Romania - Ungaria

Comentarii referitoare la Echipa Nationala a Romaniei, campanii de calificari, jucatori, antrenori, evolutii, etc.

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
hanky panky
fanatic
fanatic
Mesaje: 3059
Membru din: 17 Noi 2008, 00:20

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de hanky panky » 06 Sep 2013, 19:20

Cristi007 scrie:Au devastat centrul vechi al Capitalei! Ma intreb care este idiotul care nu a interzis bauturile alcoolice in acea zona sau in zona Garii de Nord si a Stadionului National! Oricum, in afara de riposta ferma a jandarmilor si Politiei, nu se vede nicio umbra de organizare legata de acesti suporteri agresivi.
Astia au venit deja trotilati
Din ce-am vazut/auzit
Au luat cu ei in tren 12 000 de cutii de bere
Asa se mandrea un hungur la microfon
Lua-te-ar kyron cu el in pesti

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de muttley » 06 Sep 2013, 21:53

2-0 la pauza ! trebuie sa intram montati si sa nu primim gol ! un gol ne-ar face sa tremuram.

RIA-RIA BOZGORIA ! RIA-RIA BOZGORIA.
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de DeuxEx » 06 Sep 2013, 22:06

2-0 este cel mai periculos scor din fotbal, la pauza! Ori le mai dam cateva, ori ne egaleaza...

Tapatalk 2 (Acer CloudMobile S500)
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de DeuxEx » 06 Sep 2013, 22:45

Rataram in draci! Bine ca nu e Mititelu manager la nationala, ca il turna pe portarul ungurilor la DeNeA.:grin:

Tapatalk 2 (Acer CloudMobile S500)
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de DarkComy » 06 Sep 2013, 23:29

RIA RIA JANDARMERIA!!! :-D
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

blakjak
senior
senior
Mesaje: 414
Membru din: 14 Dec 2006, 14:49

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de blakjak » 06 Sep 2013, 23:36

DarkComy scrie:RIA RIA JANDARMERIA!!! :-D
:laughing: :laughing: :laughing:
ACOLO,DOMNESTE MINCIUNA,AMATORISMUL...SI NU ESTE BINE!!!mititelu=UN DERBEDEU,UN BANDIT SI UN TARANOI!!!

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de romaad » 06 Sep 2013, 23:53

i-am batut si la fotbal si pe strada :)

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de DeuxEx » 06 Sep 2013, 23:53

In Harghita si Covasna telespectatorii au tras mileurile peste scor ca sa aiba taria de a urmari meciul pana la final
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de muttley » 06 Sep 2013, 23:54

pana la urma 3-0 classic !! Un site unde sunt bozgori extremisti? vreau sa rad de ei :D


era un golan din tinutul secuiesc care vorbea romaneste si zicea ca el tine cu ungaria ! ala merita batut numai in gura !
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de romaad » 06 Sep 2013, 23:56

pentru meciul cu turcii, va lipsi Bourceanu. Eu l-as muta pe Chiriches in linia de mijloc langa Pintilii

Avatar utilizator
DeuxEx
fanatic
fanatic
Mesaje: 12349
Membru din: 23 Iul 2006, 05:02

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de DeuxEx » 07 Sep 2013, 00:01

Si Gaman poate juca la inchidere, desi nu stiu daca o poate face la fel de bine ca si Chiriches...
"La un club de fotbal exista o trinitate formata din jucatori, antrenor si suporteri. Patronii nu au nici o treaba aici. Singurul lor rol este sa semneze cecuri..."
Bill Shankly
EX-Cristi007
Voucher reducere PCGarage.ro: AZ6S5EFI

Avatar utilizator
romaad
fanatic
fanatic
Mesaje: 5817
Membru din: 30 Mar 2009, 14:29

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de romaad » 07 Sep 2013, 00:09

Cristi007 scrie:Si Gaman poate juca la inchidere, desi nu stiu daca o poate face la fel de bine ca si Chiriches...
Nu stiu ce alternative mai are Pitzi in aparare, teoretic ar merge Gaman fundas central si Chiriches inchizator. Eu unul pe Gaman nu mi-aduc aminte sa-l fi vazut vreodata mijlocas defensiv. Chiriches are avantajul ca ar face pereche buna cu Pintilii

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de muttley » 07 Sep 2013, 00:27

Cristi007 scrie:Si Gaman poate juca la inchidere, desi nu stiu daca o poate face la fel de bine ca si Chiriches...
nu a jucat niciodata la inchidere ! si nu poate sa joace ! nu are viteza si nici tehnica necesara sa o faca! nici pregatit fizic pt un asemenea efort nu este.

El a jucat fundas dreapta intr-un meci amical (prietenii lu' Zidane vs prietenii lu' Figo"........... eventual Chiriches trece la mijloc si gaman central.

Dar o sa joace Hoban ! sa speram ca Pintili o sa poata juca
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de alex.p » 07 Sep 2013, 00:39

Felicitari Romaniei! Un meci foarte bun tactic (si cu putin 'ajutor' de la Marica, prin marcarea unui gol rapid).

PS. Poate Mititelu va actiona la denea si pe unguri ca l-au lasat pe Piturca sa castige.

Avatar utilizator
muttley
fanatic
fanatic
Mesaje: 7062
Membru din: 18 Mai 2010, 00:24

Re: Romania - Ungaria

Mesaj de muttley » 07 Sep 2013, 00:47

alex.p scrie:Felicitari Romaniei! Un meci foarte bun tactic (si cu putin 'ajutor' de la Marica, prin marcarea unui gol rapid).

PS. Poate Mititelu va actiona la denea si pe unguri ca l-au lasat pe Piturca sa castige.
sunt cativa dobitoci care spun "aa pai astia erau slabi... foarte slabi"

Ciudat ca toate meciurile castigate de noi am intalnit adversari slabi pe bozgori pe turci pe estoni ! toti au fost slabi cu noi.

Sper sa ca si marti sa se spuna "am castigat pt ca erau aia slabi"
"Sunteti doar niste cretini daca cereti transferuri in conditiile in care Bill Gates nu face acest lucru" - Andrei Mantog

Eduard Apostol: "craiovenii s-au putut amuza cu inovaţiile oltenilor."

Jucatorul favorit? Cosmin Moti

Închis