Etapa 10 PlayOff: Universitatea Craiova - Sepsi OSK

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne trimite Nistor & co la baraj sau in cupe?

1. Da la baraj de pe locul 4
2
13%
2. Nu
7
47%
3. Mergem in cupe direct de pe locul 3 !
0
No votes
4. Mergem la baraj de pe locul 3
6
40%
 
Total votes: 15

ParintelePafnutie
fanatic
fanatic
Mesaje: 1080
Membru din: 23 Mai 2023, 18:30

Re: Etapa 10 PlayOff: Universitatea Craiova - Sepsi OSK

Mesaj de ParintelePafnutie » 02 Iun 2023, 23:27

Reincalzesc ciorba, dar m-a pus FB pe tusa o stamina.

Exact ce a fost meciul asta? Cine si de ce l-a(u) trintit? Farul a facut tot posibilul sa ne duca pe locul 3 (jos palaria la faza asta, ei erau in vacanta) si noi n-am vrut. Explicati-mi si mie de ce, va rog? Care e cistigul, ca nu ma prind.

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2975
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Etapa 10 PlayOff: Universitatea Craiova - Sepsi OSK

Mesaj de Geronimo » 03 Iun 2023, 00:38

Pai noi nu stim exact, ne dam cu parerea. Eu cred, dar nu am dovezi, ca jucatorii doreau o vacanta corespunzatoare. Ce atata munca...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


fabius_2014
fanatic
fanatic
Mesaje: 2913
Membru din: 06 Apr 2019, 15:49

Re: Etapa 10 PlayOff: Universitatea Craiova - Sepsi OSK

Mesaj de fabius_2014 » 03 Iun 2023, 09:55

ParintelePafnutie scrie:
02 Iun 2023, 23:27
Reincalzesc ciorba, dar m-a pus FB pe tusa o stamina.

Exact ce a fost meciul asta? Cine si de ce l-a(u) trintit? Farul a facut tot posibilul sa ne duca pe locul 3 (jos palaria la faza asta, ei erau in vacanta) si noi n-am vrut. Explicati-mi si mie de ce, va rog? Care e cistigul, ca nu ma prind.
Poate nu a fost trantit meciul, poate se stia ca FRF doreste sa se duca CFR in cupe si nu s-a dorit un conflict etc. Nu avem toate informatiile asa ca putem doar sa ne dam cu presupusul. Eu cred ca ai nostri au crezut ca Sepsi se va preda si cand si-au dat seama ca nu e chiar asa, era prea tarziu.

Prazake
suporter
suporter
Mesaje: 599
Membru din: 26 Iul 2021, 00:25

Re: Etapa 10 PlayOff: Universitatea Craiova - Sepsi OSK

Mesaj de Prazake » 03 Iun 2023, 10:12

N-am auzit un argument mai prost decât asta cu dusu în vacanta. Si asta cu a vrut FRF fix în ultimul meci sa se ducă CFR. Pana atunci nu erau siguri cine pana mea sa ia locul de conferinta. Pe Sepsi oricum o tine FRF în brate, deci de aia nu te atingi. Sa ma bata mama ce scenarii aveți unii...

ParintelePafnutie
fanatic
fanatic
Mesaje: 1080
Membru din: 23 Mai 2023, 18:30

Re: Etapa 10 PlayOff: Universitatea Craiova - Sepsi OSK

Mesaj de ParintelePafnutie » 03 Iun 2023, 15:49

Daca e asa cum spuneti voi, si campionatul e aranjat (asa era pe vremea lui NeaNicu, se decidea de tovarashul tot), atunci a) de ce Hagi a cistigat la Cluj? Si b) ce rost mai are?

Am si eu o varianta, ceva cu pariuri sportive (se poarta in America de Sud). Poate sint eu mai paranoic, dar ma supara posibilitatea asta. Mai ales ca unii oficiali cu gura cam mare au facut niste declaratii despre pariere.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3509
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 10 PlayOff: Universitatea Craiova - Sepsi OSK

Mesaj de Freestate » 03 Iun 2023, 16:12

Nu stiu ce interes au unii dintre voi sa prezentati meciul cu Sepsi drept un blat.
Care-i problema voastra ? ... au jucat baietii astia de au rupt in restul sezonului incat meciul cu Sepsi sare in ochi ?
Topicul asta e caduc, se inchide.
FMSP :)(

Închis