Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Scapa Neagoe inca o etapa cu brio?

Poll ended at 23 Iul 2023, 19:57

3p si il sustin pe Neagoe
15
83%
1p Neagoe prelungeste incertitudinea
1
6%
0p Neagoe trebuie sa plece
2
11%
 
Total votes: 18

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1107
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de Leonard Albert » 25 Iul 2023, 00:31

Sincer, l-as prefera pe Reghe de o suta de ori, dar mi-e teama ca tot cu varul de la Orodel vom ramane...

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2144
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de fanatic16 » 25 Iul 2023, 00:33

Leonard Albert scrie:
25 Iul 2023, 00:03
Toti il injuram pe Neagoe acum, pe Rotaru ca l-a pus si nici macar nu l-a schimbat in pauza de campionat, dar sa mor daca-l aud pe vreunul sa comenteze despre cel care l-a bagat pe gat cu forta, colegul lui de camera, dom' director de la club...
Pai asta face si saracu Rotaru, trebuie sa-i elimine pe rand, pe toti, toate gloriile astea care in toata viata lor au batut un singur cui in perete.
Cuiul in care si-au agatat ghetele dupa ce s-au lasat.
Marile noastre glorii au facut rahhatul praf de zeci de ani in orice domeniu. Toti! Si Florin Costea dadea bine cu piciorul in basica. Asa si? Noua ne trebuia Neagoe ca e oltean si tovarasul lui Badea. Ca daca esti oltean esti automat scula de antrenor. Cat de idioti putem fi.... :o: :o: :o: :o:

Auzi-l ba pe Naegoe la interviu...cica de-asta e fotbalul frumos...prostii dracului!! :o: :o: :o: :o:
Corect, sa termine in [****] cu pusul in funcții pe cumetrii și alte de astea
Daca mâine la prima ora nu vad "mulțumim, Eugen Neagoe" înseamnă că nu suntem sănătoși la cap și ne autodistrugem!
Am mai expus mai demult aici toate cumetriile și efectele lor negative asupra clubului, dar din păcate numai tu și maxim unul doi mi ați dat dreptate, in rest , vai nea Sorin vtm cum sa ne lași tu pe noi, vai nu mai simt nimic fara nea Sorin, vai Neagoe iubește echipa, olteni de ai noștri, glorii ale echipei etc
Last edited by fanatic16 on 25 Iul 2023, 00:35, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3509
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de Freestate » 25 Iul 2023, 00:33

Da voi astia care injurati atat la Badea, Ariciu, Neagoe ...fusarati la meci ?
O ardeti din spatele tastaturii ...
Ce va face ma Shomudicka ? Pivoteaza el in locul lui Markovic (care mai are putin si produce fracturi adversarilor), scuipa pe Danciu ca sa-l faca vreun Zidane ceva ? Il face pe Ivan vreun Messi acolo in stanga ?
Atata pot ...macar avusaram ocazii, fu meciul viu.
Asta e cand stai acasa si vezi meciul pe Prima si rade Gradinescu de ai tai....suferi.
Suferiti ba dar lasati conducerea in pace !
FMSP :)(

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2144
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de fanatic16 » 25 Iul 2023, 00:36

Freestate scrie:
25 Iul 2023, 00:33
Da voi astia care injurati atat la Badea, Ariciu, Neagoe ...fusarati la meci ?
O ardeti din spatele tastaturii ...
Ce va face ma Shomudicka ? Pivoteaza el in locul lui Markovic (care mai are putin si produce fracturi adversarilor), scuipa pe Danciu ca sa-l faca vreun Zidane ceva ? Il face pe Ivan vreun Messi acolo in stanga ?
Atata pot ...macar avusaram ocazii, fu meciul viu.
Asta e cand stai acasa si vezi meciul pe Prima si rade Gradinescu de ai tai....suferi.
Suferiti ba dar lasati conducerea in pace !
Îl criticai pe Reghecampf că bătea cu 5-0 doar nou promovate și pe dinamo, dar al tău geană se chinui cu doua loturi de liga 2 și nici nu bătu azi.....
Ce sa mai zic , să conducă numai maxima și foștii jucători clubul, sa se rotească pe rand care e antrenor care e președinte, ne fwtem in ea de echipa dar "arătăm recunoștința pt legende"
De Rotaru am de zis atât: așa îți trebuie când te înconjori de mediocri și yes mani

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2503
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de marius_vl » 25 Iul 2023, 00:37

Freestate scrie:
25 Iul 2023, 00:33
Da voi astia care injurati atat la Badea, Ariciu, Neagoe ...fusarati la meci ?
O ardeti din spatele tastaturii ...
Ce va face ma Shomudicka ? Pivoteaza el in locul lui Markovic (care mai are putin si produce fracturi adversarilor), scuipa pe Danciu ca sa-l faca vreun Zidane ceva ? Il face pe Ivan vreun Messi acolo in stanga ?
Atata pot ...macar avusaram ocazii, fu meciul viu.
Asta e cand stai acasa si vezi meciul pe Prima si rade Gradinescu de ai tai....suferi.
Suferiti ba dar lasati conducerea in pace !
ariciule, tu ești mă?

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2144
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de fanatic16 » 25 Iul 2023, 00:45

Leonard Albert scrie:
25 Iul 2023, 00:31
Sincer, l-as prefera pe Reghe de o suta de ori, dar mi-e teama ca tot cu varul de la Orodel vom ramane...
Reghe juca arta, fara vreun Mitriță, fara transferuri în iarnă, varu de la Orodel vrea sa jucam cu boovenii de 4 ori sezonul ăsta bag de seamă

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3509
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de Freestate » 25 Iul 2023, 00:46

Meciu fu bun...spectatorii asa si-asa...multe fete, prea multe cupluri in tribune...
Exact cum estimai azi-dimineata... in jur de 12.000. Avusai dreptate si cu Markovic ca nu marcheaza...slab baiatul. O sa dea 2-3 goluri in turul asta si o sa va ia ochii.
Din pacate trebuie sa-mi tai cocoselul ...am jurat ca daca nu bagam 3-4 goluri astazi mi-l tai.
Adio, colt al lui 16 ! :)(


le. prinsai la veceuri 2 martori ai lui Mititelu ... batraiori la 50 si ceva de ani, se credeau singuri si vorbeau "...are dreptate, Rotaru n-a cumparat echipa de la nimeni".
- Bine ca a cumparat Mititelu ba....zic io. De ce va duceti ba sclavilor la meciurile voastre si veniti aici !....plecara repede si tacura.
Vin la ieftinache la peluza ai lui Mititelu. Foarte populata peluza..."avem oaspeti"
FMSP :)(

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2144
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de fanatic16 » 25 Iul 2023, 00:47

Doomsday scrie:
25 Iul 2023, 00:30
O fi si problema de antrenor, nu zic nu, dar sunt si unii jucatori de abia vad jocul fara orizont, pase in lateral sau inapoi la siguranta si cel mai mult ma enerveaza ca nu joaca din prima, fac 2-3 preluari, se duc mai in stanga, mai un dreapta si apoi dau o pasa previzibila astffl incat adversarul sau adversarii sa-si poata relua pozitiile.
Asta nu mai tine de antrenor, refuz sa cred.
Intelegeti inca o data, problema mare este la unii jucatori. Garantez ca daca vine Sumudica, in afara de circ la conferinte, campionatul nu-l va lua cu jucatorii actuali.
Campionatul nu, dar un loc 2 muncit și cupa se pot lua, ori cu văru de la Orodel ne alegem maxim cu locul 6 și atât

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2144
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de fanatic16 » 25 Iul 2023, 00:48

Freestate scrie:
25 Iul 2023, 00:46
Meciu fu bun...spectatorii asa si-asa...multe fete, prea multe cupluri in tribune...
Exact cum estimai azi-dimineata... in jur de 12.000. Avusai dreptate si cu Markovic ca nu marcheaza...slab baiatul. O sa dea 2-3 goluri in turul asta si o sa va ia ochii.
Din pacate trebuie sa-mi tai cocoselul ...am jurat ca daca nu bagam 3-4 goluri astazi mi-l tai.
Adio, colt al lui 16 ! :)(


le. prinsai la veceuri 2 martori ai lui Mititelu ... batraiori la 50 si ceva de ani, se credeau singuri si vorbeau "...are dreptate, Rotaru n-a cumparat echipa de la nimeni".
- Bine ca a cumparat Mititelu ba....zic io. De ce va duceti ba sclavilor la meciurile voastre si veniti aici !....plecara repede si tacura.
Vin la ieftinache la peluza ai lui Mititelu. Foarte populata peluza..."avem oaspeti"
Boovenii aia sunt undercoverii de care vorbeai de la puz :laughing: :-D

Prazake
suporter
suporter
Mesaje: 599
Membru din: 26 Iul 2021, 00:25

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de Prazake » 25 Iul 2023, 00:51

Asta o sa fie unul din meciurile de care o sa ne amintim prin februarie când vom fi pe locul 5, la 7 puncte de primul loc, cu care vom si juca. Punem astea 2 puncte, cu încă vreo 3-4 puncte din ceva meciuri cu UTA, Botoshima U Cluj sau Iași si ne îmbătăm iar cu apa rece "ca am avut ghinion".

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1107
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de Leonard Albert » 25 Iul 2023, 00:51

Freestate scrie:
25 Iul 2023, 00:33
Da voi astia care injurati atat la Badea, Ariciu, Neagoe ...fusarati la meci ?
O ardeti din spatele tastaturii ...
Ce va face ma Shomudicka ? Pivoteaza el in locul lui Markovic (care mai are putin si produce fracturi adversarilor), scuipa pe Danciu ca sa-l faca vreun Zidane ceva ? Il face pe Ivan vreun Messi acolo in stanga ?
Atata pot ...macar avusaram ocazii, fu meciul viu.
Asta e cand stai acasa si vezi meciul pe Prima si rade Gradinescu de ai tai....suferi.
Suferiti ba dar lasati conducerea in pace !
Si ce te futte grija pe tine ma daca fuseram sau nu la meci? Imi faci si programul, sau cum? Si daca eu sufar la tv si tu razi ca prostul pe stadion la 0-0 cu Galati esti mai fan ca mine? Erai acum trei ani cu mine la Tbilisi si nu stiu eu? Mai lasati dreacu' vitejiile astea! Cand totul merge prost nu te ajuta cu nimic sa ascunzi gunoiul sub pres! Scutura, ia-l in bot si ramai pe curat! Daca vrei sa faci ceva! Daca o arzi pe labba trista ne auzim aici in aceeasi situatie si peste cinci ani. Cu ode partidului si cu preamaritele legende in putrefactie din anii 80. Mao iti spune ceva?
Last edited by Leonard Albert on 25 Iul 2023, 01:02, edited 1 time in total.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2503
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de marius_vl » 25 Iul 2023, 00:55

nu mă ia somnul de nervi, așa că nu pot să nu îi zic ariciului încă o dată să plece în [cenzurat] mea de la Craiova, ducă-se cu neagoe în spinare, că ori cu el ori fără el oricum nu se va câștiga niciodată titlul! Pleacă Ariciule! știu că intri pe aici și citești! Pleacă!

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3509
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de Freestate » 25 Iul 2023, 01:00

Leonard Albert scrie:
25 Iul 2023, 00:51
Si ce te futte grija pe tine ma daca fuseram sau nu la meci? Imi faci si programul, sau cum? Si daca eu sufar la tv si tu razi ca prostul pe stadion la 0-0 cu Galati esti mai fan ca mine?
Ma tu te-ai fvte bag de seama ...!
Ieri vorbeai despre standarde acum le joci in picioare.
Eu nu stiu de ce esti tu pe aici ... mi se pare ca-ti cam place anarhia si o induci.
FMSP :)(

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2144
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de fanatic16 » 25 Iul 2023, 01:02

Și cine vine in locul lui, aia 16 acționari minoritari? Primăria și Consiliul local?
Să mai stea macar până da mititelu faliment ca să știm că nu mai avem de a face cu el.
Daca nu vor veni frații dedeman nu vad cine altcineva ar băga de unul singur banii de i a băgat Rotaru din 2013 încoace.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3509
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 2: Universitatea Craiova - Otelul

Mesaj de Freestate » 25 Iul 2023, 01:03

Luara "boovenii" foc de la un meci...ba un singur meci si ala jucat acceptabil ! :)(
Ar fi in stare sa treaca clubul prin foc si sabie doar ca sa fie ca ei.
Cu ce pret...cu pretul distrugerii a ceea ce (chipurile) ei iubesc cel mai mult.
FMSP :)(

Scrie răspuns