Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Pronostic pentru meci:

1. Batem
17
65%
2. Egal
4
15%
3. Infrangere
5
19%
 
Total votes: 26

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2912
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de fabius_2014 » 04 Mai 2023, 09:00

La noi au activat o gramada de antrenori care dupa ce au plecat puteau sa vorbeasca despre implicarea patronului in treburile echipei dar, in afara de Piturca de a carui moralitate ma indoiesc, nici unul nu a spus nimic rau de Rotaru. Cred ca vina nu este la Rotaru desi si mie mi s-a parut lipsa de profesionalism sa pleci in concediu cu o parte din jucatori. Daca vroia putea sa plece cu toti jucatorii sau cu toti care vroiau sa plece si atunci era cu totul altceva.
Rotaru a organizat clubul in mod corporatist si asta ii deranjeaza pe toti cei care gandesc ca Radoi si Piturca adica doar antrenorul sa taie si sa spanzure. La Universitatea se fac analize, sedinte, se dau explicatii si asta ii face pe cei formati in fotbalul romanesc sa strambe din nas.
@ manex, ai avut o idee excelenta cu Toni si cred ca il poti invinta pe forum, ar reprezenta un mare plus.

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3543
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de Paul » 04 Mai 2023, 10:13

Chiar asa, daca Toni Sorica ar fi aici pe forum, ar fi conectat la tot ce discutam si ne-ar putea reprezenta, castiga toata lumea. Numai sa nu fie acel Tony7 pe care l-am felicitat fiecare cum a putut de fiecare data cand a intrat sa dea cu jordeaua la gard :)

Avatar utilizator
G.Ovidiu-Catalin
suporter
suporter
Mesaje: 837
Membru din: 01 Iul 2018, 15:04

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de G.Ovidiu-Catalin » 04 Mai 2023, 10:40

Bravo, Paul. Pot fi aici, pe forum, mai mulți “susținători” ai Științei, vechi, iubitori maxim de Știința, care bagă bațul prin gard intr-un mod inteligent, sau care joacă la două capete. Dacă și-ar fi dorit sa fie aici, era deja.
ucv ucv ucv

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9801
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de manex » 04 Mai 2023, 15:38


fabius_2014 scrie: @ manex, ai avut o idee excelenta cu Toni si cred ca il poti invinta pe forum, ar reprezenta un mare plus.
Nu mi-a raspuns....

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

R.E.N.
fanatic
fanatic
Mesaje: 1639
Membru din: 18 Feb 2006, 13:33

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de R.E.N. » 04 Mai 2023, 16:43

Cine mai merge la conferinte? Cineva de la gds sau cvl? Am putea incerca sa ne bagam in seama.

Vad ca cei de la gruppo maxima il scot vinovat pe Silva la gol. Ok, reuseste ala sa dea de langa el, dar cine draccu organizeaza o aparare in halul ala? Cu sase oameni in careu, cu doi dintre cei mai inalti jucatori (189 si 185) lasati in afara careului, si doi de 175 si 179 care tin coltul la 6m si pe Miculescu care are 189. Daca te uiti cand bate coman cornerul, iti dai seama ca tot ce trebuie sa faca e sa dea o centrare decenta ca sa fie gol. Nu avem oameni in careu, iar in toate perechile formate aia de la fcsb sunt mai mari. Si Ivan 189 si Baiaram 185 stau si se scarpina in nas la 17m.
Albastrul din inimile noastre este mai mare decat al cerului si al marilor la un loc!

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1965
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de lory69 » 04 Mai 2023, 17:37

Va spun eu cine accepta imediat.....Stancescu.La cat de batut in cap este,sigur are lipsa de idei cand vine vorba de intrebari catre antrenor,asa ca ar accepta sa puna niste intrebari destepte venite de la noi!

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3543
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de Paul » 04 Mai 2023, 17:52

lory69 scrie:
04 Mai 2023, 17:37
Va spun eu cine accepta imediat.....Stancescu.La cat de batut in cap este,sigur are lipsa de idei cand vine vorba de intrebari catre antrenor,asa ca ar accepta sa puna niste intrebari destepte venite de la noi!
Pai si o fi bine sa il alegem tocmai pe el? Dar pana la urma tot ce conteaza e sa ne facem auziti, nu e neaparat ceva interactiv.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3506
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de Freestate » 04 Mai 2023, 18:14

A iesit Vasaras cu "problemele de arbitraj" de la meciul cu oile : hent clar la Cristea pe camerele VAR se vede cum mingea isi schimba directia dupa ce atinge palma stanga. Eu am crezut tot timpul ca a fost vorba de bratul drept.
Incredibil cat vuiet a facut Gradinescu si celalalt la TV !
Nenorociti frate, Gigi mai avea putin si se jura pe Dumnezeu.
FMSP :)(

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9801
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de manex » 04 Mai 2023, 18:43

Eu am mai spus public aici ca ne trebuie om de aici la conferinte. Ne acreditam, frumos, insa e nevoie de un om din Craiova. Si cred ca acreditarea ni se va da. Mai ales ca acolo este Copacel, care a scris o buna perioada aici.
L-am intrebat pe @dantes intr-un post, nu am primit raspuns.
Poate acum...

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk


Last edited by manex on 04 Mai 2023, 18:43, edited 1 time in total.
Am zis!!

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2912
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de fabius_2014 » 04 Mai 2023, 18:48

lory69 scrie:
04 Mai 2023, 17:37
Va spun eu cine accepta imediat.....Stancescu.La cat de batut in cap este,sigur are lipsa de idei cand vine vorba de intrebari catre antrenor,asa ca ar accepta sa puna niste intrebari destepte venite de la noi!
apld apld apld Mi-a placut asta. Vad ca stim sa ne atingem scopurile. :lol: :lol: :lol:
Poate, totusi, raspunde Toni.
Apropos, are cineva adresa de email a lui nea Miaie ? Ce ne complicam cu astia mici, mergem direct la comandant.
Alta varianta e sa mergem la cofetarie, mancam la prajituri pana apare nea Sorin si vorbim direct cu el. " Stii tu." :lol:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9801
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de manex » 04 Mai 2023, 18:52

fabius_2014 scrie:
lory69 scrie:
04 Mai 2023, 17:37
Va spun eu cine accepta imediat.....Stancescu.La cat de batut in cap este,sigur are lipsa de idei cand vine vorba de intrebari catre antrenor,asa ca ar accepta sa puna niste intrebari destepte venite de la noi!
apld apld apld Mi-a placut asta. Vad ca stim sa ne atingem scopurile. Imagine Imagine Imagine
Poate, totusi, raspunde Toni.
Apropos, are cineva adresa de email a lui nea Miaie ? Ce ne complicam cu astia mici, mergem direct la comandant.
Alta varianta e sa mergem la cofetarie, mancam la prajituri pana apare nea Sorin si vorbim direct cu el. " Stii tu." Imagine
Iarasi, intre noi fie vorba, intentionez sa ma duc la nea Miaie in Bucuresti pt un super interviu, insa din nou... Trebuie sa vb cu @dantes. .. Sa vedem daca am acceptul.

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1965
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de lory69 » 04 Mai 2023, 20:05

Poate careva din membrii vechi ai forumului poate sa te ajute cu un nr de tf sau adresa de mail a lui Copacel.Daca nu a lui,macar a lui taica-sau.....Copacul,si el fost membru al forumului.

lory69
fanatic
fanatic
Mesaje: 1965
Membru din: 16 Aug 2017, 11:56

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de lory69 » 04 Mai 2023, 20:07

Sau poate iese la iveala Edmond....cred ca Gruppo Maxima poate avea acces la conferintele de presa

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9801
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de manex » 04 Mai 2023, 20:58

Nu de contacte duc eu liosa. Ii am pe facebook.
Uite răspunsul lui Toni Sorica
Cred ca ne trebuie un om acolo
Imagine

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2912
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 6 Playoff: Universitatea Craiova - FCSB

Mesaj de fabius_2014 » 04 Mai 2023, 21:22

@manex, Foarte frumos din partea lui Toni ca ti-a rapuns. Cred ca ar fi interesat sa reprezinte o comunitate de suporteri ai Universitatii Craiova cu doar o singura intrebare din partea noatra la conferintele de presa. Noi venim cu idei si el alege. :smoke:

Scrie răspuns