Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Ce face Papi la redebut

Poll ended at 24 Sep 2023, 09:43

3 puncte sa ne mai indulceasca supararea
6
43%
1 punct amart
5
36%
0 puncte
3
21%
 
Total votes: 14

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3575
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 24 Sep 2023, 00:36

Ok Dany dar iti iei concediu si pe facebook te rog ! ...ca acolo esti activ grupa mare langa echipa ! :)(
Se duc oile la ... n puncte in fata. Avea dreptate oierul, va pune 20 de puncte intre noi si el.
FMSP :)(

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1986
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Dany » 24 Sep 2023, 00:39

Am zis ca nu știu pentru cât timp...de mâine sigur îmi revin...astăzi sunt dezamăgit.
Voiam altceva de la echipa noastră.

Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk

Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3575
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 24 Sep 2023, 00:44

hai sa va inveselesc un pic ...supararea voastra pentru meciul asta este precum ...: :)(
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
FMSP :)(

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1986
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Dany » 24 Sep 2023, 00:46

Freestate scrie:hai sa va inveselesc un pic ...supararea voastra pentru meciul asta este precum ...: :)(
Cred ca ai dreptate...trecem noi și peste astea pana la urma.
De asta ținem cu Universitatea Craiova!

Trimis de pe al meu SM-A705FN folosind Tapatalk

Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1120
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Leonard Albert » 24 Sep 2023, 01:39

FreakBoy scrie:
23 Sep 2023, 23:30
marius_vl scrie:
23 Sep 2023, 23:29
mi-am luat ban pe forumul ăsta că l-am făcut pe pișatul de koljic mercenar! marș în morții matii de mercenar jegos, [cenzurat] pe ciocul tău
Ai mai luat o luna. ucv
Sunt absolut de acord cu marius! Da-mi si mie o luna, domnule Dumnezau! Ca nu sunt in stare sa laud un jucator care nu e in stare sa puna latul la un metru de ate! Da-ne ban la toti ca suntem niste tampiti! Indolentii aia, in schimb, sunt foarte ok. Sa nu cumva sa deranjam vedetele ca ne arde Freak cu buzduganul! Fir-ar a dracului de corectitudine!
Free Marius-vl!

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2179
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 24 Sep 2023, 02:28

Domnu admin a zis cu gura lui că nu vine la meciurile noastre pe motiv că e, citez :"nehotărât" din cauza prietenilor booveni, așa că domnu admin, ramai decât matale cu trollu freestate și vorbiți singuri de pe mai multe conturi
Forumul asta e in putrefacție, am făcut 5-6 meciuri la rând topicul de meci că era durere in fund totala , membri ăia grei de acum 5-10 ani au dispărut treptat din cauza direcției in care a mers forumul.
Pai cum vine asta, nu pot să îmi critic un jucător indolent că mi interzice unul care nu calca la meciuri, i auzi mah!
Intrați fraților pe forumul rapidului sa vedeți libertate de exprimare adevărata și un număr cu adevărat de mare de useri.
Pai aici număr pe degete userii care și așa sunt săracii obligați să vorbească cu limbaj de lemn, mâine poimâine mă trezesc că banezi oameni că îl contestă pe papură!!!

Avatar utilizator
Leonard Albert
fanatic
fanatic
Mesaje: 1120
Membru din: 13 Iul 2014, 19:57

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Leonard Albert » 24 Sep 2023, 03:24

Maine, poimaine? Eu zic ca azi. "Cap electronic" uber alles! Cine misca nu mai misca! Ban la oameni ca merita!

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1832
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de dorumihnea2 » 24 Sep 2023, 09:17

Suporterii așteaptă determinare și nu relaxare, sincer mi-a fost rușine aseară pe stadion , ne-a dominat o echipă mică-mică cu Nistor și Chipciu. Pe lângă că au jucat pe vârfuri făceau numai aroganțe să învrajbeasca publicul mai tare care oricum e un public dușmănos la fel cum e cel al oilor și al cățeilor. Ce fac jucătorii nu ține de antrenor, ține de patron așa că acum aștept următoarele....autocar și nu avion , Kolici, Ivan și Markovici la echipă a 2a , deocamdată ei. Rotaru nu se mai poate cu ăștia, fă ceva pt că altfel îți saboteze afacerea. Vă spun sincer că am venit bolnav de la meci aseară și de la ura celor din jurul meu dar și de joc și până nu mai văd o schimbare de abordare nu mă uit la meciuri nici măcar la TV. În rest nu sunt de acord cu masurile adminului , mă uitam la mesajele lui Marius cu care am avut și eu click-uri în trecut....wtf....a îndrăznit să zică ceva de Ivan și Kolici...
Hai bă freak ești cumva Rotaru în persoană,,prietenul pseudofotbalistilor,,? Că a venit Ivan de copil a noi și ce ? Ce justificări sunt astea? Suporterul de fotbal e pătimaș, e cu morții și răniții în gură, dacă era fan operetă mergea acolo și fredona ceva din Verdi cu ochii închiși și în lumea lui. Termină o dată cu sancțiunile astea că omori forumul ăsta cum omoară Rotaru echipă.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3575
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 24 Sep 2023, 09:22

La ce referi cand ai zis "public dusmanos" ... presupun ca ai stat pe la a 2-a. Cum se manifestau ?
fanatic16 scrie:
24 Sep 2023, 02:28
...așa că domnu admin, ramai decât matale cu trollu freestate și vorbiți singuri de pe mai multe conturi
Daca tot ma facusi troll fa bine si da "unfriend" si pe facebook ! :)(
Nu stiu de ce initiezi cereri de prietenie catre troli ?

le. Ce treaba au mortii mamei lui Koljic cu ceea ce se intampla pe teren ?
Unii chiar nu au limite....
FMSP :)(

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9829
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 24 Sep 2023, 10:08

@dorumihnea2 ce s-a întâmplat in tribuna? Detaliaza

Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

Am zis!!

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2559
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 24 Sep 2023, 10:13

crede-mă că au o legătură extrem de puternică morții mamei lui Koljic cu bătaia de joc din min 89!! Mama mercenarului ăsta este tare fericită că pușcăria de fiu-so câștigă sute de mii de euro pe an la Craiova ca să își bata joc de rotaru și de toți suporterii!

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1832
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de dorumihnea2 » 24 Sep 2023, 10:15

Am fost și pe Național Arena la un meci al fcsb cu Știința și am fost și pe Cluj Arena is the same hate. Când intră galeria noastră pe stadion știți ce strigă spurcații de uisti.?..dinamu....ce morții voștri de infrfratitii cursului de U cu dinamu sunteți voi? La Mediaș anul trecut vroiau niște drogați să rupă cordonul de jandarmi să oi bată pe copii din galeria noastră.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3575
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 24 Sep 2023, 10:20

Cata lasitate si lipsa de personalitate ! Vai mama lor !
Sa strigi numele tortionarului adversarului tau pentru ca tu nu te-ai putut ridica la un nivel rezonabil in toata existenta ta !
Si in plus sa urasti atat de mult concitadina pentru rezultatele ei !
Niste jigodii.
marius_vl scrie:
24 Sep 2023, 10:13
crede-mă că au o legătură extrem de puternică morții mamei lui Koljic cu bătaia de joc din min 89!! Mama mercenarului ăsta este tare fericită că pușcăria de fiu-so câștigă sute de mii de euro pe an la Craiova ca să își bata joc de rotaru și de toți suporterii!
Pai, parca fusasi banat ! :)(
Incerci sa bagi cu forta niste argumente. Le indesi acolo ...sa intre, sa intre ! Esti patetic.
FMSP :)(

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1832
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de dorumihnea2 » 24 Sep 2023, 10:24

Până acum 10 ani mergeam la meciurile lui U cluj cu Știința și era ok dar de câțiva ani e o poveste cu galeria lui U înfrățită cu dinamu, nu știu ,,izvorul, și nu mă interesează și ce ură și greață e la meciurile cu noi mi-e silă. Crainicul a fost ok , a spus că e duel universitar de tradiție, e ok , dar galeria lui u este o mizerie cu toate scandările lor de [cenzurat] la adresa noastră.

robertc
suporter
suporter
Mesaje: 953
Membru din: 19 Aug 2013, 09:34

Re: Etapa 10:U Cluj - Universitatea Craiova

Mesaj de robertc » 24 Sep 2023, 10:39

Freestate scrie:
24 Sep 2023, 10:20
Cata lasitate si lipsa de personalitate ! Vai mama lor !
Sa strigi numele tortionarului adversarului tau pentru ca tu nu te-ai putut ridica la un nivel rezonabil in toata existenta ta !
Si in plus sa urasti atat de mult concitadina pentru rezultatele ei !
Niste jigodii.

Hai ca vorbesti baliverne,nici eu nu ii halesc,dar e fotbal,au galerie...

Scrie răspuns