Gica Craioveanu

Discutii legate de evolutiile jucatorilor, jucatorii preferati, antrenori, etc. Cine vine? Cine pleaca? Ce parere aveti?

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
Minunea Blonda
senior
senior

Mesaj de Minunea Blonda » 20 Noi 2004, 18:15

Gica Craioveanu e un atacant de clasa, singurul care a rezistat in Spania. Am primit o propune sa ramana in cadrul clubului, unde activeaza acum ca jucator.
Imi aduc aminte de Gica cand ne arunca papusa in tribune (la galerie)....
Special pentru voi:Minunea Blonda

Bogho
suporter
suporter

Mesaj de Bogho » 25 Noi 2004, 14:14

prosport.ro scrie: Atacantul Gheorghe Craioveanu, care şi-a anunţat intenţia de a se retrage din activitatea competiţională la finalul sezonului 2004/2005, ar putea deveni membru al conducerii clubului Getafe, informează "Marca".
"Craioveanu va lăsa fotbalul pentru a deveni Ťmîna dreaptăť a preşedintelui Angel Torres. Preşedintele lui Getafe doreşte ca Gheorghe Craioveanu să se ocupe de problemele sportive ale clubului, de la prima echipă pînă la categoriile inferioare, dar şi să urmărească şcoala sportivă şi tinerele valori care se formează aici. Torres vrea ca românul să schimbe ghetele şi şorturile cu costumul şi cravata", notează "Marca".
Sursa citată menţionează că atacantul român este impresionat de oferta lui Torres, mai ales că el doreşte să rămînă alături de clubul Getafe.
---------------------------------------------------------------------------------

rusu mihai
junior
junior

Mesaj de rusu mihai » 25 Noi 2004, 15:04

Ar fi super daca si-ar face meciul de retragere pe OBLEMENCO :)) :)) :))
E u zic ca merita din plin un stadion arhiplin care sa-l ovationeze la ultimul sau meci o: o:
Tare mi-ar place sa-l mai vad jucand macar odata in tricoul STIINTEI :up: :up: :up: :up:
O inima ALB-ALBASTRA intre moldoveni

cox
membru
membru

Mesaj de cox » 25 Noi 2004, 15:12

rusu mihai scrie: Ar fi super daca si-ar face meciul de retragere pe OBLEMENCO
Poate aduce si papusa, dar ar avea mai mult de alergat ca de data asta ar trebui sa o arunce in Peluza!
mititelu Imagine nețoiu

Bogho
suporter
suporter

Mesaj de Bogho » 25 Noi 2004, 15:18

dar care e adresa de web a clubului Getafe, fiindca eu nu o gasii!
---------------------------------------------------------------------------------

virus alb-albastru
membru
membru

Mesaj de virus alb-albastru » 25 Noi 2004, 15:22

DoRyN scrie:un link ?
http://www.getafecf.com/buzon.asp
A quién va dirigida?: Gica Craioveanu
p.s. sa-mi spuneti daca merge, la mine imi apare o eroare cand incerc sa trimit mesajul

Bogho
suporter
suporter

Mesaj de Bogho » 25 Noi 2004, 15:33

din pacate nu prea merge sa trimiti mesaje. si la mine dadu eroare.
The page cannot be displayed

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 25 Noi 2004, 16:22

ozzy scrie: insa ar fi foarte frumos daca clubul s-ar gandi sa-i organizeze un meci de retragere
care club, nu ai auzit ca nu mai exista :?: :bad:

manex
fanatic
fanatic

Mesaj de manex » 25 Noi 2004, 23:09

pai sa facem o cerere catre club sa ii propuna lui gica lucrul asta. sau , ce ar fi si mai misto, sa contacteze clubul si sa le propuna un imprumut pina la vara. asta chiar ar fi ceva super. as ca, cine stie ca are ceva influenta, la club, in presa sa treaca la treaba.
feriti-va!cretinii sint printre noi! sa fie pace!!! am zis
sustin ideea schimbarii primelor versuri din imn :"De bucurie rar avuram parte"
aduc ghinion

WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 26 Noi 2004, 00:00

manex scrie:pai sa facem o cerere catre club sa ii propuna lui gica lucrul asta. sau , ce ar fi si mai misto, sa contacteze clubul si sa le propuna un imprumut pina la vara. asta chiar ar fi ceva super. as ca, cine stie ca are ceva influenta, la club, in presa sa treaca la treaba.
manex intreb si eu cam ca si Doryn... cine sa ii propuna lui Gica sa revina? cine e patronul clubului?
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

manex
fanatic
fanatic

Mesaj de manex » 26 Noi 2004, 01:00

presedintele clubului. avem asa ceva, nu?
feriti-va!cretinii sint printre noi! sa fie pace!!! am zis
sustin ideea schimbarii primelor versuri din imn :"De bucurie rar avuram parte"
aduc ghinion

bogdan-m

Mesaj de bogdan-m » 26 Noi 2004, 08:26

Momentan presedinte este Badea dar mai este in functie inca 5 zile (pana dupa meciul cu Argesul). Dupa aceea noul patron al echipei va numi probabil un nou presedinte. Momentan nu este fair-play ca Badea sa faca angajamente in numele noului presedinte. Sa asteptam sa se lamureasca situatia si dupa aceea se poate (eventual) face ceva.

ady_azzuro
fanatic
fanatic

Mesaj de ady_azzuro » 27 Noi 2004, 22:22

GOOOL DE SENZATIE GICA CRAIOVEANU IN MECIUL GETAFE 1-2 BARCELONA!!! PRIMUL GOL IN ACEST SEZON!

Hai Gica la Craiova sa ne scoti din criza de atacanti ca avem numai anonimi in lot. :o:

ady_azzuro
fanatic
fanatic

Mesaj de ady_azzuro » 27 Noi 2004, 22:44

Gica o comisa si lua rosu. :)(

virus alb-albastru
membru
membru

Mesaj de virus alb-albastru » 27 Noi 2004, 22:47

ady_azzuro scrie:Gica o comisa si lua rosu. :)(
oricum, e de admirat....gica, atacant, a fost eliminat pentru fault in postura de ultim aparator !!! o:

Scrie răspuns