Universitatea-FC Caracal

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne poate pune probleme Caracalul?

Poll ended at 27 Aug 2005, 12:38

Nu, suntem mult mai buni ca ei
25
64%
Teoretic da, dar sunt prietenii nostri...
13
33%
Da, ne vor lua cel putin un punct
1
3%
 
Total votes: 39

DoRyN

in direct

Mesaj de DoRyN » 26 Aug 2005, 09:18

Meciul este transmis de TV Sport incepand cu ora 20:00 (ora Romaniei) si este retransmis de radio craiova-maxima incepand cu aceeasi ora. Comentarii in direct puteti face pe chatul craiova-maxima.

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 26 Aug 2005, 09:25

Pacala scrie:Apropo de meci, dupa mine conteaza foarte mult sa incepem acasa cu o victorie clara si mai ales cu stadionul cat mai plin ....eu in locul lui Mititelu as merge pana acolo incat as plimba toata ziua o masina cu unul la portavoce care sa cheme lumea la stadion...intrarea libera..sprijiniti tanara echipa a Universitatii...Hai Craiova...hai Oltenii...nocturna.....trebuie sa revenim unde ne este locul.... bla bla bla
Hai Craiova! ...cu cat va fi mai plin stadionul...cu atat mai bine pt echipa...invata lumea sa mearga la stadion chiar daca sintem in situatia asta...
Imi lluasi vorba din gura.Si eu ma gandeam azi noapte exact la ceea ce ai scrist tu aici...Poate nu ar fi rau sa se faca putina publicitate...
Alb-albastru pentru totdeauna!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 26 Aug 2005, 11:41

Pai nu avem un departament de marketing care trebuie sa se ocupe de treaba asta?

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 26 Aug 2005, 13:23

Toata lumea la meci diseara! :up: :up: :up: :up: :up:
Victorie frumoasa si lejera!
4 puncte dupa 2 etape! o: o: o: o: o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 26 Aug 2005, 14:17

Din pacate din meciul cu Rapid II nu am vazut decat golul. Sper sa batem Caracalul asta seara. Dar daca nu se vor baga bani la nivelul juniorilor si nu se vor cumpara jucatori de divizia A , nu stiu ce se va intampla daca vom promova.
Eu sper ca Mititelu sa faca treaba. Asteptam de prea mult timp sa avem o echipa adevarata , care sa joace fotbal in loc sa pupe steaguri si sa se declare olteni pana la moarte. Cazuri d-astea gasiti multe ca javre , care dupa ce au fost lei au ajuns javre. Poate a fost prea greu pentru ei sa imbrace tricoul Universitatii. :bad: :eek: :bad:

Serdar
membru
membru
Mesaje: 151
Membru din: 17 Apr 2004, 11:50

Mesaj de Serdar » 26 Aug 2005, 15:26

cred ca e cam devreme sa analizam echipa...a trecut un singur meci...
sa vedem ce-o fi diseara...si mai ales in meciul direct cu Petrolu'...
Mie mi-e frica de promovare in momentul asta...
Nu imi dau seama cum putem juca cu echipa actuala impotriva bucurestiului sau lu' Poli...
Suntem inca jos de tot si nu-l vad pe Mititelu :eek: capabil sa reziste in Divizia A.
Chiar nu o fi nimeni suficient de curajos sa ia echipa asta si sa nu isi bata joc de ea?
Pana una alta cred ca o sa batem diseara! :up: :up: :up:
Vinci per sempre

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 26 Aug 2005, 15:58

Si daca vine lumea multa e obligatoriu sa bata ca pe targoviste
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 26 Aug 2005, 16:59

In primul rand sa vedem cata lume vine deseara. pe urma discutam si de ansamblul meciului iar la final de scor.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 26 Aug 2005, 17:08

Che Guevara scrie:In primul rand sa vedem cata lume vine deseara. pe urma discutam si de ansamblul meciului iar la final de scor.
Eu prevad si sper sa fie undeva in jurul a 10.000 de spectatori.Sper sa nu ma insel! :mad: :mad:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 26 Aug 2005, 18:43

bai tovarase cu nume de comunist, daca faci aluzie la comentariile mele mai bine taci ca si asa spui prostii?
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 26 Aug 2005, 20:27

Min.26, 1-0, gol Mihai Dina.

blueheart
membru
membru
Mesaje: 288
Membru din: 09 Ian 2005, 12:35

Mesaj de blueheart » 26 Aug 2005, 20:34

Bravo! Cum merge joaca? Pe bune sau "amical"?

Am incercat sa-l ascult pe Radio Maxima, insa nu-mi merge. Se transmite sau nu?

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 26 Aug 2005, 20:35

Se transmite, am inceput mai tarziu putin...

Incearca pe www.radio.craiova-maxima.ro

Joc apatic, Craiova domina, Caracal a avut o ocazie mare de gol respinsa de Bornescu peste.

blueheart
membru
membru
Mesaje: 288
Membru din: 09 Ian 2005, 12:35

Mesaj de blueheart » 26 Aug 2005, 20:42

Merci, Doryn..se aude acum

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 26 Aug 2005, 20:56

mai tinetine si pe noi la curent pe forum cu ce se mai intampla
nu am posibilitatea sa vad si nici sa ascult
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Închis