Etapa 28. Petrolul Ploiești - Universitatea Craiova

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

A lega sau a nu lega două victorii la rând

- legăm! Și jucăm consistent
2
12%
- legăm chinuit, dar legăm
8
47%
- nu legăm, scoatem un punct amărât și beteag
4
24%
- mâncăm bătaie
3
18%
 
Total votes: 17

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3505
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 28. Petrolul Ploiești - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 01 Mar 2024, 21:03

Manex, sunetul analogic e cel mai bun, natural, prietenos pentru urechi si creier...
Din pacate eu am renuntat acum multi ani, am avut o pasiune pentru muzica electronica, un hobby ...sa creez mixuri si sunete cu ajutorul calculatorului
Asta este pagina mea de artist...
https://www.reverbnation.com/HornsOfSnail
Mai am tresariri cateaodata si mai fac cate ceva.
Am renuntat la dezvoltarea si achizitiile pe latura analogica si am luat-o pe turnura digitala desi auditia analogica este calea dreapta, vinilurile discuri sau casete, pick-up urile, casetofoanele si magurile acolo unde mai exista... Este un sunet neviolent, real mai ales cand muzica este pe instrument.
Nu ma mai pot intoarce...

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9801
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 28. Petrolul Ploiești - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 02 Mar 2024, 00:08

Pai... Ia ajuta aici un club de handbal si fa-ne si noua un mix, sa fie vreo ora din piese de aprox 1 minut care sa fie puse la. Incalzire inaintea meciurilr de handbal. Am facut eu un mix, cu program. Online... A fost pus la sala....
Am zis!!

Avatar utilizator
Bobby
fanatic
fanatic
Mesaje: 8122
Membru din: 01 Dec 2008, 03:31

Re: Etapa 28. Petrolul Ploiești - Universitatea Craiova

Mesaj de Bobby » 02 Mar 2024, 04:43

Baiaram a ajuns la seniori acum 5 ani - nu mi se pare ca a progresat prea mult, fizic si tehnic.

La primul gol a tras foarte slab - mingea a sarit din gazon si l-a pacalit pe portar.

In 5 ani baiatul asta n-a invatat sa loveasca mingea ca lumea, sa suteze bine. Pacat. Prea mult pensat de sprincene si figuri, si prea putin progres. Cineva trebuie sa-l traga de mineca si sa-l trezeasca.

Avatar utilizator
Freestate
fanatic
fanatic
Mesaje: 3505
Membru din: 06 Feb 2022, 15:41

Re: Etapa 28. Petrolul Ploiești - Universitatea Craiova

Mesaj de Freestate » 02 Mar 2024, 08:17

E si tu acum !!!..."prea mult pensat de sprancene" ! Da ce-ai vrea sa-si lase sprancenele precum Mircea Albulescu sa le dea pe spate, sa-si faca pleata din ele si codite ?

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9801
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Re: Etapa 28. Petrolul Ploiești - Universitatea Craiova

Mesaj de manex » 02 Mar 2024, 22:09

Asa e, Baiaram a tras prost
.. Am.vazut din spatele portii... A avut noroc
Am zis!!

Scrie răspuns