Romania-Serbia

Comentarii referitoare la Echipa Nationala a Romaniei, campanii de calificari, jucatori, antrenori, evolutii, etc.

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Perspico » 28 Mar 2009, 22:55

Pacala scrie:
Perspico scrie:ma bucur din rasputeri daca Romania va fi invinsa LA SCOR in seara asta
la fel faci si cu Universitatea Craiova. Sa te bucuri de raul echipei favorite pt ca nu-ti place de unul, ce suflet mic ai stimabile. o:
Voi tine cu Universitatea Craiova si cu Romania indiferent de rezultate, indiferent de patroni, antrenori etc.
Hai ca incepusi iar cu intoxicarile. Amesteci Universitatea Craiova cu Romania. In timp ce pentru Stiinta sufar, infrangerile Nationalei conduse de viermii de sandu, dragomir, lupescu si piturca ma extaziaza. :-D :-D :-D
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: Romania-Serbia

Mesaj de anakin » 28 Mar 2009, 22:59

mi s-a parut mie sau gradinescu a zis la 3-2,e 3-2 pentru steaua? :)(
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2858
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Re: Romania-Serbia

Mesaj de nyk_sorin » 28 Mar 2009, 23:00

cum sa-i rupi aluia batu de la steag si sa-l lovesti cu el?
si ala pe gsp e nemultumit ca n-au intervenit mai ferm
Perspico scrie: Suporterii sarbi batuti, bleaahhh mi-e sila de tara asta. Nu am vazut niciunde un asemenea comportament fata de suporterii unei alte echipe nationale si asta doar pentru ca au aprins niste torte.
bulgaria-romania,calificarile trecute

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Cl4udiu » 28 Mar 2009, 23:06

ma dispera comentatorul ala cu cocis in loc de costea ...

costea destul de slab azi , dar daca juca pe stanga poate evolua mai bine

stoica juca foarte bine la mijloc , piturca a fost ***** atunci cand l-a pus pe dorel sa-i faca marcaj lui zigici
Imagine

Avatar utilizator
Manu
membru
membru
Mesaje: 116
Membru din: 09 Noi 2008, 20:02

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Manu » 28 Mar 2009, 23:22

Cocis cel mai SLAB de pe teren ... Nu stiu ce cauta asta la nationala!
alis grave nil

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: Romania-Serbia

Mesaj de Perspico » 28 Mar 2009, 23:30

Tactica imbecilului de Piturca: "Jucati cu disperare!" a fost respectata cu sfintenie :laughing: :-D
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Re: Romania-Serbia

Mesaj de 1948 » 28 Mar 2009, 23:48

eu cred ca avem noi prea mari pretentii pt ce se intampla in romania
prea putini tineri vin din urma
ne-am invatat noi prost

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Re: Romania-Serbia

Mesaj de _T@V_ » 28 Mar 2009, 23:57

T@V scrie:Ba din contra, mie mi-e frica sa nu ne trezim cu Dorel in teren din primul minut, alaturi de restul gloabelor: Tamas, Contra si Rat (care a cam ajuns gloaba). Nu prea avem echipa care sa castige acest meci. Si folosirea lui Dorel ar fi o scuza ca vezi Doamne, din cauza lui s-a pierdut meciul. Si a lui Costea. Ca si cioara cred ca o sa fie titular.
Asa Piti si-ar gasi scuza perfecta ca a avut accidentati si suspendati, si ca a fost nevoit si obligat sa-l foloseasca pe Dorel.
Nu-i bai, Dorel e bun, s-ar descurca. Problema e ca inconjurat numai de gloabe, apararea noastra va fi hilara, si el, va fi gasit tap ispasitor.
Bravo Dorele. Meciul asta ai jucat cele mai multe mingi. Normal ca nimeni din Romania si mai ales din presa nu a numarat chestia asta, dar norocul tau providential, debutand la 29 de ani la nationala spune totul. Lasa Dorele, hai acasa, ca e mai important meciul cu Galatiul. Da-i in gura mamii lor cu nationala lor cu tot, oricum tu trebuia sa fii gasit oaia neagra dupa infrangerea asta. Asa iti era tie scris.
steagucv

Avatar utilizator
marius1ka
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 13 Apr 2008, 17:16

Re: Romania-Serbia

Mesaj de marius1ka » 29 Mar 2009, 00:13

gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool
doooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooorel

JustME

Re: Romania-Serbia

Mesaj de JustME » 29 Mar 2009, 00:24

bai nene eu nu-i mai suport p-astia de la tv. pai cum :bad: mea sa apara jucatori tineri cand frf-ul a DESFIINTAT campionatul de tineret ?!?! cum ????

Mititelu asa cu toate minusurile lui a fost singurul care a ridicat problema asta a campionatului de tineret. i-a durut in c*r pe toti inclusiv p-astia din presa care acum vin si se vaita "pai nu vin jucatori din urma". pai cum :bad: ma-sii sa vina daca jucatorii tineri nu au un campionat al lor ca pe vremuri. stam si ne vaitam ca femeile pe la tv ca nu mai sunt jucatori dar nu le da prin cap ca asta ar fi principalul motiv

Noi suntem printre putinele echipe care cresc jucatori din propria pepiniera si tot noi suntem :bad: in :bad: de aia de la frf si de arbitrii si de toti. pai nu-ti vine frate sa te duci la balamuc ???

Avatar utilizator
anakin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Iul 2007, 02:18

Re: Romania-Serbia

Mesaj de anakin » 29 Mar 2009, 00:34

mie cel mai mult mi-a placut tanase de la arges.Jucator adevarat..din toate punctele de vedere apld arges e o echipa cu acelasi potential precum craiova..plus ca ei au inceput sa se bata la cupele europene in anul promovarii,vreme in care noi spuneam ca trebuie sa avem rabdare cu jucatorii si abia am scapat de retrogradare..
"Universitatea Craiova este una singură, echipa cu leul pe stemă." - Ilie Balaci

"Pentru mine există doar echipa care are stema cu leul pe tricouri, asta este echipa mea de suflet." - Aurel Țicleanu

iuli

Re: Romania-Serbia

Mesaj de iuli » 29 Mar 2009, 00:46

Cocis si Codrea plus Radoi la mijloc=niciun pasator.aici s-a pierdut meciul in prima repriza.
Costea nu a schimbat deloc cu Mutu,asa cum se astepta toata lumea.
Dorel a jucat excelent,la gol a fost insa depasit de Vidic care nu stiu daca era omul lui.
Oricat am fi de suparati,ne-am furat caciula singuri jucand la Constanta pe un teren denivelat si tare.Pe un teren bun cred ca batem Serbia.Daca invingem Austria mai sunt sanse pt baraj,cu putin noroc adica sa castigam in Lituania si la Belgrad.

DoRyN

Goluri Dorel Stoica + Marica

Mesaj de DoRyN » 29 Mar 2009, 10:02




DoRyN

Goluri Serbia

Mesaj de DoRyN » 29 Mar 2009, 10:05



whiteLion
suporter
suporter
Mesaje: 794
Membru din: 23 Sep 2008, 09:20

Re: Romania-Serbia

Mesaj de whiteLion » 29 Mar 2009, 10:44

am vazut rezumatul si cred k ai nostrii s-au descurcat bine....
bv baieti, de altfel dupa meci l-am si sunat pe Dorel si l-am felicitat!
FORZA ucv
... însă eu sînt Ilie Balaci şi visez ca într-o zi să mă bat alături de FC Universitatea Craiova cu Dinamo şi Steaua. Acolo vreau eu să ajung, să umplem stadionul , că acolo e locul echipei FC Universitatea Craiova ...

Scrie răspuns