică și fcu sunt aliatul ideal, poziționați chiar la noi in bătătură.
Apropo, aseara la meci au fost mulți, foarte mulți "steliști" in tribune. Craiova nu mai e infestată de oi chiar ca atunci când eram eu in școală, dar nici nu au dispărut. Fanul fcsb craiovean ține cu fcu, niciodata cu UCV.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3477
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 08 Aug 2022, 16:27

De oi uitasem in analiza mea...Iancule !
Ce e la gura presei, Porumboiu, Dinu tortionarul nostru cu abonament la Fanatik sunt varfurile de lance. Totul construit pe o minciuna.
FMSP :)(

Prazake
suporter
suporter
Mesaje: 593
Membru din: 26 Iul 2021, 00:25

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Prazake » 08 Aug 2022, 16:55

Daca e sa ma iau dupa forum, meci bun facut de noi...Koae, se vorbeste serios sau? Am avut o mentalitate de Mioveni in deplasare la noi, Cluj sau FCSB...Incercam sa pacalim fotbalul pe care tot noi ni l-am impus(prin declaratii) ca il facem...Dar e ok, toata lumea e fericita ca am ajuns pe 9

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3477
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 08 Aug 2022, 17:04

Caii au dat-o la intors si in plus pozeaza in victime din nou ... nu mai au informatii ca arbitrul VAR l-ar fi atentionat pe central ca nu e hent, acum cred ca arbitrul VAR nu a avut timp sa nalizeze faza...

„Este incredibil. Nu știu ceea ce se urmărește, ce suspendări probabil se doresc de la noi, dar sunt și eu curios să aflu când au avut timp cei din camera VAR să urmărească imaginile și să îi spună lui Kovacs că a fost henț? Când au avut timp? De ce nu s-a dus Kovscs să revadă și el faza la acel monitor?

Deci, tot noi cei de la echipa suntem vinovati pentru declarații? Vor să mă suspende acum pe mine? Sau pe cine? Nu mai avem voie să vorbim?”, a spus Marcel Pușcaș, directorul executiv al lui FC U Craiova
FMSP :)(

robertc
suporter
suporter
Mesaje: 927
Membru din: 19 Aug 2013, 09:34

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de robertc » 08 Aug 2022, 17:06

Eu zic ca ne concentram prea mult pe caluti,sunt neimportanti,e nasol ca noi nu jucam nimic si avem joi un meci super important,credeti ca Radoi ii poate motiva ,reactiva in 2 zile?

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3477
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 08 Aug 2022, 17:40

„VICIERE DE REZULTAT! Lucrurile se complica! Detin informatia ca arbitrul VAR a comunicat lui Kovacs faptul ca Bahasa NU A LOVIT mingea cu mana, prin urmare NU A FOST PENALTY! Desi a fost avertizat, Kovacs a ignorat complet!”, a postat Adrian Mititelu, pe contul său de Facebook.

Cand presa preia bluf-uri si isi construiesc articolele pe acestea..Ntza, ntza, ntza !
FMSP :)(

Prazake
suporter
suporter
Mesaje: 593
Membru din: 26 Iul 2021, 00:25

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Prazake » 08 Aug 2022, 18:15

Freestate scrie:
08 Aug 2022, 17:40
„VICIERE DE REZULTAT! Lucrurile se complica! Detin informatia ca arbitrul VAR a comunicat lui Kovacs faptul ca Bahasa NU A LOVIT mingea cu mana, prin urmare NU A FOST PENALTY! Desi a fost avertizat, Kovacs a ignorat complet!”, a postat Adrian Mititelu, pe contul său de Facebook.

Cand presa preia bluf-uri si isi construiesc articolele pe acestea..Ntza, ntza, ntza !
Presa noastra sportiva e un cancan mai prost decat cancanul clasic...Cand primele articole despre un transfer, la una din primele 3 echipe, incep cu partenera de viata a acestuia, e clar cam ce research si cam cat timp se aloca pentru un articol. Daca te uiti pe gigisport, de exemplu, nu exista articol fara greseli gramaticale sau de exprimare, iar cateodata informatiile din articol sunt pur si simplu false. Mie imi place ca digi si-a bagat picioarele in semnarea articolului. La ei toate articolele sunt scrise de Digisport...Dar vin domnii de dupa ora 19:00(Naum si Moraru), care sunt niste impartiali notorii, si ne explica cum ar trebui sa mearga sportul in Romania...Zici ca suntem toti intr-o opera tragicomica, semnata de nea Caragiale.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3477
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 08 Aug 2022, 18:20

Mi-e dor de talentul astuia ! :)(
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
FMSP :)(

cortinadampezzo
fanatic
fanatic
Mesaje: 3241
Membru din: 21 Iul 2013, 23:09

Re: Etapa 4: FCU 1948 - Universitatea Craiova

Mesaj de cortinadampezzo » 08 Aug 2022, 19:07

Mititelul martir din balta craiovitei, loveste iar . episodul 19 942

Scrie răspuns