[Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Isi pastreaza Arogantul Toni statutul de neinvins ?

Poll ended at 29 Noi 2022, 17:44

Nu (3p)
10
83%
Da (1p)
2
17%
 
Total votes: 12

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8099
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de Bobby » 29 Noi 2022, 07:13

Iancu Magheru scrie:
28 Noi 2022, 11:39
Cîmpanu ăla arata ca mine în clasa a 9-a.
Cimpanu e de doi ani la Craiova; am zis de acum 2 ani ca a fost o mare prostie sa dai 500 k pe baiatul asta, dupa ce jucase vreo citeva sute de minute in liga 1. Cimpanu se lauda pe la apropiati ca a purtat tricoul cu numarul 10 citeva meciuri la nationala la tineret - asta e marea lui realizare. Minte de ratat.

De ce nu a pus muschi pe el si nu a evoluat ca joc - asta e chestie de club.

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2228
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de fanucrv » 29 Noi 2022, 08:19

Bobby scrie:
29 Noi 2022, 07:13

De ce nu a pus muschi pe el si nu a evoluat ca joc - asta e chestie de club.
Este chestie de club ca i-a tolerat delasarea, dar in primul rand este responsabilitatea lui . Pentru multi jucatori transferul la Universitatea e considerat "tunul" carierei si odata ajunsi aici se culca pe-o ureche. Asta si pentru ca li se permite. Sunt jucatori care ti-au luat ochii la un moment dat pe la alte echipe si odata ce au semnat cu noi, parca au uitat sa joace.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3476
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de Freestate » 29 Noi 2022, 09:51

Cimpanu mai are de mancat paine de la noi, fiu-sau abia nascut o sa joace tot la noi, suntem terminati ! :)(
FMSP :)(

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2487
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de marius_vl » 29 Noi 2022, 17:51

cat de nesimtit poate fi radoi! cum ma sa joci cu retardatul de Cimpanu titular si sa-l tii pe Ivan rezerva?
si bineinteles ca n-a schimbat sistemul de joc, aceeasi mizerie cu 3 fundasi centrali!
Markovic nu e nici macar rezerva, in schimb avem 3 juniori pe banca, ce mizerie!
of, ce dor imi e de Reghe...

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3519
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de Paul » 29 Noi 2022, 18:05

Marius, e posibil sa fie ca tine, dar inainte de a-l face albie de porci pe Radoi, esti sigur ca sti ce s-a intamplat sau cum se explica situatia actuala?
Daca cumva jucatorii nominalizati ca indisciplinati chiar stricau atmosfera, chiar dupa ce au fost reprimiti?
Poate efectiv il sfideaza si ii submineaza autoritatea, pe baza statutului de marfa de export pe care stiu ca o au?
Eu nu am de unde sa stiu ca e asa, deci nu ii fac nesimtiti inconstienti, mai ales ca imi place de ei.
Vad ca vi s-a pus multora pata pe Radoi, dar ce mai ziceti daca are dreptate si ii iese, adica ii face pe toti sa traga la aceeasi caruta?

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2228
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de fanucrv » 29 Noi 2022, 18:11

Și mie mi se pare ca ne jucăm cu focul..Spre binele echipei sper sa-i iasă lui Radoi altfel vom plânge după puncte pierdute aiurea, cum a fost la Rapid. In opinia mea trebuia așteptat până in iarna si așa cum ne dorim cu toții, atunci trebuia facut curățenie si aduși alți jucatori in locul celor care nu au dat satisfacție.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2487
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de marius_vl » 29 Noi 2022, 18:11

Radoi este un arogant care sfideaza pe toata lumea, se crede buricul pamantului, asa cum s-a crezut peste tot! El le stie pe toate, el e cel mai destept, nu accepta sfaturi de la nimeni!
Este inadmisibil sa joci cu Cimpanu titular si sa-l tii pe Ivan rezerva! Ce inseamna nebunia asta cu Melniciuc rezerva? Unde e Markovic? chiar asa se rade de noi?
toti cei 3 mijlocasi centrali sunt la un galben de suspendare! De ce nu-l baga pe Florescu, pe copilul lui de suflet?

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1786
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de dorumihnea2 » 29 Noi 2022, 18:25

Sper să îi iasă la Rădoi cu echipa asta, dacă va fi așa nu ai ce să îi mai ce să îi reclami vizavi de excluderile din lot. Dar totuși Campanu , cu tot respectul nu are ce căuta în lot darmite titular. Vizavi de excluderi Rădoi nu menționează nimic de jucători care strică atmosfera sau acte de indisciplină ( sper să nu greșesc) el spune că ăla nu slăbește și ălalalt simulează. Dar apropo dacă îl excluzi pe Markovic că nu slăbește exclude-l și pe Campanu că nu se îngrașă.Glumesc.

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2228
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de fanucrv » 29 Noi 2022, 18:45

dorumihnea2 scrie:
29 Noi 2022, 18:25
Dar apropo dacă îl excluzi pe Markovic că nu slăbește exclude-l și pe Campanu că nu se îngrașă.
Ha,ha,ha..e tare asta !! Sa vezi ca tocmai Campanu ne aduce 3 puncte de numai scriem trei zile, nimic pe forum :lol:

Avatar utilizator
fanUCV
suporter
suporter
Mesaje: 507
Membru din: 15 Dec 2018, 23:23

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de fanUCV » 29 Noi 2022, 19:18

.. centrare și detentă de manual, ambele .. ! .. de la doi "rudimentari", ce să mai zici .. bă, voi țineți cu Craiova .. ?! ..

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

ucv - un zambet, o lacrima, un suras de fericire

adi_g
suporter
suporter
Mesaje: 644
Membru din: 20 Sep 2017, 21:18

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de adi_g » 29 Noi 2022, 19:23

E pe digi unul care numai CSU spune...:(

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1627
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de R.E.N. » 29 Noi 2022, 19:34

Ce revoltat e taranetele ala de pe prima de greseala in aparare a astora de la Chindia. De zece minute face spume :))
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1956
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de lory69 » 29 Noi 2022, 19:49

Cretu si Capatana the best!!!

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1786
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de dorumihnea2 » 29 Noi 2022, 19:50

Păcat că nu îndrăznim mai mult pe atac pt că e ,,loc, în seara asta și păcat că lipsește Baiaram.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3476
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: [Etapa 6] Chindia Târgoviște - Universitatea Craiova (restanta)

Mesaj de Freestate » 29 Noi 2022, 19:51

Slab, desi conducem. Suntem departe de fotbalul cat de cat valoros...
Sper sa castigam cele 3 puncte, daca o facem o sa fie in nota jocului prestat in acest campionat. Adica nesperat.
Paradoxal in Europa am aratat mai mult fotbal.
FMSP :)(

Scrie răspuns