Meciuri de Pregatire

Comentarii referitoare la Echipa Nationala a Romaniei, campanii de calificari, jucatori, antrenori, evolutii, etc.

Moderator: grup_moderatori

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 09 Feb 2009, 21:50

lasa ba, bine ca a batut dinamo cu scoruri de maidan, [****], stai sa vezi cand o incepe returu ce mult o sa ramana pe primu loc :cool:

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de nr.zece » 09 Feb 2009, 22:04

ce dracu va uitati la altii?
eu vorbesc de tarusii mei nu de ai cainilor, oilor, ciorilor sau cfrereilor
ai si daca nu ajoaca au influenta si tot ies campioni
oricare dintre ei
noi nu ne putem bate cu ei decat jucand bine asa cum face unirea, dar sincer eu cred ca ai nostrii se cred cel putin campioni
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 09 Feb 2009, 22:08

ce se cred ei e altceva, da prea esti pesimist... io unu am incredere c`o sa cam rupa locu, desi la iasi mi`e cam frica de ai lu bergodi, ca ala cam are prostu obicei (pt noi, cel putin) sa faca treaba buna, da oricum... io zic ca terminam cel putin pe 4 :cool:

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de nr.zece » 09 Feb 2009, 22:42

eu nu ma arunc sa spun ca terminam pe 4 sau 18, dar as vrea sa stiu ca dansam pe teren si avem puterea sa batem pe oricine si rezultatele spun altceva
depindem de Costea, uby ca de obicei rateaza pregatirea si intrea greu in ritm si prepelita nu prea a facut mare lucru din ce se scrie
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 09 Feb 2009, 22:45

bag sama ca tu vrei si champions league... oricum, o sa vezi ca avem totusi echipa mai buna decat majoritatea din liga 1... maxim 4 sa fie peste noi, din care vreo 2 doar din cauza experientei...

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Bals_Boy » 09 Feb 2009, 23:07

Thunder scrie:bag sama ca tu vrei si champions league... oricum, o sa vezi ca avem totusi echipa mai buna decat majoritatea din liga 1... maxim 4 sa fie peste noi, din care vreo 2 doar din cauza experientei...
... pe la liga si frf :cool:
Forza STIINTA

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 09 Feb 2009, 23:09

Bals_Boy scrie:
Thunder scrie:bag sama ca tu vrei si champions league... oricum, o sa vezi ca avem totusi echipa mai buna decat majoritatea din liga 1... maxim 4 sa fie peste noi, din care vreo 2 doar din cauza experientei...
... pe la liga si frf :cool:
eh si cu tine acu... ca doar nu la hattrick si fifa manager... :cool:

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Ruben Navarro » 12 Feb 2009, 10:07

Daca nu reintra Mutu si Chivu cred ca o luam rau cu sarbii.Si chiar si in conditiile reintrarii celor doi nu sunt convins ca reusim mare lucru cu Velijka Srbija... :cool:

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 12 Feb 2009, 12:57

Ruben Navarro scrie:Daca nu reintra Mutu si Chivu cred ca o luam rau cu sarbii.Si chiar si in conditiile reintrarii celor doi nu sunt convins ca reusim mare lucru cu Velijka Srbija... :cool:
niciodata, sarbii sunt buni ca echipa, nu ca individualitati, marea lor calitate e ambitia, rautatea in joc, si pe alocuri rezistenta fizica... io zic ca`i batem daca isi dau astia viata pe teren si nu mai convoaca pokertzurca mari sperante gen varga, petre, petre 2, banel, sau asemenea

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de nyk_sorin » 12 Feb 2009, 22:48

ba parca a facut miti incalzire subterana,de ce zice lupescu de ghencea ca e singurul din tara ?

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 12 Feb 2009, 22:50

poate pt ca n`a facut miti incalzire subterana ?

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de nyk_sorin » 12 Feb 2009, 23:07

si tevile alea de sub gazon pt ce sunt, sa faca sobolanii liniutze prin ele?

Thunder

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de Thunder » 12 Feb 2009, 23:10

nyk_sorin scrie:si tevile alea de sub gazon pt ce sunt, sa faca sobolanii liniutze prin ele?
de canalizare ai auzit ? alea`s pt eventuala apa care imbiba gazonul cand ploua...

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de ady_azzuro » 12 Feb 2009, 23:53

Thunder scrie:
Ruben Navarro scrie:Daca nu reintra Mutu si Chivu cred ca o luam rau cu sarbii.Si chiar si in conditiile reintrarii celor doi nu sunt convins ca reusim mare lucru cu Velijka Srbija... :cool:
niciodata, sarbii sunt buni ca echipa, nu ca individualitati, marea lor calitate e ambitia, rautatea in joc, si pe alocuri rezistenta fizica... io zic ca`i batem daca isi dau astia viata pe teren si nu mai convoaca pokertzurca mari sperante gen varga, petre, petre 2, banel, sau asemenea
invidualitati: dragotinovic (sevilla), vidic (man u), ivanovic (chelsea), stankovic (inter) sau kuzmanovic (fiorentina). Mai au si alti jucatori care chiar joaca la echipe de club importante din europa. Acum au si individualitati si echipa, trebuie sa ne trezim o data daca vrem sa avem sanse impotriva lor.

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Re: Meciuri de Pregatire

Mesaj de PocoLoco » 13 Feb 2009, 00:20

nyk_sorin scrie:si tevile alea de sub gazon pt ce sunt, sa faca sobolanii liniutze prin ele?
Sunt drenuri absorbante si colectoare pt apa in exces

Scrie răspuns