OLANDA-ROMANIA

Discutii despre meciurile disputate la Euro 2008

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Pacala » 23 Iun 2008, 13:07

pesimismul e simptomul tuturor bolilor :)(.....in special al maniaco-depresivilor :)(
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Pacala » 23 Iun 2008, 13:19

daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de alex.p » 23 Iun 2008, 15:23

Ce legatura au discutiile astea cu meciul Romania- Olanda?

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Pacala » 23 Iun 2008, 16:38

intreaba-l pe perspico......o fi pariat la meciul asta si s-a luat dupa pronosticurile mele :)( ...e suparat ..pacat :lol:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Perspico » 23 Iun 2008, 19:00

omaciu scrie:Eu in locul tau Perspico n-as vorbi. Tu inainte de fiecare meci incepi cu pesimismul. Nici nu mai citesc ce scrii pentru k esti k un picap stricat si esti prea previzibil. :)-
Eu in locul tau nu as scrie. Vezi ca se scrie "pick-up". Asta in cazul in care nu vorbesti de vreun aparat inventat de tine. Nu e pesimism, e doar REALISM. :cool: :smoke:
Si a propos, daca nu citeai mesajele mele, de unde stiai ce am scris in ultimul? :cool:
Last edited by Perspico on 23 Iun 2008, 19:07, edited 1 time in total.
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Pacala » 23 Iun 2008, 19:07

sa-l lasam doar pe perspico sa scrie pe forum ca e "realist"....ah! de fapt nu are decit 3 idei in cap si se plictisesc singure :)( ..
1. sa vina gica popescu patron, sa impumute echipa cu juniori, daca misca copiii sa-i duca la dinamo, ca doar participa acolo la sedinte in calitate de ...invitat

2. mititelu face numai tampenii inclusiv gazonarea stadionului, terenul petre deselnicu sau vestiarele..nu conteaza...important e sa-l injure

3. toti care nu sint de parerea lui trebuie injurati, sau nu trebuie sa mai scrie pe acest forum
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de omaciu » 23 Iun 2008, 19:38

Perspico scrie:
omaciu scrie:Eu in locul tau Perspico n-as vorbi. Tu inainte de fiecare meci incepi cu pesimismul. Nici nu mai citesc ce scrii pentru k esti k un picap stricat si esti prea previzibil. :)-
Eu in locul tau nu as scrie. Vezi ca se scrie "pick-up". Asta in cazul in care nu vorbesti de vreun aparat inventat de tine. Nu e pesimism, e doar REALISM. :cool: :smoke:
Si a propos, daca nu citeai mesajele mele, de unde stiai ce am scris in ultimul? :cool:
Probabil k in lumea in care traiesti tu, este realism. Normal k nu esti de acord cu mine, un om pesimist nu ar mai fi pesimist daca ar zice k este.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Pacala » 23 Iun 2008, 19:49

chiar nu mai are nicio legatura discutia cu subiectl topicului...pacat ca un om care traieste cu unghia bagata in gat imprastie zoaile urii pe forum..ar trebui sa vorbim de meciurile de la euro...sa comentam, sa dam pronosticuri chiar daca nu se adeveresc...e o discutie despre fotbal..

perspico, get a life!...amaratule ..si ca sa ai motive sa ma urasti :lol: iti zic ca oricum este exclusa o coloborare intre clubul Universitatea Craiova si potaia gica popescu :)(

topicul ar trebui inchis , oricum s-a denaturat discutia
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de alex.p » 23 Iun 2008, 21:08

Topic inchis.

Închis