Astra - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului Astra-Universitatea

Victorie Universitatea
33
73%
Meci egal
7
16%
Infrangere
5
11%
 
Total votes: 45

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 04 Sep 2005, 12:12

dxtr009 scrie:mititelu a cedat gratis drepturile de televizare tv sport-ului pt k fanii sa poata privi si la televizor meciurile..de acolo e si reclama cu editie..cum dreaq sa fie platita?!..chiar si in cazul in care tvsport platea ceva,cred k intra si o reclama cu editie,nu mai era nevoie sa se scada ceva...
galeria--200...eu zic k am fost super tari
jocul echipei...f bun, sa nu si-o ia in cap de acum inainte,dar premisele sunt excelente
Norma,are treebui ca,de acum incolo sa jucam din ce in ce mai bine.,jocul sa fie din ce in ce mai bun sau cel putin la fel de bun ca in meciul cu Astra.Sincer,sunt impresionat de jocul prestat ieri de Universitatea.Nu ma asteptam sa batem si mai ales la un scor asa de mare.Pariasem pe un egal in meciul de ieri dar baietii au demonstrat ca au caracter,vointa,ambitie,concentrare.Bravo lor si sper sa joace din ce in ce mai bine si sa ramana fara gol primit pana in etapa 30,minutul 91! :lol:
Alb-albastru pentru totdeauna!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 04 Sep 2005, 12:21

suporteru scrie:Sunt niste scursuri ordinare,astia de la A1.Nu ai ce sa le ceri.Ei asta au vazut.Ca Astra a mimat opozitia.Vai de mama lor de cacaciosi.Sa-mi bag **** in Simona Patruleasa si in tot colectivul cu care face ea stirile din sport.Mai bine sa taca in ma-sa,decat sa spuna neadevaruri! :o:
Subscriu si eu la asta desi, daca stai bine sa te gandesti , nu Patruleasa este cea care face stirile, ea doar le citeste de pe un promter, stirile sunt facut de alti "binevoitori" care "iubesc" Universitatea Craiova.Nu uita ca Antena1=Gazeta Sporturilor, si cu asta am spus tot!Si din partea mea multa :-x :-x :-x :-x :-x pentru amandoua!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 04 Sep 2005, 12:42

baggio scrie:
suporteru scrie:Sunt niste scursuri ordinare,astia de la A1.Nu ai ce sa le ceri.Ei asta au vazut.Ca Astra a mimat opozitia.Vai de mama lor de cacaciosi.Sa-mi bag **** in Simona Patruleasa si in tot colectivul cu care face ea stirile din sport.Mai bine sa taca in ma-sa,decat sa spuna neadevaruri! :o:
Subscriu si eu la asta desi, daca stai bine sa te gandesti , nu Patruleasa este cea care face stirile, ea doar le citeste de pe un promter, stirile sunt facut de alti "binevoitori" care "iubesc" Universitatea Craiova.Nu uita ca Antena1=Gazeta Sporturilor, si cu asta am spus tot!Si din partea mea multa :-x :-x :-x :-x :-x pentru amandoua!
Si ea participa la dezinformarea opiniei publice,deci este de aceeasi teapa cu magarii ceilalti.Ea decat prezinta...da...am inteles...dar prezinta neadevaruri...cu zambetul pe buze... :o:
Alb-albastru pentru totdeauna!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Sep 2005, 13:41

Sa fiu sincer nu ma mai deranjeaza asa tare ce spun astia de la A1 sau de la GSP. Ma lasa rece ca nici nu ma mai uit nici la stirile lor si nici la programele lor. Daca as cumpara fituica lor nenorocita as fi un *****. Site-ul lor nu-l vizitez pe net nici daca mor, asa ca ma lasa rece. Pe Patruleasa, insa, ma abonez sa o [cenzurat] si eu, daca imi mai ramane ceva... :))

@dxtr: daca Mititelu a cedat drepturile TV in schimbul reclamei cu ESO este tot o reclama platita. Aceasta metoda se cheama barter.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 04 Sep 2005, 13:49

Che Guevara scrie:Sa fiu sincer nu ma mai deranjeaza asa tare ce spun astia de la A1 sau de la GSP. Ma lasa rece ca nici nu ma mai uit nici la stirile lor si nici la programele lor. Daca as cumpara fituica lor nenorocita as fi un *****
Che, poate tu nu te uiti iar eu unul chiar daca am vazut reportajul cu pricina sunt constient ca n-au avut dreptate deoarece am vazut meciul.Dar altul care n-a vazut meciul si vede direct reportajul ramane cu falsa idee ca aia de la Astra au mimat opozitia, iar echipa noastra nu are nici un merit.Asta se numeste dezimformarea opiniei publice, capitol la care Antena1 si Gsp-ul sunt experti nationali! :-x :-x :-x
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 04 Sep 2005, 16:14

nu e becali chiar nebun cand ii injura p`aia de la antena
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Sep 2005, 18:37

Gresit. Becali chiar e nebun. Dar aia de la Antena 1 chiar merita injurati. o:

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 04 Sep 2005, 19:20

Che Guevara scrie: . Are cu totul alt stil decat Stoica care este un fel de bombardier. . Hai Craiova!
tie ti s epare ca Stoica e bombardier?
la cat de tehnic a tras nu mi se pare
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Sep 2005, 23:27

Am spus ca e bombardier nu ciomagar sau taran. Ma refer la faptul ca Stoica trage la poarta in timp ce Stanga cauta combinatii cu ceilalti jucatori din echipa. Asta e diferenta dintre cei 2.

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 04 Sep 2005, 23:47

se vb de faze fixe, cum poti sa faci comp intre ciomagari si bombardieri la faze fixe, este o dif intre gandiri, dar asta e
ne-am obinuit cu tine sa te "scoti"
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 05 Sep 2005, 00:52

Pai tu trebuie sa intelegi ce spun eu, nu ce iti inchipui tu. Am vrut sa spun ca este o diferenta in felul incare fiecare dintre cei doi trateaza fazele fixe. O deosebire la nivel de gandire a jocului. Stoica le considera numai bune pentru finalizare, si asta nu inseamna ca este un jucator rudimentar(taran sau ciomagar), iar Stanga considera ca sunt momente ale jocului care pot folosi pentru ca echipa sa se apropie si mai mult de poarta adversa. Sunt 2 viziuni diferite ceea ce nu inseamna ca una dintre ele este mai buna sau alta gresita. Pur si simplu sunt 2 puncte de vedere.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 05 Sep 2005, 07:02

golurile..golurile cand se pot downloada ? pe site, nimic , nimic?

Freak nu ma uita o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

ozzy

Mesaj de ozzy » 05 Sep 2005, 08:41

Am fost la meci si nu mi-a parut rau nici o clipa. Chiar daca Astra e intr-adevar varza, asta nu poate reduce meritele echipei care s-a miscat excelent si a castigat mult mai clar decat o arata scorul.
Galeria a avut de asemenea o prestatie foarte buna. Singurele momente de tensiune au aparut cand la scandarile "m*** netoiu", ploiestenii au inteles "m*** Petrolul" :D .

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 05 Sep 2005, 09:23

Che Guevara scrie:Pai tu trebuie sa intelegi ce spun eu, nu ce iti inchipui tu. Am vrut sa spun ca este o diferenta in felul incare fiecare dintre cei doi trateaza fazele fixe. O deosebire la nivel de gandire a jocului. Stoica le considera numai bune pentru finalizare, si asta nu inseamna ca este un jucator rudimentar(taran sau ciomagar), iar Stanga considera ca sunt momente ale jocului care pot folosi pentru ca echipa sa se apropie si mai mult de poarta adversa. Sunt 2 viziuni diferite ceea ce nu inseamna ca una dintre ele este mai buna sau alta gresita. Pur si simplu sunt 2 puncte de vedere.
dar de ce "trebuie", ei fi cumva un initiator de opinii
la lovitura libera din care a marcat stoica, adica din aprop de linia de 16 m, este cea mai buna solutie sa finalizezi pe poarte, pt ca, careul este plin
si stanga ar fi facut la fel
stanga arunca mingea in careu din loviturile libere laterale, unde se vine in vitexza in careu si poti sa-i surprinzi
asta ca sa vezi ce prostii vb uneori
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Dan Florea

Mesaj de Dan Florea » 05 Sep 2005, 12:12

zolo scrie:
Che Guevara scrie:Pai tu trebuie sa intelegi ce spun eu, nu ce iti inchipui tu. Am vrut sa spun ca este o diferenta in felul incare fiecare dintre cei doi trateaza fazele fixe. O deosebire la nivel de gandire a jocului. Stoica le considera numai bune pentru finalizare, si asta nu inseamna ca este un jucator rudimentar(taran sau ciomagar), iar Stanga considera ca sunt momente ale jocului care pot folosi pentru ca echipa sa se apropie si mai mult de poarta adversa. Sunt 2 viziuni diferite ceea ce nu inseamna ca una dintre ele este mai buna sau alta gresita. Pur si simplu sunt 2 puncte de vedere.
dar de ce "trebuie", ei fi cumva un initiator de opinii
la lovitura libera din care a marcat stoica, adica din aprop de linia de 16 m, este cea mai buna solutie sa finalizezi pe poarte, pt ca, careul este plin
si stanga ar fi facut la fel
stanga arunca mingea in careu din loviturile libere laterale, unde se vine in vitexza in careu si poti sa-i surprinzi
asta ca sa vezi ce prostii vb uneori

In loc sa va bucurati ca incepe sa se vada ceva ,incepe sa se contureze o echipa -desi se simte nevoia de inca 2-3 jucatori ,va contraziceti pe idei tehnice.E devreme sa ne pronuntam dar, s-ar putea sa fie bine.

Închis