Romania-Serbia

Comentarii referitoare la Echipa Nationala a Romaniei, campanii de calificari, jucatori, antrenori, evolutii, etc.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
JustME

Re: Romania-Serbia

Mesaj de JustME » 28 Mar 2009, 22:10

las` ca e bun stelistu actual :smoke:

partea plina a paharului dupa meciul asta e ca probabil o sa scapam de piturca :up:

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Re: Romania-Serbia

Mesaj de AdrianR » 28 Mar 2009, 22:16

baiat destept florinel al nostru, a scapat de o deplasare obositoare si nefolositoare; asa o sa fie odihnit pt meciul cu otelul; dorel tre sa faca si el ceva sa evite aceasta deplasare :-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Pacala » 28 Mar 2009, 22:18

JustME scrie:las` ca e bun stelistu actual
hai pa.

barbugiul califica de 2 ori nationala la turnee finale, prima data il dadura afara giovani becali si gica popescu, a doua oara facusi 2 egaluri cu italia si franta. Se putea mai mult? sa-i vedem pe urmatorii antrenori dinamovisti de la nationala de cite ori vor califica echipa si citi jucatori de la craiova vor lua. Daca vine rednic e clar
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

JustME

Re: Romania-Serbia

Mesaj de JustME » 28 Mar 2009, 22:21

Pacala scrie:
JustME scrie:las` ca e bun stelistu actual
hai pa.
te simtish cu musca pe caciula ? :)- eu n-am citat pe nimeni in mesajul respcetiv :-D

gol, BRAVO DORELE ucv

:-x piturca :-x frf :-x

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Pacala » 28 Mar 2009, 22:22

gooool D.Stoica :lol:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: Romania-Serbia

Mesaj de anakin » 28 Mar 2009, 22:27

dubla dorel :laughing: :laughing: :laughing:
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Ruben Navarro » 28 Mar 2009, 22:31

Pacala scrie:nu-l mai injurati degeaba pe Piturca ca pana una alta e singurul care a dus nationala la un terneu final dupa generatia lui hagi, asa cum este el a chemat 2 jucatori de la Craiova la nationala titulari dupa mult timp.
JustME scrie: fortele de (dez)ordine sunt penibile intervenind ca niste gorile fara minte peste sarbi cand s-au bucurat la primul gol
foarte bine le facura o: sa ma :bad: pe ei
numai rahatii aia mai arunca cu torte in jandarmi

gooool :lol: Hai Romania!
De ce ai vere atitudinea asta? Se vede treaba ca nu iti luasi niciodata gaz pe degeaba....

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Perspico » 28 Mar 2009, 22:33

Pacala scrie:
Perspico scrie: aparusi sa-i mai dai un pupic in kur
preaintunecimea ta, gica popescu oricum nu va antrena nationala, sper sa nu avem antrenor dinamovist la nationala
vad ca ai acelasi limbaj de om "inteligent", "perspicace' si "cultivat" care apare doar la infrangerile echipei si e bolnav cind echipa castiga.
Preapupincurimea Ta, Gica Popescu a spus ca nu va antrena NICICODATA. Dar noi vorbeam oricum acum de "iubitul" ala infatuat de Piturca. In schimb, de data asta ai ghicit: ma bucur din rasputeri daca Romania va fi invinsa LA SCOR in seara asta!!! Hai Serbia, mai baga-ne doua boabe! :-D :up:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Pacala » 28 Mar 2009, 22:41

Perspico scrie:Gica Popescu a spus ca nu va antrena NICICODATA. :
un singur om pe acest forum pupa pe cineva in fund, tu pe gica popescu.
Perspico scrie:ma bucur din rasputeri daca Romania va fi invinsa LA SCOR in seara asta
la fel faci si cu Universitatea Craiova. Sa te bucuri de raul echipei favorite pt ca nu-ti place de unul, ce suflet mic ai stimabile. o:

Admir vointa lui Contra, revansa lui D.Stoica si zbaterea lui Tanase. o: Hai Romania!
Voi tine cu Universitatea Craiova si cu Romania indiferent de rezultate, indiferent de patroni, antrenori etc.
Last edited by Pacala on 28 Mar 2009, 22:44, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Perspico » 28 Mar 2009, 22:44

Ruben Navarro scrie:
Pacala scrie:
JustME scrie: fortele de (dez)ordine sunt penibile intervenind ca niste gorile fara minte peste sarbi cand s-au bucurat la primul gol
foarte bine le facura o: sa ma :bad: pe ei
numai rahatii aia mai arunca cu torte in jandarmi
De ce ai vere atitudinea asta? Se vede treaba ca nu iti luasi niciodata gaz pe degeaba....
Unde dracu' sa ia asta gaz, la butelie poate, cand el nu se duce la stadion fiindca bate vantul? :laughing:
Suntem o natiune de k.a.k.a.t.. Singurul popor care ne suporta din partea asta de lume... Vin oamenii la meci si noi le rupem pe spinare steagurile nationale fiindca au aprins niste artificii. Sper ca nu exista vreun sinucigas care sa se duca la meci la Belgrad. :o: :o: :o:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

JustME

Re: Romania-Serbia

Mesaj de JustME » 28 Mar 2009, 22:45

poate sunt subiectiv dar mi se pare ca fu offside la golul 3 al sarbilor ..

ma bucur insa foarte mult ca Dorel a dat gol pt ca altfel (foarte probabil) era scos tap ispasitor

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Pacala » 28 Mar 2009, 22:47

perspico, ciocu mic ca n-ai fost in fost galerie cit am fost eu.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Ruben Navarro » 28 Mar 2009, 22:49

Despre meci : asta e rezultatul mafiei din fotbalul romanesc.
Despre meciul din tribune : foarte prost gestionat momentul de bucurie al sarbilor de la primul gol . Pacat

Piti,da-i la pace si pa ei tata... :smoke:
Acu pot sa sting si eu lumina. Noapte buna Romania.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Pacala » 28 Mar 2009, 22:54

Forza Stiinta! Hai Romania! o: usteag ucv
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Romania-Serbia

Mesaj de 1948 » 28 Mar 2009, 22:54

JustME scrie:poate sunt subiectiv dar mi se pare ca fu offside la golul 3 al sarbilor ..

ma bucur insa foarte mult ca Dorel a dat gol pt ca altfel (foarte probabil) era scos tap ispasitor

dap primul gol trage in bara vine mingea la un sarb si gol
golul doi sut din corner si mingea loveste pe dorel in umar
golul 3 pasa in care se baga talpa si oricum a fost ofsaid
asta e fotbalul 3 faze 3 goluri

dorel a jucat f bine mai bine decat costea...autogolul ala il putea da orcine
si eu ma bucur ca a dat gol pt ca se scotea tap ispasitor

serbia asta mi s-a parut o echipa pe care o putem bate oricand...zic eu ...poate ma insel
greseala lu piti a fost ca nu am inceput cum am jucat in rep a 2 a cu dorel mijlocas
iar cocis si codrea afara
costea nu a jucat ce joaca la craiova si s-a vazut

faza de [cenzurat] mi s-a parut cand am intrat peste sarbi ca au dat cu torte ...mie din fata tv ului mi s-a parut abuz....dar cine stie cum au stat acolo lucrurile

IN SF AM PIERDUT LA CONSTANTA :ruga :up:

Scrie răspuns