Preliminarii EURO 2008

Discutii despre meciurile disputate la Euro 2008

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Preliminarii EURO 2008

Mesaj de AdrianR » 27 Ian 2006, 13:34

Grupa G

1. Olanda
2. ROMANIA
3. Bulgaria
4. Slovenia
5. Albania
6. Belarus
7. Luxemburg


Mie mi se pare o grupa f. grea, in care Olanda este favorita, urmand ca pentru locul 2 sa se bata Romania, Bulgaria si Slovenia. Insa Albania cred ca va incurca multe pronosticuri, avand in vedere rezultatele lor din ultimele preliminarii. Oricum, sa speram ca meciul cu Olanda se va juca la Craiova!
HAI ROMANIA!!!
Last edited by AdrianR on 27 Ian 2006, 13:38, edited 1 time in total.
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 27 Ian 2006, 13:38

E bine baieti, e bine...mi-as fi dorit in loc de Belarus, o ungarie ceva :)

Avatar utilizator
korto
membru
membru
Mesaje: 278
Membru din: 07 Apr 2005, 18:00

Mesaj de korto » 27 Ian 2006, 13:48

Ha-ha! Am nimerit Olanda si Slovenia! Razbunare!

Serios vorbind, ar trebui sa ne calificam din grupa asta. Si poate chiar sa-i batem pe olandezi in Romania :)(

ozzy

Mesaj de ozzy » 27 Ian 2006, 14:06

Olanda e in plina ascensiune, inca n-a ajuns la punctul maxim, asa ca probabil o sa ne-o traga iar. Pe restu' ii ascultam cu urechea si ma bucur in special de verzele alea de sloveni, ca de cand ii astept :eek:

iuli

Mesaj de iuli » 27 Ian 2006, 14:22

Se putea si mai bine,adica grupa Greciei,se putea si mai rau,adica restul grupelor.Imi doream Bulgaria si Slovenia,dar Olanda incepe cu 6 pcte:alea cu noi.Cred ca ne putem califica usor daca suntem atenti.


P.S.Pariez ca Olanda nu pierde nici un meci in grupa asta :-(

radu_c

Mesaj de radu_c » 27 Ian 2006, 14:27

grupa buna...olanda locul 1 de departe ....daca tot catiga toate meciurile poate scapa un egal la noi ca le suntem simpatici :)

Avatar utilizator
gsm
fanatic
fanatic
Mesaje: 1452
Membru din: 23 Feb 2004, 11:12

Mesaj de gsm » 27 Ian 2006, 14:35

o sa vedeti ca albania si belarusul vor incurca foarte mult situatia grupei. eu zic ca olanda va termina dupa noi. am incredere in piturca.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 27 Ian 2006, 14:37

toata grupa depinde de evolutiile lui Hamutovski si Gaev :)( sper sa fie accidentati amandoi pentru meciul cu Romania si sa apere impreuna in meciul cu Olanda :)( :D
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

ozzy

Mesaj de ozzy » 27 Ian 2006, 14:39

GRUPA F: Suedia, Anglia, Spania, Danemarca...sa-ti tragi palme :)(

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 27 Ian 2006, 14:39

Stati linisiti si nu va ambalati prea tare. Nici de data asta nu ne calificam. Mai bine ne gasim alta preocupare. Se califica Olanda si Bulgaria. Eu as vrea si Cuba...

ozzy

Mesaj de ozzy » 27 Ian 2006, 14:41

Corect. Topic inchis :D

ssilvio
membru
membru
Mesaje: 140
Membru din: 02 Aug 2005, 13:48

Mesaj de ssilvio » 27 Ian 2006, 14:43

in primul an o sa castigam tot chiar si in fatza Olandei cu conditia sa il mai suportam pe prostovanu de piturca junior la Craiova adica cu alte cuvinte sa ia jucatori la nationala de la Craiova.
In partea a doua , o sa pierdem dat fiind ca aceeasi jucatori Ionescu , Dina ,Stoica si poate Bornescu nu vor fi utilizati la PSV dupa modelul Ajax cu Mitea si Lobontz ...glumeam , astia la PSV nu sint nationalisti
:laughing: :laughing: :laughing:
AEK Bucuresti (former Fulgerul Bragadiru) were renamed and relocated to Timisoara :)( :)( :)(

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 27 Ian 2006, 14:51

iuli scrie:Se putea si mai bine,adica grupa Greciei,se putea si mai rau,adica restul grupelor.Imi doream Bulgaria si Slovenia,dar Olanda incepe cu 6 pcte:alea cu noi.Cred ca ne putem califica usor daca suntem atenti.


P.S.Pariez ca Olanda nu pierde nici un meci in grupa asta :-(
Tin pariul !
HAI STIINTA !!!!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 27 Ian 2006, 15:08

hai ma ca eu zic ca daca olanda face o figura proasta la mondiale si daca il dau afara pe van basten atunci si olanda e de batut. sunt convins ca de data asta ne vom califica, dar trebuie neaparat ca antrenor sa fie piturca pt ca e bun asa prost cum o fii
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 27 Ian 2006, 16:31

Ce au olandezii astia cu noi ? :o

Închis