Preliminarii EURO 2008

Discutii despre meciurile disputate la Euro 2008

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 30 Iun 2007, 16:24

si craciunescu l-a pus la zid!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Primavara
membru
membru
Mesaje: 178
Membru din: 05 Iul 2007, 18:52

Mesaj de Primavara » 17 Iul 2007, 21:48

Vom juca un meci amical cu Germania pe 12 septembrie, la Koln. Cati jucatori de la Craiova credeti ca vor imbracal tricoul galben la acest meci?

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 17 Iul 2007, 21:48

Primavara scrie:Vom juca un meci amical cu Germania pe 12 septembrie, la Koln. Cati jucatori de la Craiova credeti ca vor imbracal tricoul galben la acest meci?
pana atunci sunt cateva etape de campionat, asa ca inca nu putem spune. Asteptam rezultatele din primele etape ca sa vedem.

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 15 Aug 2007, 01:47

alex.p scrie:
Primavara scrie:Vom juca un meci amical cu Germania pe 12 septembrie, la Koln. Cati jucatori de la Craiova credeti ca vor imbracal tricoul galben la acest meci?
pana atunci sunt cateva etape de campionat, asa ca inca nu putem spune. Asteptam rezultatele din primele etape ca sa vedem.
Costea..e cel mai tehnic atacant..din Liga 1..daca ni-l fura si pe asta..dinamo...jur ca nu ma mai uit niciodata la un meci al unei echipe romanesti...

vialy
suporter
suporter
Mesaje: 849
Membru din: 09 Noi 2005, 14:21

Mesaj de vialy » 13 Sep 2007, 16:59

SOCANT! SCOLARI I-A TRAS UN PUMN IN FATA LUI DRAGUTINOVICI IN PORTUGALIA - SERBIA


Imagini incredibile la Portugalia Serbia. Selectionerul portughezilor, Felipe Scolari, si-a iesit din pepeni in timpul meciului, iar sarbul Dragutinovici a primit un pumn in plina figura de neuitat.

Scolari s-a enervat atunci cand arbitrul Markus Merk a validat un gol din ofsaid marcat de Ivanovici, iar cand Dragutinovici s-a apropiat de marginea terenului a fost lovit de tehnicianul brazilian. Jucatorul a vrut sa-i raspunda selectionerului, dar nu a reusit, deoarece a intervenit portughezul Deco si l-a oprit.

"Vina a ceea ce s-a intamplat apartine arbitrului. Golul Serbiei a fost dintr-un ofsaid de doi metri si nu a fost semnalat. Intotdeauna Markus Merk dezavantajeaza Portugalia. Ceea ce am facut a fost pentru a-l apara pe Quaresma, care a primit multe lovituri", a spus Scolari, care risca o suspendare din partea :laughing: :laughing:
anti buCUResti

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 13 Sep 2007, 17:23


LiviuB

Mesaj de LiviuB » 13 Sep 2007, 20:52

dar Stanga l-a mutilat pe Ionescu, nu?

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 14 Sep 2007, 01:45

Cea mai tare e grupa cu Scotia...am pierdut eu biletu pe Franta... :bad:

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 22 Noi 2007, 19:30

Urnele valorice pt tragerea la sorti a grupelor CE 2008 :

Imagine

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 22 Noi 2007, 19:38

1.oricare
2.Suedia
3.ROMANIA
4.Rusia/Turcia

Oricare ar fi componenta grupelor cred ca vom trece in sferturi.De acolo se poate intimpla orice..... o:

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Mesaj de blue_lions » 22 Noi 2007, 20:13

Prima grupa... Austria sau Grecia ( desi sunt tara gazda, au o echipa de toata jena... Greci nu mai sunt ce au fost deja am pus pariu cu 2 prieteni greci ca ii batem daca jucam)

A doua grupa...prefer sincer Italia, care oricum nu prea joaca nimic decit Suedia

A patra grupa...clar Turcia pt ca polonezii sunt f. organizati iar Rusia are antrenor de valoare si jucatori

deci ideal Austria- Italia - Romania - Turcia

ce nu vrem Olanda- Cehia / Croatia - Romania - Franta

HAI ROMANIA!!!!!!! :eek: :lol: :-(
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

bogdan1007
membru
membru
Mesaje: 193
Membru din: 05 Apr 2004, 09:12

Mesaj de bogdan1007 » 22 Noi 2007, 21:10

austria
suedia
ROMANIA
turcia

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 22 Noi 2007, 21:20

daca nu castigam noi titlul atunci Croatia as vrea sa o faca :-D aseara m-au facut sa ma uit la un meci care nu ma interesa :-)
nu i-am mai vazut jucand asa de pe vremea lui Davor Su(c)ker si Robert Prosinecky
aplauda
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

ozzy

Mesaj de ozzy » 23 Noi 2007, 08:21

blue_lions scrie:Prima grupa... Austria sau Grecia ( desi sunt tara gazda, au o echipa de toata jena... Greci nu mai sunt ce au fost deja am pus pariu cu 2 prieteni greci ca ii batem daca jucam)

A doua grupa...prefer sincer Italia, care oricum nu prea joaca nimic decit Suedia

A patra grupa...clar Turcia pt ca polonezii sunt f. organizati iar Rusia are antrenor de valoare si jucatori

deci ideal Austria- Italia - Romania - Turcia

ce nu vrem Olanda- Cehia / Croatia - Romania - Franta

HAI ROMANIA!!!!!!! :eek: :lol: :-(
O singura obiectie: Italia e programata genetic sa ne bata, indiferent cum joaca, asa ca mai bine ne lipsim de ei
In rest sunt de acord o:

blue_lions
fanatic
fanatic
Mesaje: 2964
Membru din: 26 Oct 2007, 05:25

Mesaj de blue_lions » 23 Noi 2007, 08:52

ozzy scrie:
blue_lions scrie:Prima grupa... Austria sau Grecia ( desi sunt tara gazda, au o echipa de toata jena... Greci nu mai sunt ce au fost deja am pus pariu cu 2 prieteni greci ca ii batem daca jucam)

A doua grupa...prefer sincer Italia, care oricum nu prea joaca nimic decit Suedia

A patra grupa...clar Turcia pt ca polonezii sunt f. organizati iar Rusia are antrenor de valoare si jucatori

deci ideal Austria- Italia - Romania - Turcia

ce nu vrem Olanda- Cehia / Croatia - Romania - Franta

HAI ROMANIA!!!!!!! :eek: :lol: :-(
O singura obiectie: Italia e programata genetic sa ne bata, indiferent cum joaca, asa ca mai bine ne lipsim de ei
In rest sunt de acord o:
Da ai dreptate numai ca stii ce noroc avem cu echipele nordice...mai ales suedia care are si talent.. nu prea il vad bine pe Chivu in fata lui Zlatan...
apoi, Croatia am urmarit meciul cu Anglia si cred ca e preferabil sa nu ne vedem cu ei..Cehia e o echipa mult schimbata si in revenire
Dar vorba ta, Italia are victoria in vene... mai ales cu noi
Asa ca sa jucam noi bine si sa nu depindem de calitatea adversarilor :lol:
Oltenia, provincia latina, a lui Mihai, al nostru, cel viteaz.

Închis