Universitatea-FC Caracal

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne poate pune probleme Caracalul?

Poll ended at 27 Aug 2005, 12:38

Nu, suntem mult mai buni ca ei
25
64%
Teoretic da, dar sunt prietenii nostri...
13
33%
Da, ne vor lua cel putin un punct
1
3%
 
Total votes: 39

alfys
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 14
Membru din: 15 Iul 2005, 23:47

Mesaj de alfys » 23 Aug 2005, 21:08

Echipa asta pare fragila nu cred ca avem fortza sa promovam si chiar daca promovam tot la retrogradare vom juca :eek:

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 23 Aug 2005, 23:48

alfys scrie:Echipa asta pare fragila nu cred ca avem fortza sa promovam si chiar daca promovam tot la retrogradare vom juca :eek:
Bay ma leshi...?? :)( Era mai solida cu ''asii'' pLeSan si buNdEa,nu ....??? :)(

stiintific

Mesaj de stiintific » 24 Aug 2005, 01:19

ii batem si pe astia. dar nu o sa fie un meci in care sa vedem valoarea echipei. cred ca, si daca ar vrea, jucatorii de la caracal n-ar reusi sa ne incurce.

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 24 Aug 2005, 19:42

ssebastyano scrie:Craiova-caracal = dinamo-gloria
:laughing: :laughing: :laughing:
Alb-albastru pentru totdeauna!

alfys
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 14
Membru din: 15 Iul 2005, 23:47

Mesaj de alfys » 24 Aug 2005, 22:35

Bay ma leshi...?? :)( Era mai solida cu ''asii'' pLeSan si buNdEa,nu ....??? :)

Nu dar echipa asta are nevoie de timp, liniste ,conducatori priceputi si cu bani ffff multi bani adik 'STABILITATE' si nu cred ca vom gasi toate astea la actualii conducatorii cum nici la ceilalti nu am gasit o:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 25 Aug 2005, 10:26

Apropo de bani: Cand am avut patron din Top300 (Dinel Staicu) nu era bun ca era militian. Cand il avem pe asta care e, nu e bun ca nu are bani. Voi cand sunteti multumiti?

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 25 Aug 2005, 12:46

daca nu bate echipa fica de la caracal atunci sa-si ia marele Mititelu gandul de la promovare!
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 25 Aug 2005, 13:58

si daca bate, termini cu pandirea asta a rezultatelor proaste si implicit a lui mititelu?
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 25 Aug 2005, 17:50

Amice ori astazi descoperisi internetul ori nu ti-a prea placut scoala. Ca din trei mesaje pe forumul asta ai 5 aberatii. Vezi ca te paste un ban. Aici nu toleram nici taranii si nici tiganii. :-x

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 25 Aug 2005, 18:46

ba lasa-l in pace ca nu esti in comisia de cenzori sa dai note celorlalti
tu scrii numai tampenii si te atentioneaza toata lume si inca nu ti-ai revenit :)(
asa cum e, e al nostru si are rdeptul sa scrie aici pana incalca regulamentul
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 25 Aug 2005, 18:55

frozen scrie:ba lasa-l in pace ca nu esti in comisia de cenzori sa dai note celorlalti
tu scrii numai tampenii si te atentioneaza toata lume si inca nu ti-ai revenit :)(
asa cum e, e al nostru si are rdeptul sa scrie aici pana incalca regulamentul
corect frozen.Tocmai vruiam sa ii dau si eu o replica asemanatoare lui Che Guevara care ar trebuii sa lase moderatorii sa se sesizeze in cazul unei nereguli, nu sa dea el lectii de morala.Si din nou cu placere, ii intorc aceasi replica cu care ne omoara el tot timpu :
CAINELE MOARE DE DRUM LUNG SI PROSTU DE GRIJA ALTUIA! :)( :)( :)( :)( :)(
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 25 Aug 2005, 19:17

trecand peste glumele potrivit carora aia de la caracal vin sa faca meci mare, cred ca va fi o victorie si o sa facem si noi 4p.
dar contrar a ce zice mititelu, eu sint destul de ingrijorat de petrolul, astra a fost scoasa din palarie sa-i ajute, victorie importanta a lor, greu cu aia dar s-ar putea sa se ia la harta intre ei mai repede ca noi, il au pe bercea, copia fidela a lui staicu.Avem mai multe sanse la promovare directa de pe locul 2 daca vor fi mai multe echipe cu pretentii la promovare decat daca ne-am bate numai noi cu ei, au multe echipe in sfera lor de influenta.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

DeuxEx

Mesaj de DeuxEx » 26 Aug 2005, 00:05

Nu stiu ce sa cred despre meciul asta... Sunt multe ambitii la mijloc. Ilinca ofera 1000$ fiecarui jucator in caz de victorie. Ori o face pe bune ca jucatorii sa traga tare ( in cazul asta mi-e sa nu accidenteze pe vreunul de la noi), ori o face doar ca saia ochii federatiei/presei/suporterilor caracaleni in cazul unui meci aranjat. Sincer sa fiu, a doua varianta este de preferat doar pe termen scurt; n-as vrea sa ajungem ca dinamo ( carora le "urez" toate injuraturile pe care le stiu atat eu cat si ei si, de asemenea, le urez ca in 2-3 ani sa ajunga unde le e locul: Divizia C). In schimb, prima varianta ne avantajeaza pe termen lung: jucatorii nostrii cresc in valoare.
Stie cineva daca exista la club un departament de scouting? Ar fi cazul...
Che, 10x pentru informatiile legate de Orac. Stii cumva si care e suma probabila pentru transfer sau nu? Nu de alta, dar daca "Jiji" ne cere 1,5 mil $, atunci...
:up: :up: :up: FORZA CRAIOVA!!! :up: :up: :up:


PS: In seara asta, cateii si-au aratat "valoarea": au luat-o cu 2-1 de la Omonia. Se stie, binenteles, "valoarea fotbalului cipriot"= DivB/C la noi...Ce sa-i faci, frate, cand arbitrii nu te mai ajuta...

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 26 Aug 2005, 00:09

ii ajutara arbitrii destul, gol anulat cam aiurea, fragmenta jocul ..... putea sa le dea si penalti ...m-as face arbitru si as arbitra impecabil, n-as lua de la nimeni dar cum as da peste caini, i-as sparge :laughing:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 26 Aug 2005, 01:51

Apropo de meci, dupa mine conteaza foarte mult sa incepem acasa cu o victorie clara si mai ales cu stadionul cat mai plin ....eu in locul lui Mititelu as merge pana acolo incat as plimba toata ziua o masina cu unul la portavoce care sa cheme lumea la stadion...intrarea libera..sprijiniti tanara echipa a Universitatii...Hai Craiova...hai Oltenii...nocturna.....trebuie sa revenim unde ne este locul.... bla bla bla
Hai Craiova! ...cu cat va fi mai plin stadionul...cu atat mai bine pt echipa...invata lumea sa mearga la stadion chiar daca sintem in situatia asta...
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Închis