Etapa 1 Play-off. CFR - Universitatea Craiova

Forumul suporterilor. Discutii despre meciurile din sezonul actual. Arhiva discuţiilor despre meciurile din sezoanele anterioare.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns

Cum începem play-off-ul?

- cu o victorie după un joc solid
3
14%
- cu o victorie chinuită/norocoasă
7
33%
- cu un egal
6
29%
- cu o înfrângere
5
24%
 
Total votes: 21

EDMOND_
fanatic
fanatic
Mesaje: 1115
Membru din: 22 Sep 2003, 17:33

Re: Etapa 1 Play-off. CFR - Universitatea Craiova

Mesaj de EDMOND_ » 18 Mar 2024, 16:47

fanatic16 scrie:
17 Mar 2024, 22:39
ar fi de pomina o finala cu unica jucata în oraș sa îi mai umilim odată, dar de preferat ca ei sa fie retrogradați matematic.
Nu cred ca este posibil. Din ce stiu eu, locul de disputare pentru finala s-a stabilit. Sibiu, pe 15 mai. Poate daca se revine la decizia initiala... daca nu, o deplasare frumoasa.

Avatar utilizator
Paul
grup_moderatori
grup_moderatori
Mesaje: 3543
Membru din: 22 Apr 2008, 03:22

Re: Etapa 1 Play-off. CFR - Universitatea Craiova

Mesaj de Paul » 19 Mar 2024, 05:52

La Sibiu deci, ok, nu stiam, poate vine chiar Iohannis insusi sa inmaneze cupa regelui, ca sa isi aminteasca lumea de el ca a facut ceva - asta ar fi un lucru cat se poate de fizic si foarte instagramabil, il poate ajuta la CV pentru NATO.
Ar fi intr-adevar o deplasare frumoasa, si sa speram ca pe 16 mai echipa va prezenta trofeul in Craiova dintr-un autocar descoperit, cu scena pusa la prefectura, se stie!
Din ce vad 15 mai e miercurea, iar ultima etapa este pe 25 mai dar parca balmajeau astia ca Iedi va cere devansarea - are omul nevoie de timp sa lucreze inca putin la forta grupului, vor fi sesiuni prelungite de imbarbatare, posibil sa vina si tata Puiu, aka crestinopatul cu crucile, sa le tina cateva discursuri motivationale, asa ca pe noi cu Mitrita lasat acasa in aplauzele adevaratilor oameni de fotbal, acest final ne va inghesui aiurea de tot.
Deplasarea miercurea nu e ideala, iar finala inainte de ultima etapa este o tampenie in care tot persistam de ani buni.

Geronimo
fanatic
fanatic
Mesaje: 2975
Membru din: 22 Sep 2016, 21:40

Re: Etapa 1 Play-off. CFR - Universitatea Craiova

Mesaj de Geronimo » 19 Mar 2024, 11:41

Paul scrie:La Sibiu deci, ok, nu stiam, poate vine chiar Iohannis insusi sa inmaneze cupa regelui, ca sa isi aminteasca lumea de el ca a facut ceva - asta ar fi un lucru cat se poate de fizic si foarte instagramabil, il poate ajuta la CV pentru NATO.
Ar fi intr-adevar o deplasare frumoasa, si sa speram ca pe 16 mai echipa va prezenta trofeul in Craiova dintr-un autocar descoperit, cu scena pusa la prefectura, se stie!
Din ce vad 15 mai e miercurea, iar ultima etapa este pe 25 mai dar parca balmajeau astia ca Iedi va cere devansarea - are omul nevoie de timp sa lucreze inca putin la forta grupului, vor fi sesiuni prelungite de imbarbatare, posibil sa vina si tata Puiu, aka crestinopatul cu crucile, sa le tina cateva discursuri motivationale, asa ca pe noi cu Mitrita lasat acasa in aplauzele adevaratilor oameni de fotbal, acest final ne va inghesui aiurea de tot.
Deplasarea miercurea nu e ideala, iar finala inainte de ultima etapa este o tampenie in care tot persistam de ani buni.
:-) :-) :-) ataaaat... forza grupului... :-) Cred ca se lucreaza la un grup structurat. :-)

Sent from my SM-G985F using Tapatalk


Avatar utilizator
fanatic16
fanatic
fanatic
Mesaje: 2145
Membru din: 30 Apr 2019, 16:43

Re: Etapa 1 Play-off. CFR - Universitatea Craiova

Mesaj de fanatic16 » 19 Mar 2024, 14:04

EDMOND_ scrie:
18 Mar 2024, 16:47
fanatic16 scrie:
17 Mar 2024, 22:39
ar fi de pomina o finala cu unica jucata în oraș sa îi mai umilim odată, dar de preferat ca ei sa fie retrogradați matematic.
Nu cred ca este posibil. Din ce stiu eu, locul de disputare pentru finala s-a stabilit. Sibiu, pe 15 mai. Poate daca se revine la decizia initiala... daca nu, o deplasare frumoasa.
Anul trecut frf a declarat ca în cazul în care finala se juca între CFR și U Cluj ar fi mutat finala la Cluj.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2504
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Re: Etapa 1 Play-off. CFR - Universitatea Craiova

Mesaj de marius_vl » 20 Mar 2024, 06:20

in niciun caz nu-mi doresc sa ajunga caii in finala, aoleu ce s-ar mai umfla si ce figuri ar mai avea pe ei! Nu, caii trebuie sa moara in chinuri si sa dispara in mizeria lor, sper sa fie eliminati inca de acum din sferturi, de Voluntari, oricum au mai multe sanse astia de la Voluntari sa scoata cfr in semifinale, desi daca ar fi dupa mine mi-as dori sa jucam finala cu Corvinul! Ar fi minunat

Scrie răspuns