Etapa 13: Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Pronostic

Poll ended at 23 Oct 2023, 12:29

1. Batem
6
40%
2. Egalitate
5
33%
3. Pierdem
4
27%
 
Total votes: 15

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3543
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 13: Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti

Mesaj de Paul » 25 Oct 2023, 07:54

Daca e doar popo, ar fi extraordinar, sa mai fie si pr fata, adica nu ca e insurat cu o femeie de forma, sa fie asumat, dar sa nu fie si un abuzator, acolo e problema.
Daca s-ar dovedi ca nu e nimic adevarat si omul nu a hartuit pe nimeni, deci daca asta ar fi adevarul, eu nu ca nu as avea nimic impotriva sa vina inapoi, as merge la aeroport sa il intampinam.
Dar ce ne facem daca el chiar s-a folosit de pozitia lui sa santajeze jucatori pentru favoruri sexuale? E nasoala rau asta daca e adevarata.
Nu il vad pe Rotaru sa se bage in asa ceva, si nici eu nu m-as baga.
Dar repet, daca omul ar fi gay si nu ar obliga pe nimeni la nimic, care e treaba, sa faca ce vrea el. Ce n-am inteles eu niciodata la cei care sunt anti-gay este ce anume ar trebui sa faca cei care chiar asa sunt, sa se prefaca, sa pretinda ca le plac femeile si sa se insoare pentru acoperire? Dar ma rog, asta e alta discutie.
Ar fi fost bun Mangia daca nu avea problemele extrasportive pe care le are, asa ca trebuie gasit altul, ca noua ne trebuie cineva acum.
A, si de incheiere: fwtw-ti soarele ma-tii ce ne-ai facut tu noua! Pana acum e in grafic, 4 infrangeri consecutive, dupa inca doua sa il vedem cum umbla pe la echipe de liga 3-a ca Florentin Petre! Uite, un heterosexual care lasa o dâră de copii in urma lui, si de care nu m-as fi luat niciodata pe tema asta daca nu ne facea bucata in halul asta.

Avatar utilizator
florinkeke
fanatic
fanatic
Mesaje: 1420
Membru din: 03 Sep 2010, 11:11

Re: Etapa 13: Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti

Mesaj de florinkeke » 25 Oct 2023, 11:04

Mangia a fost unul dintre cei mai buni antrenori care au fost pe aici,daca nu cel mai bun. Insa intoarcerea lui este imposibila si nerealista.Romania anului 2023 nu este o tara in care mentalitatea fata de LGBTQ etc sa fie una open, dimpotriva. Mai degraba ne-ar distruge ca si imagine plus ca presiunile externe ar fi uriase(presa, primarie - 2024 e an electoral).
Si eu inchei cu aceeasi propozitie ca si Paul, sa ii dau o mare mooie Soarelui care ne-a dat teapa planetei si ne-a facut praf.Si sa nu mai ziceti ca nea' Mihai nu apleaca urechea la popor(el il vroia pe Sumudica, noi restul pe Soarele [cenzurat])

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2103
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Etapa 13: Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti

Mesaj de gogu2005 » 25 Oct 2023, 11:53

s-ar putea ca pana la urma Sumudica sa fie alesul.

Ar mai fi si insusi Satana care si el ar avea o revansa de luat :))))
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2145
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 13: Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti

Mesaj de fanatic16 » 25 Oct 2023, 12:33

gogu2005 scrie:
25 Oct 2023, 11:53
s-ar putea ca pana la urma Sumudica sa fie alesul.

Ar mai fi si insusi Satana care si el ar avea o revansa de luat :))))
Adică alesul? Nu mai vine ăla curând în țară de la turci

fanucrv
fanatic
fanatic
Mesaje: 2231
Membru din: 20 Iun 2017, 10:40

Re: Etapa 13: Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti

Mesaj de fanucrv » 25 Oct 2023, 13:11

Aduceți antrenori străini..nu întâmplător cupele alea au fost castigate de Mangia si Ouzunidis iar cu Bergodi am fost la un pas de titlu!!

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2103
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Etapa 13: Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti

Mesaj de gogu2005 » 25 Oct 2023, 14:13

cred ca in privinta antrenorului strain am ajuns cu totii la un consens (ceva rar la olteni si mai ales la fotbal cu olteni). Cu totii am vazut ca performantele majore s-au facut cu straini si nu este intmplator.
Daca Rotaru si oamenii lui inca mai dau tarcoale pe aici poate prind ideea de baza.

PS: antrenor strain nu inseamna Iliev.
CRAIOVA NESUPUSA

Avatar utilizator
gogu2005
fanatic
fanatic
Mesaje: 2103
Membru din: 03 Iun 2006, 23:44

Re: Etapa 13: Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti

Mesaj de gogu2005 » 25 Oct 2023, 14:26

fanatic16 scrie:
25 Oct 2023, 12:33
gogu2005 scrie:
25 Oct 2023, 11:53
s-ar putea ca pana la urma Sumudica sa fie alesul.

Ar mai fi si insusi Satana care si el ar avea o revansa de luat :))))
Adică alesul? Nu mai vine ăla curând în țară de la turci
omul are o lipsa de coloana vertebrala mai mare decat o rama. nu m-ar surprinde sa vina si in 4 labe de la turci la noi. din pacate ar veni si cu circul.
CRAIOVA NESUPUSA

dorumihnea2
fanatic
fanatic
Mesaje: 1799
Membru din: 25 Mai 2019, 10:15

Re: Etapa 13: Universitatea Craiova - Petrolul Ploiesti

Mesaj de dorumihnea2 » 25 Oct 2023, 14:33

Rotaru ar putea încerca cu un nume mare din fotbalul mondial , proaspăt retras , un nume care ar face ca ,,vedetele,, cerului de la noi din echipă să îl asculte . Să nu uităm că Zenga sau Bergodi au început să antreneze acu 20 de ani venind la echipe românești. Xavi sau Gattuso au început direct cu echipe mari etc. Dar trebuie neapărat și un conducător priceput și nu e neapărat necesar să fie oltean , să fie priceput. Dani Coman a fost de multe ori cerut de suporteri dar eu l-aș aduce pe Silviu Bogdan , care să nu uităm are ochi pt juniori dar e l-aș încerca și pe Răzvan Raț sau N.Raducan.

Scrie răspuns