Olanda - Romania

Discutii despre meciurile disputate la Euro 2008

Moderator: grup_moderatori

Scrie răspuns
manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 25 Mar 2007, 14:23

nicolita are o conditie fizica foarte buna. nu stiu daca inlocuitorul lui ar fi putut fi si in atac si in aparare.
Am zis!!

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 25 Mar 2007, 14:24

1. Noi am abordat bine meciul, ei prost. Deci, socotind si diferenta de valoare, rezultatul e echitabil. Aproape m-a surprins placut jocul nostru colectiv. Sa lasam si pesimismul, si visele gen "puteam bate". Rezultatul e bun si asa.

2. Balanel sa plece de acolo, ca nu mai e de el jocul asta. Zicu ar fi trebuit jucat. In rest, sa creasca leii nostri ca sa avem si o nationala ca lumea. Sint suficient de batran ca sa fi vazut nationala Romaniei formata aproape din jucatorii Stiintei. Ce vremuri...
STIINTA SUNTEM NOI !

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 25 Mar 2007, 14:24

manex scrie:nicolita are o conditie fizica foarte buna. nu stiu daca inlocuitorul lui ar fi putut fi si in atac si in aparare.
Ar fi putut ce?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: La mine s-a vazut ca n-a facut nimic :( :( :(

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 25 Mar 2007, 14:25

ma nicolita ca nicolta, da` l-ati vazut pe ala cu nr.2 de la olandezi ???
Cred ca de 3 ori a scapat mingea in aut.si gargalie al nostru juca mai bine decat ala. :-D

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 25 Mar 2007, 14:27

Nea Marin scrie:1. Noi am abordat bine meciul, ei prost. Deci, socotind si diferenta de valoare, rezultatul e echitabil. Aproape m-a surprins placut jocul nostru colectiv. Sa lasam si pesimismul, si visele gen "puteam bate". Rezultatul e bun si asa.
Problema enervanta este ca am ajuns sa ne multumim cu putin si asta este chestie de mentalitate. Nu am zis ca nu este bine si asa , dar puteam sa incercam putin mai mult.

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 25 Mar 2007, 14:44

nyk_sorin scrie:ma nicolita ca nicolta, da` l-ati vazut pe ala cu nr.2 de la olandezi ???
Cred ca de 3 ori a scapat mingea in aut.si gargalie al nostru juca mai bine decat ala. :-D
Jailens?

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 25 Mar 2007, 14:46

Ionut_Blue_Lion scrie:
nyk_sorin scrie:ma nicolita ca nicolta, da` l-ati vazut pe ala cu nr.2 de la olandezi ???
Cred ca de 3 ori a scapat mingea in aut.si gargalie al nostru juca mai bine decat ala. :-D
Jailens?
da cred...fundas dreapta.

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 25 Mar 2007, 14:46

nyk_sorin scrie:
Ionut_Blue_Lion scrie:
nyk_sorin scrie:ma nicolita ca nicolta, da` l-ati vazut pe ala cu nr.2 de la olandezi ???
Cred ca de 3 ori a scapat mingea in aut.si gargalie al nostru juca mai bine decat ala. :-D
Jailens?
da cred...fundas dreapta.
si urat de crapa :)(

nicu_andrei
senior
senior
Mesaje: 420
Membru din: 01 Aug 2006, 15:06

Mesaj de nicu_andrei » 25 Mar 2007, 14:47

Nea Marin scrie: 2. Balanel sa plece de acolo, ca nu mai e de el jocul asta. Zicu ar fi trebuit jucat. In rest, sa creasca leii nostri ca sa avem si o nationala ca lumea. Sint suficient de batran ca sa fi vazut nationala Romaniei formata aproape din jucatorii Stiintei. Ce vremuri...
ma bucur sa vad ca mai e cineva de parere cu mine ca ar fi trebuit zicu jucat :)(
Imagine

ozzy

Mesaj de ozzy » 25 Mar 2007, 14:53

Imi pare rau ca o spun, dar o echipa mare ii batea pe olandezi aseara de le mergeau fulgii. Probabil 50 de ani de acum inainte n-o sa mai avem sansa sa prindem o echipa a Olandei atat de slaba. Ne-am multumit cu putin, sper sa nu ramanem cu nimic la sfarsit, ca egal cu Olanda au facut si castravetii.

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 25 Mar 2007, 14:55

ozzy scrie:Imi pare rau ca o spun, dar o echipa mare ii batea pe olandezi aseara de le mergeau fulgii. Probabil 50 de ani de acum inainte n-o sa mai avem sansa sa prindem o echipa a Olandei atat de slaba. Ne-am multumit cu putin, sper sa nu ramanem cu nimic la sfarsit, ca egal cu Olanda au facut si castravetii.

o: o: o:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 25 Mar 2007, 15:06

Interu scrie:
ozzy scrie:Imi pare rau ca o spun, dar o echipa mare ii batea pe olandezi aseara de le mergeau fulgii. Probabil 50 de ani de acum inainte n-o sa mai avem sansa sa prindem o echipa a Olandei atat de slaba. Ne-am multumit cu putin, sper sa nu ramanem cu nimic la sfarsit, ca egal cu Olanda au facut si castravetii.

o: o: o:
exact cum o echipa mai experimentata batea pe dinamo in groapa. olanda nu stiu daca a avut o faza mai tare sa se mandreasca si ea ca era sa marcheze. au fost prastie de tot. nicolita e varza, daca la steaua nu joaca nimic ce mai cauta la nationala. trebuia jucat rosu pe stanga si cocis pe dreapta parerea mea. sau eventual [*****] pe stanga
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 25 Mar 2007, 19:11

Castravetii au facut egal cu Olanda in bulgaria..noi am facut in Olanda....daca noi batem in romania, cea ce e foarte posibil pentru ca nu cred ca isi revine olanda pana-n Iunie, stam mult mult mai bine.

iuli

Mesaj de iuli » 25 Mar 2007, 21:42

Interu scrie:
iuli scrie:
Interu scrie:
Problema nu este ca nationala este in mare parte SDR , problema este ca jucatori care sunt in forma nu sunt chemati la ntioanala. M-am saturat de banel si de florentin petre. M-am saturat de selectia facuta de piturca.
Spuneti-mi voi jucatori valorosi neconvocati.
Fara Sergiu Radu si Vlad Munteanu,ambii sunt varza.
Acum vreau sa-mi spui si parerea pe care o ai despre Nicolita :)( :)( :)( . Sa inteleg ca sergiu radu si vlad munteanu sunt mult mai slabi decat nicolita si paraschiv?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Daca tu crezi ca vreunul dintre cei 2 putea juca pe postul lui Nicolita in sistemul asta,e treaba ta.
In alta ordine de idei vad ca spuneti ca Olanda era echipa de batut,ca nu-i mai prindem inca 50 ani sa joace asa slab,etc...
Au jucat slab pt ca ROMANIA A JUCAT TACTIC EXCELENT.Restul sunt vorbe.

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 25 Mar 2007, 22:01

Asa sintem noi. Daca nu ne place ceva,incercam sa gasim motive (si daca nu gasim le inventam) pentru a le arata celorlalti ca avem dreptate.

Il mai tineti minte pe Che ?

Scrie răspuns