UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Împotriva evreilor, Știința va reuși in primul meci:

- o victorie care ne dă speranțe pt retur
12
50%
- un egal care lasă ecuația calificării deschisă
7
29%
- o înfrângere care nu ne lasă mari speranțe pt calificare
5
21%
 
Total votes: 24

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de Paul » 18 Aug 2022, 22:39

Auzirati baietii, ca zise Cretu - veni [*****] ala si se impinse in Papp, asta il impinse, cazu electrocutat si ii dadu rosu. Deci lasati-o mai usor pana nu auziti ce a fost, nu va face cinste atitudinea asta!
Beavo baietii!!! Ii batem la ei acasa, da-i in [****]!!!

Rocain
senior
senior
Mesaje: 336
Membru din: 29 Iun 2009, 10:21

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de Rocain » 18 Aug 2022, 22:39

Paul scrie:
18 Aug 2022, 22:30
Nu sunt cu nimiccmai buni israelienii astia, sper sa le aratam fotbal la ei acasa in desert acolo.
De Papp nu zic nimic ca nu stiu ce s-a intamplat. Poate un exces de zel al arbitrului - eu nu as da niciodata rosu in afara jocului, si imi e foarte greu sa cred ca ala pe care il altoi Papp nu facu nimic. Nu il scuz, dar pana nu aflam detalii cred ca e normal sa asteptam cu acuzele.
Asta voiam să zic și eu, evreii ăștia nu sunt specialiștii prezentați în presă în ultimă săptămână. Și noi părem că vrem mai mult, Rădoi sigur vrea mai mult și automat si jucătorii. Și pare și că are ideile necesare. ucv :hai următorul meci important e returul, cu Chindia doar sa nu accidentam vreun titular, in rest neinteresant.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de marius_vl » 18 Aug 2022, 22:40

MIREL RADOI este un antrenor fabulos pt Stiinta!
pt prima data in ultimii zeci de ani sunt extrem de optimist ca putem castiga titlul!

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 725
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de FreakBoy » 18 Aug 2022, 22:40

Bai, dar și dacă dădea pumnul ăla... Eu din echipa patronului care su g3 plua l-am apreciat întotdeauna pe Mitchel că fie se apăra pe el, fie își apăra un coleg.
Vorbim des că ne urca unii pe garduri in loc sa ii urcam noi pe ei, și când, poate, face unul de-ai nostri ceva sancționat, imediat ne opărim la [cenzurat]. Sau eram deja, dar atunci am putut sa spunem.
I N I M I T A B I L I

Rocain
senior
senior
Mesaje: 336
Membru din: 29 Iun 2009, 10:21

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de Rocain » 18 Aug 2022, 22:45

Paul scrie:
18 Aug 2022, 22:39
Auzirati baietii, ca zise Cretu - veni [*****] ala si se impinse in Papp, asta il impinse, cazu electrocutat si ii dadu rosu. Deci lasati-o mai usor pana nu auziti ce a fost, nu va face cinste atitudinea asta!
Beavo baietii!!! Ii batem la ei acasa, da-i in [****]!!!
Nu exista așa ceva la un club profesionist, sa nu te poți abține la o provocare. Papp daca era deștept, cadea el și îi dădea ăluia roșu. Ca sa fiu răutăcios, îl putea învăța Baiaram cum se face :laughing:

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 725
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de FreakBoy » 18 Aug 2022, 22:47

Rocain scrie:
18 Aug 2022, 22:45
Paul scrie:
18 Aug 2022, 22:39
Auzirati baietii, ca zise Cretu - veni [*****] ala si se impinse in Papp, asta il impinse, cazu electrocutat si ii dadu rosu. Deci lasati-o mai usor pana nu auziti ce a fost, nu va face cinste atitudinea asta!
Beavo baietii!!! Ii batem la ei acasa, da-i in [****]!!!
Nu exista așa ceva la un club profesionist, sa nu te poți abține la o provocare. Papp daca era deștept, cadea el și îi dădea ăluia roșu. Ca sa fiu răutăcios, îl putea învăța Baiaram cum se face :laughing:
Dar poți să recunoști că erai suficient de tensionat la pauză cat sa ii dai unuia un pumn in gura ? :)(
I N I M I T A B I L I

iepurakis
senior
senior
Mesaje: 324
Membru din: 27 Feb 2009, 21:07

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de iepurakis » 18 Aug 2022, 22:53

FreakBoy scrie:
18 Aug 2022, 22:47
Dar poți să recunoști că erai suficient de tensionat la pauză cat sa ii dai unuia un pumn in gura ? :)(
Dar poți să recunoști că dacă se pierde calificarea pe baza eliminării ăsteia mega-stupide, clubul pierde extrem de mult?
Sau că băiatul ăsta e plătit să își țină nervii în frâu? Că altfel am fi fost noi în locul lui, că nouă ne sare mai repede muștarul. Și nici fotbal nu cred că jucăm chiar mult mai rău ca el.

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 725
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de FreakBoy » 18 Aug 2022, 22:54

Imagine
Cam despre asta discutăm bai băieți. Avem o rubrica de ziariști non grata, dar ei fac titlurule alaturi de noi.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
I N I M I T A B I L I

Rocain
senior
senior
Mesaje: 336
Membru din: 29 Iun 2009, 10:21

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de Rocain » 18 Aug 2022, 22:55

@FreakBoy

Desigur, dar de aia exista dulap, mobilier, urlat, înjurat, înjurat încă o data, aruncat cu lucruri spart geamuri, pahare etc. Linia este foaaaarte fina între a te descarca singur și a-i afecta pe alții. Dar la urma urmei, contează finalul. Ori ți-ai facut treaba și se uită totul, ori ai încurcat pe alții și asta se va ține minte. Mai ales dacă ratam calificarea. :hmm
Last edited by Rocain on 18 Aug 2022, 22:56, edited 2 times in total.

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 725
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de FreakBoy » 18 Aug 2022, 22:56

iepurakis scrie:
18 Aug 2022, 22:53
FreakBoy scrie:
18 Aug 2022, 22:47
Dar poți să recunoști că erai suficient de tensionat la pauză cat sa ii dai unuia un pumn in gura ? :)(
Dar poți să recunoști că dacă se pierde calificarea pe baza eliminării ăsteia mega-stupide, clubul pierde extrem de mult?
Sau că băiatul ăsta e plătit să își țină nervii în frâu? Că altfel am fi fost noi în locul lui, că nouă ne sare mai repede muștarul. Și nici fotbal nu cred că jucăm chiar mult mai rău ca el.
Eu pot sa zic că e platit sa joace fotbal. Nu pot sa ii zic de morți, nu pot sa îndemn niste oameni să "îl dea jos din autocar", nu pot sa zic multe. Și nu pot sa anulez atât de ușor un gol care ne-a deschis totuși drumul spre discuția asta.
I N I M I T A B I L I

iepurakis
senior
senior
Mesaje: 324
Membru din: 27 Feb 2009, 21:07

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de iepurakis » 18 Aug 2022, 23:02

de acord, nici eu nu sunt deloc de acord cu morti, cu dat jos din autocar si in niciun caz cu clantza cartu indiferent de situatie!
si apreciez ca a dat si gol, dar a si comis multe chestii, iar asta de azi pare de prostii-prostilor, intr-un moment cand parea ca stapanim o situatie. si asta e trist, serios cred ca implica atentia celor de la club.
pentru ca nici macar nu e primul care apare labil cu nervii: poate e nevoie de mental coaching la club...

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3493
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de Paul » 18 Aug 2022, 23:17

Parca nu ati mai vazut niciodata asa ceva, si nu pe tunel, ci pe teren: vine o jigodie, il scuipa si il impinge pe altul, ala impinge la loc si e eliminat. Dar tu arbitru, mai ales in pauza, deci in afara jocului, te asiguri ca intelegi totul 100% si dezechilibrezi jocul aiurea? Cum ba sa dai rosu pe tunel?
Da, ok, nu e Papp desteot, abil, controlat si ce mai vreti voi, dar tu arbitru faci meciul praf? Asta dupa o repriza in care aia nu arata nimic?
Cartu ol arunca sub autobuz. Daca va fsce sa va simtiti bine, dati in el, dar sa stiti ca se putea intampla oricui, eu cred ca ala a facut totul premeditat.

FreakBoy
Site Admin
Site Admin
Mesaje: 725
Membru din: 10 Dec 2003, 11:57

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de FreakBoy » 18 Aug 2022, 23:18

FreakBoy scrie:
18 Aug 2022, 22:54
Imagine
Cam despre asta discutăm bai băieți. Avem o rubrica de ziariști non grata, dar ei fac titlurule alaturi de noi.
Asta e a doua. Piesa jucată și de digisport când, in 10 fiind, se cereau schimbări pentru atac deși se joacă în două manșe.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
I N I M I T A B I L I

Avatar utilizator
G.Ovidiu-Catalin
suporter
suporter
Mesaje: 811
Membru din: 01 Iul 2018, 15:04

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de G.Ovidiu-Catalin » 18 Aug 2022, 23:27

Dacă ajungem sa gândim la modul “trebuie oprit autocarul la intrarea in oraș și Papp dat jos”, înseamnă ca suntem din peluza PUZ sub acoperire pe-aici, nu e nicio diferența de gândire fata de cai. Papp a făcut o mare tâmpenie, ne doare pe toți, dar trebuie sancționat sau înlăturat intr-un mod profesionist, nu intr-un mod boovean…
ucv ucv ucv

Prazake
suporter
suporter
Mesaje: 580
Membru din: 26 Iul 2021, 00:25

Re: UECL: Universitatea Craiova - Hapoel Beersheva

Mesaj de Prazake » 18 Aug 2022, 23:27

Paul scrie:
18 Aug 2022, 23:17
Parca nu ati mai vazut niciodata asa ceva, si nu pe tunel, ci pe teren: vine o jigodie, il scuipa si il impinge pe altul, ala impinge la loc si e eliminat. Dar tu arbitru, mai ales in pauza, deci in afara jocului, te asiguri ca intelegi totul 100% si dezechilibrezi jocul aiurea? Cum ba sa dai rosu pe tunel?
Da, ok, nu e Papp desteot, abil, controlat si ce mai vreti voi, dar tu arbitru faci meciul praf? Asta dupa o repriza in care aia nu arata nimic?
Cartu ol arunca sub autobuz. Daca va fsce sa va simtiti bine, dati in el, dar sa stiti ca se putea intampla oricui, eu cred ca ala a facut totul premeditat.
Dar de ce crezi ca a inceput ala si nu Papp? Tu injuri aribitrul doar pe niste supozitii facute in capul tau...Eu cred ca nu ii dadea rosu daca nu vedea ce s-a intamplat. Tot ce a ramas din faza asta e ca ne-am impuscat singuri in picior, din cauza lui Papp, care a facut ceva ce n-am mai vazut niciodata, a luat rosu la pauza..

Scrie răspuns