Belarus - Romania

Comentarii referitoare la Echipa Nationala a Romaniei, campanii de calificari, jucatori, antrenori, evolutii, etc.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 08 Sep 2007, 21:25

mutu cel mai mare bashinos fmm, totusi are si cel mai mare bulan ... chivu iesit din forma grav ... P.Marin mi l-as dori la craiova
dorinel munteanu m-a impresionat cel mai mult si spun cu mana pe inima ca mi l-as dori ca antrenor pe viata la craiova
Forza STIINTA

ozzy

Mesaj de ozzy » 08 Sep 2007, 21:32

hai ma ca e fotbalist Mutu, la prima faza a dat gol

iuli

Mesaj de iuli » 08 Sep 2007, 21:41

E fotbalist excelent,daca nu era nu vedeam Euro.

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 09 Sep 2007, 00:08

mda
cel mai bun ... pai [****] daca era costea la nationala ii eclipsa pe toti :)(
e poate cel mai bulanos si cu experienta dintre aia
nu poti sa ii multumesti lui mutu ca a dat gol singur cu portarul si ca a ratat inca 2 tot singur
asta, la "valoarea" care o are, tre sa dea gol din poarta in poarta :lol:
Forza STIINTA

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 09 Sep 2007, 00:47

O fi Mutu egoist, bulanos si fitzos dar hai sa recunoastem ca fara el nu eram acum pe primul loc.
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 09 Sep 2007, 01:05

un coordonator k dorinel. doamne ce n-as da o:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 09 Sep 2007, 10:27

ma, daca si de mutu zicem ca nu e bun.....
Am zis!!

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 09 Sep 2007, 12:18

manex scrie:ma, daca si de mutu zicem ca nu e bun.....
De acord 100% ! Mutu trage echipa dupa el...ia sa joace un meci cu Mazilu si Schija....sa vedeti ras..! o:

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 09 Sep 2007, 12:25

da ma trage echiap dupa el ... eu nu contest calitatile lui de lider, ci pe cele de fotbalist, eu stiu ca urla la toti pe teren si nimeni nu are curajul sa ridice tonul la mutu
eu nu zic ca nu e folositor la nationala , e chiar indispensabil, dar ca fotbalist nu e cine stie ce ... de asta nici nu prea juca la juventus
Forza STIINTA

JustME

Mesaj de JustME » 09 Sep 2007, 12:36

bah nene eu stau si ma gandesc ce :bad: :bad: cauta ovidiu petre ala in nationala ?! :o n-are nicio treaba cu fotbalul .. faulturi facute inutil, mingi pierdute aiurea, pase numai in lateral si inapoi !!!! :o: :o: tot meciul a recuperat si el 2 baloane .. "mare jucator" :-x

lorenzaccio

Mesaj de lorenzaccio » 09 Sep 2007, 16:37

Bals_Boy scrie:da ma trage echiap dupa el ... eu nu contest calitatile lui de lider, ci pe cele de fotbalist, eu stiu ca urla la toti pe teren si nimeni nu are curajul sa ridice tonul la mutu
eu nu zic ca nu e folositor la nationala , e chiar indispensabil, dar ca fotbalist nu e cine stie ce ... de asta nici nu prea juca la juventus
Ma eu cred ca ai baut ceva ieri dupa meci :)( sau ai ceva cu baiatu.... Mutu mi se pare ca are calitati tehnice care il claseaza exact linga Cristiano Ronaldo...
Craioveanu era mai bun ????? Hai sa fim seriosi... O fi el dinamovist da... asta e, e bun n-ai cei face frate....

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 09 Sep 2007, 17:47

Sergyu_costea scrie:Sa-mi dau si eu cu parerea. Voi incerca sa nu fiu subiectiv. Voi aprecia doar evolutia lor.

Lobont-Foarte bun. A aparat ce a fost de aparat. Da siguranta.
P.Marin- Hmm. Cateodata e bun. De multe ori insa vine prea in centru si pe partea dreapta e bulevard.
Goian- Stalpul apararii. Putin cam lent insa la dueluri 1-1 invincibil.Foarte bun la fazele fixe.
Chivu-Mai slab decat cum il stiam. E in scadere de forma. A avut si interventii bune.
Rat-Foarte , foarte slab. Unul din cele mai slabe meciuri ale lui la nationala.
Codrea-Si-a facut bine treaba. Nu prea s-a vazutin atac, dar pana la urma el trebuie sa distruga atacurile.
Ov.Petre-Varza. Zero barat. Nu are ce cauta la nationala. n pase gresite.
Nicolita-Alearga mult , insa e rudimentar. Tehnic vorbind nu are fata de nationala.
Mutu-Magnific. Genial . Echipa este in jurul lui. Totul pleaca de la el.
Dica-Destul de sters. Golul insa a fost foaarte frumos si important.
Sergiu Radu-Bunicel.A alergat mult. Mai are de lucrat insa.
Munteanu-De clasa mondiala. Foarte , foarte bun.Niste pase geniale.
Fl.Petre-Nu s-a vazut mai deloc
Trica- A jucat prea putin.
Dica e un fel de Inzaghi, nu face nimic dar puncteaza cand nu te astepti ... foarte parsiv. :-D
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 09 Sep 2007, 17:55

lorenzaccio scrie:
Bals_Boy scrie:da ma trage echiap dupa el ... eu nu contest calitatile lui de lider, ci pe cele de fotbalist, eu stiu ca urla la toti pe teren si nimeni nu are curajul sa ridice tonul la mutu
eu nu zic ca nu e folositor la nationala , e chiar indispensabil, dar ca fotbalist nu e cine stie ce ... de asta nici nu prea juca la juventus
Ma eu cred ca ai baut ceva ieri dupa meci :)( sau ai ceva cu baiatu.... Mutu mi se pare ca are calitati tehnice care il claseaza exact linga Cristiano Ronaldo...
Craioveanu era mai bun ????? Hai sa fim seriosi... O fi el dinamovist da... asta e, e bun n-ai cei face frate....
Mutu nu e dinamovist .. a declarat clar ca echipa lui de suflet e FC Arges , nu dinamo.

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 09 Sep 2007, 18:08

DarkComy scrie:
Sergyu_costea scrie:Sa-mi dau si eu cu parerea. Voi incerca sa nu fiu subiectiv. Voi aprecia doar evolutia lor.

Lobont-Foarte bun. A aparat ce a fost de aparat. Da siguranta.
P.Marin- Hmm. Cateodata e bun. De multe ori insa vine prea in centru si pe partea dreapta e bulevard.
Goian- Stalpul apararii. Putin cam lent insa la dueluri 1-1 invincibil.Foarte bun la fazele fixe.
Chivu-Mai slab decat cum il stiam. E in scadere de forma. A avut si interventii bune.
Rat-Foarte , foarte slab. Unul din cele mai slabe meciuri ale lui la nationala.
Codrea-Si-a facut bine treaba. Nu prea s-a vazutin atac, dar pana la urma el trebuie sa distruga atacurile.
Ov.Petre-Varza. Zero barat. Nu are ce cauta la nationala. n pase gresite.
Nicolita-Alearga mult , insa e rudimentar. Tehnic vorbind nu are fata de nationala.
Mutu-Magnific. Genial . Echipa este in jurul lui. Totul pleaca de la el.
Dica-Destul de sters. Golul insa a fost foaarte frumos si important.
Sergiu Radu-Bunicel.A alergat mult. Mai are de lucrat insa.
Munteanu-De clasa mondiala. Foarte , foarte bun.Niste pase geniale.
Fl.Petre-Nu s-a vazut mai deloc
Trica- A jucat prea putin.
Dica e un fel de Inzaghi, nu face nimic dar puncteaza cand nu te astepti ... foarte parsiv. :-D
Nu cred ca e vorba de parsivitate . Cred ca e vorba de valoare o:
Imagine

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 09 Sep 2007, 18:56

lorenzaccio scrie:
Bals_Boy scrie:da ma trage echiap dupa el ... eu nu contest calitatile lui de lider, ci pe cele de fotbalist, eu stiu ca urla la toti pe teren si nimeni nu are curajul sa ridice tonul la mutu
eu nu zic ca nu e folositor la nationala , e chiar indispensabil, dar ca fotbalist nu e cine stie ce ... de asta nici nu prea juca la juventus
Ma eu cred ca ai baut ceva ieri dupa meci :)( sau ai ceva cu baiatu.... Mutu mi se pare ca are calitati tehnice care il claseaza exact linga Cristiano Ronaldo...
Craioveanu era mai bun ????? Hai sa fim seriosi... O fi el dinamovist da... asta e, e bun n-ai cei face frate....
daca tu crezi ca nu imi place din alte motive decat pur fotbalistice te inseli, nu imi place ca prea il inalta lumea numai pe el si nu e mare basina sincer
daca tu il compari cu c ronaldo inseamna ca degeaba te lauzi ca stii fotbal :(
Forza STIINTA

Închis