OLANDA-ROMANIA

Discutii despre meciurile disputate la Euro 2008

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
mancini
membru
membru
Mesaje: 258
Membru din: 13 Aug 2007, 16:12

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de mancini » 19 Iun 2008, 21:44

mie scarba de piti si anturajul lui de la bucale
CU STIINTA PANA LA MOARTE

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Pacala » 21 Iun 2008, 00:49

ce spirit de lupta fenomenal au turcii...asta as vrea sa vad la romani ...oare e posibil?
turcii vor fi striviti sub senilele panzerelor germane dar se vor bate pana la unul.....
dupa toate probabilitatile vom avea o finala Germania-Olanda
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Bals_Boy » 21 Iun 2008, 09:44

Pacala scrie:ce spirit de lupta fenomenal au turcii...asta as vrea sa vad la romani ...oare e posibil?
turcii vor fi striviti sub senilele panzerelor germane dar se vor bate pana la unul.....
dupa toate probabilitatile vom avea o finala Germania-Olanda
pana acum favoritele vazute de mine au picat , asa ca nu m-ar surprinde o eliminarea a olandei diseara, desi in acest moment pare imposibil :cool:
Forza STIINTA

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Pacala » 21 Iun 2008, 10:15

da, dar favoritele vazute de mine s-au calificat pana acum :)(

eu am pariat pe germania,turcia,olanda, la italia(spania) m-am abtinut .....pt ca la italieni am dubii nu pot fi impartial...sint alergic dintotdeauna la fotbalul italian,chiar la italieni....pe urma vad in finala germania si olanda...iar in finala e posibil orice
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Cl4udiu » 22 Iun 2008, 00:54

olanda 1-3 rusia

uite asa trebuia sa jucam noi ....

au fost peste olandezi la ocazii si au atacat de la inceput pana in min 120 !

Luam meciul nostru cu rezervele olandei si meciul rusiei cu primul 11 si atunci o sa vedem diferenta o diferenta mare de mentalitate si de ce vreti voi altceva .... de aia ei sunt in semifinale si noi nu .

si iar imi amintesc de ultimul nostru meci din grupa cand tricolorii cei viteji ii injurau pe francezi ca nu sunt in stare sa-i egaleze pe italieni ... si astfel printr-un miracol sa mergem si noi mai departe ..... ba chiar si dupa ce am luat gol si trebuia sa atacam tot nu am facut-o ... ne-am resemnat ca de mai erau doar vreo 35 de minute ... doar nu suntem turcia sa egalam dupa ce primeste gol in min 119 sau sa intorci un 2-0 in ultimele 15 min cu 2 goluri in minutele 87 , 90 ..... chiar turcii astia nesimtiti nu si-au vazut de treaba nici in meciul cu elvetia cand au dat gol in min 90+2 ....

Aceste semifinale au rasucit si mai rau cutitul in rana .

Si o diferenta uriasa intre antrenori ... doar nu-l putem comparam pe piturca cu fatih terim si hiddink ...

Hiddink a zis ca rusia nu o sa faca ca romania pentru ca e sinucidere sa te aperi cu o echipa ca olanda si uitati ce s-a intamplat

Team statistics
Netherlands Russia
1 Goals scored 3
3 Yellow card 3
0 Red card 0
8 Shots on goal 11
15 Shots wide 13
23 Fouls committed 27
4 Corners 11
6 Offsides 4
39' 17'' Ball. Poss. (time) 34' 14''
53% Ball. Poss. (%) 47%
Imagine

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Bals_Boy » 22 Iun 2008, 11:52

Bals_Boy scrie:
Pacala scrie:ce spirit de lupta fenomenal au turcii...asta as vrea sa vad la romani ...oare e posibil?
turcii vor fi striviti sub senilele panzerelor germane dar se vor bate pana la unul.....
dupa toate probabilitatile vom avea o finala Germania-Olanda
pana acum favoritele vazute de mine au picat , asa ca nu m-ar surprinde o eliminarea a olandei diseara, desi in acest moment pare imposibil :cool:
\
te-am facut Pacala! a batut Rusia
diseara nu vad nici o favorita asa ca nu pot sa spun cine ia bataie :)(
Forza STIINTA

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de blondu » 22 Iun 2008, 16:16

cota 5.17 la pariuri ca bate spania la handicap.merge incercat.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de omaciu » 22 Iun 2008, 16:31

Nici o sansa, Italia s-a sculat. Spaniolii oricum se desumfla de fiecare data in sferturi.

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Perspico » 22 Iun 2008, 21:35

Pacala scrie:da, dar favoritele vazute de mine s-au calificat pana acum :)(

eu am pariat pe germania,turcia,olanda, la italia(spania) m-am abtinut ...[...]...pe urma vad in finala germania si olanda...iar in finala e posibil orice
:laughing: :mincinos Da, mă. Esti Oracolul din Pelendava. Ar trebui sa fii astrologul lui Piturca. Ia-uite ce spuneai (am luat cele mai proaspte "predictii" ale tale) :
Pacala scrie:Romania joaca bine cu echipele mari..[...]...ne calificam din grupe...
Pacala scrie:in grupa asta scoatem maxim un punct ...as paria pe asta...
La Romania-Italia:
Pacala scrie:victorieeeee! o:
Pacala scrie:nasol pt italieni...0-2 ....obligati sa atace cu noi...termina pe ultimul loc cu 0 puncte sau poate scot 1pct cu franta de orgoliu in ultimul meci
La Olanda-Romania:
Pacala scrie:victorieeeee! o:
Pacala scrie:..putem obtine o victorie .....italia si franta vor termina la egalitate :)( ...cred ca trecem de grupe o:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

FreakBoy

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de FreakBoy » 23 Iun 2008, 00:28

:)(

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de omaciu » 23 Iun 2008, 01:33

Eu in locul tau Perspico n-as vorbi. Tu inainte de fiecare meci incepi cu pesimismul. Nici nu mai citesc ce scrii pentru k esti k un picap stricat si esti prea previzibil. :)-

conStiinta

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de conStiinta » 23 Iun 2008, 07:34

Perspico scrie:
Pacala scrie:da, dar favoritele vazute de mine s-au calificat pana acum :)(

eu am pariat pe germania,turcia,olanda, la italia(spania) m-am abtinut ...[...]...pe urma vad in finala germania si olanda...iar in finala e posibil orice
:laughing: :mincinos Da, mă. Esti Oracolul din Pelendava. Ar trebui sa fii astrologul lui Piturca. Ia-uite ce spuneai (am luat cele mai proaspte "predictii" ale tale) :
Pacala scrie:Romania joaca bine cu echipele mari..[...]...ne calificam din grupe...
Pacala scrie:in grupa asta scoatem maxim un punct ...as paria pe asta...
La Romania-Italia:
Pacala scrie:victorieeeee! o:
Pacala scrie:nasol pt italieni...0-2 ....obligati sa atace cu noi...termina pe ultimul loc cu 0 puncte sau poate scot 1pct cu franta de orgoliu in ultimul meci
La Olanda-Romania:
Pacala scrie:victorieeeee! o:
Pacala scrie:..putem obtine o victorie .....italia si franta vor termina la egalitate :)( ...cred ca trecem de grupe o:
:)(

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de Pacala » 23 Iun 2008, 07:43

perspico, nu stiu care e problema ta ...nici ce te face sa ma ataci tot timpul....e bine sa-ti gasesti o ocupatie :)( ...nu ma apuc sa-ti caut prin mesaje pt ca mesajele tale sint neinteresante....pline de rautate, pesimiste sau atacuri la persoana...... :)- ....
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

conStiinta

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de conStiinta » 23 Iun 2008, 09:55

spre deosebire de alte tele :)(

hai romania! :)(

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Re: OLANDA-ROMANIA

Mesaj de nr.zece » 23 Iun 2008, 12:43

shefu rules scrie:spre deosebire de alte tele :)(

hai romania! :)(
el e din categoria etern optimism
parca era si o boala cu simptomele astea :)(
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Închis