GERMANIA - ROMANIA

Comentarii referitoare la Echipa Nationala a Romaniei, campanii de calificari, jucatori, antrenori, evolutii, etc.

Moderator: grup_moderatori

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 12 Sep 2007, 22:06

Eseeeeeeeeuuuuuu... asta da domne ucv

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Sep 2007, 22:29

suntem senzatie, chiar daca luaram gol. eu zic daca da d-zeu sa mai avem si noroc, la euro asta o sa rupem. la rugby mai mare pacatul, ca astia italienii is scuzati. ma innebuni arbitru ala, chit ca nu stiu eu regulile, da parca trage numai cu italienii
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

nicu_andrei
senior
senior
Mesaje: 420
Membru din: 01 Aug 2006, 15:06

Mesaj de nicu_andrei » 12 Sep 2007, 23:18

pe fondu unui joc bun pierdem :-( ...mi-a placut radu stefan cat l-am vazut ...surprinzator dar si banel..dica in prima repriza...dorinel slab fata de celelalte 2 meciuri..in concluzie HAI ALBANIA !!! 0:0 cu Olanda min 70 :lol: :lol:
Imagine

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 12 Sep 2007, 23:37

nicu_andrei scrie:pe fondu unui joc bun pierdem :-( ...mi-a placut radu stefan cat l-am vazut ...surprinzator dar si banel..dica in prima repriza...dorinel slab fata de celelalte 2 meciuri..in concluzie HAI ALBANIA !!! 0:0 cu Olanda min 70 :lol: :lol:
min 90 chiar :)(
P.S. :sa va aud pe aia carora le placu de mutu ca imi bag p*** in ea de treaba
Forza STIINTA

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 12 Sep 2007, 23:40

Albania-Olanda 0-1 !!

Minutul 90.....in min.87 albanezii au avut un om eliminat :o:

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 12 Sep 2007, 23:42

laurentiu91 scrie:Albania-Olanda 0-1 !!

Minutul 90.....in min.87 albanezii au avut un om eliminat :o:
tre sa luptam pana la capat ca si pana acum
sper sa nu ia o intorsatura urata lucrurile dupa infrangerea din germania si victoria olandei din ultimul minut :(
Forza STIINTA

nicu_andrei
senior
senior
Mesaje: 420
Membru din: 01 Aug 2006, 15:06

Mesaj de nicu_andrei » 12 Sep 2007, 23:43

asta postam si io..a dat ruud :-( ..las ca noi ii batem acasa sper :up: :up:
Imagine

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 12 Sep 2007, 23:50

Bals_Boy scrie:
laurentiu91 scrie:Albania-Olanda 0-1 !!

Minutul 90.....in min.87 albanezii au avut un om eliminat :o:
tre sa luptam pana la capat ca si pana acum
sper sa nu ia o intorsatura urata lucrurile dupa infrangerea din germania si victoria olandei din ultimul minut :(
Poate ca-i mai bine asa.Victoria olandezilor nu ne lasa sa ne relaxam iar infringerea cu Germania ne aduce cu picioarele pe pamint.

Parca 14 meciuri fara infringere erau deja cam mult(in afara de Olanda si Spania n-am prea intilnit cine stie ce echipe).

lorenzaccio

Mesaj de lorenzaccio » 13 Sep 2007, 11:47

Bals_Boy scrie:
nicu_andrei scrie:pe fondu unui joc bun pierdem :-( ...mi-a placut radu stefan cat l-am vazut ...surprinzator dar si banel..dica in prima repriza...dorinel slab fata de celelalte 2 meciuri..in concluzie HAI ALBANIA !!! 0:0 cu Olanda min 70 :lol: :lol:
min 90 chiar :)(
P.S. :sa va aud pe aia carora le placu de mutu ca imi bag p*** in ea de treaba
Vad ca persisti, daca mai multe persoane iti spun ca li se pare ca joaca bine tu crezi ca de unu singur stii mai multe??? Uite asta e un meci mai putin reusit al lui, si tot el a centrat , tot el se mentine in picioare cind e atacat de 2 3 fundasi tot el accelereaza actiiunile....
De fapt de ce imi pierd vremea... sa fii tu sanatos, oricum Mutu nu joaca la Craiova...

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 13 Sep 2007, 12:54

lorenzaccio scrie:
Bals_Boy scrie:
nicu_andrei scrie:pe fondu unui joc bun pierdem :-( ...mi-a placut radu stefan cat l-am vazut ...surprinzator dar si banel..dica in prima repriza...dorinel slab fata de celelalte 2 meciuri..in concluzie HAI ALBANIA !!! 0:0 cu Olanda min 70 :lol: :lol:
min 90 chiar :)(
P.S. :sa va aud pe aia carora le placu de mutu ca imi bag p*** in ea de treaba
Vad ca persisti, daca mai multe persoane iti spun ca li se pare ca joaca bine tu crezi ca de unu singur stii mai multe??? Uite asta e un meci mai putin reusit al lui, si tot el a centrat , tot el se mentine in picioare cind e atacat de 2 3 fundasi tot el accelereaza actiiunile....
De fapt de ce imi pierd vremea... sa fii tu sanatos, oricum Mutu nu joaca la Craiova...
.... tot el gresea pase si isi baga p*** cand trebuia sa recupereze
.... tot el isi injura colegii si nu mai alerga dupa minge cand acestia greseau pasa ... tot el ... tot el ... tot el
eu am zis ca nu imi place ca toti il lauda numai pe el ... si zic "Romania nu s-ar descurca fara Mutu" de asta si-o ia in cap si e cel mai smecher
daca tu crezi ca vorbind asa cu mine ma simt ofensat, te inseli, mi-am dat seama cat fotbal stii din toate posturile tale de pana acum ... oricat de multe ai zice ca stii tot varza esti
Forza STIINTA

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 13 Sep 2007, 14:03

dorele daca aveai minte... departe ajungeai
- ratrei e accidentat si nu joaca 3 luni
- ov petre e ori accidentat ori prost si oricum nu e in gratiile lui piti
- jucasei deja un joc in fata fundasilor si lumea te apreciase
.
..
...
- tu n-ai minte si te gandesti la dinamo sau la ce sa mai faci prin vestiar si asa o sa mori dand pase in scarba :bad:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Sep 2007, 15:01

guardiola lasa-l ca daca il mai bati la cap se lasa de fotbal
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 13 Sep 2007, 15:09

BluBoy scrie:guardiola lasa-l ca daca il mai bati la cap se lasa de fotbal
Si se apuca de ce...? :laughing:

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 13 Sep 2007, 15:09

laurentiu91 scrie:Albania-Olanda 0-1 !!

Minutul 90.....in min.87 albanezii au avut un om eliminat :o:
dupa mine e mai bine ca s-a intamplat asa.
1 albania mai are acasa cu bulgaria si o sa vrea sa se scoata cu aia
2 olandezii sunt ca si calificati si daca faceau egal tratau meciul cu noi ca pe unul capital- acum poate menajeazasi ei jucatori ca in afra de noi pt ei s-a terminat greul
3 am inteles ca sneider si van persie se fwtwra si stau cu noi(partea nasoala e ca rezerva lui sneider e van der wart urmat de prostu de seedorf-sper sa joace primul).oricum nu ma bucura chestia asta(ex: zahovici la sloveni) dar nu zic ca e rau
4 trebuie tinut bine ruud si sper sa-i batem
5 lupta noastra e cu bulgaria nu cu olandezii

Scrie răspuns