Minerul-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cate puncte vom castiga la Motru ?

Poll ended at 01 Oct 2005, 09:56

3 puncte
47
94%
1 punct
2
4%
0 puncte
1
2%
 
Total votes: 50

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 01 Oct 2005, 22:16

Avem si golul lui Mircea Bornescu aici!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 01 Oct 2005, 22:44

E gata si reportajul cacatilor alora d la antena1. Puteti sa-l descarcati de aici

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 01 Oct 2005, 22:56

ai dreptate, reportajul este tendentios si insultator
chiar spune ca portarul sa ferit de minge la primul gol
de petrolul nu spun ca echipele care joaca impotriva lor nici nu isi completeaza foaia de joc si joaca cu rezerve

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 01 Oct 2005, 23:08

:o: :o: :o: :o: :o:
Pe site-ul gsp :Blatul Minerul Motru-Universitatea Craiova 1-2.
Pe astia nu se gaseste nimeni sa-i dea in judecata?!

D10

Mesaj de D10 » 02 Oct 2005, 00:13

Nu am vazut reportajele, pt ca nu am cum sa descarc de aici, dar am inteles ca in prosport si gsp scrie ca meciul a fost intrerupt 5 minute din cauza evenimentelor. Minciuna nerusinata!!!!!!! :o: :o: :o:
Meciul nu a fost intrerupt deloc. Aia nu s-au multumit sa afiseze un banner ros-albastru ci au inceput sa strige niste chestii scandaloase. Baieti din galerie s-au dus si le-au luat bannerul, aia au fugit ca potarnichiile, insa cativa i-au urmarit pe ai nostri si s-au bumbacit. Dar nimic grav, dupa cate stiu. Meciul nu a avut de suferit, doar ca 2 minute n-am prea fost atenti la meci.
Craiovenii au fost provocati. Nu stiu daca s-au dus sa se bata. Daca jandarmii erau in numar suficient, nu se intamplau nici problemele astea. Luau bannerul si gata.
Iar faptul ca a fost blat... Niste piscotari! Asta sunt ziaristii: PISCOTARI! Cum dracu' sa fie blat cand am luat milioane de cartonase? Prima repriza a fost mai discutabila, dar a doua a fost incrancenata. Eu nu mai deschid siturile acestor publicatii si in nici un caz nu le mai cumpar. E cazul sa facem toti la fel.
Nici dupa ce am eliminat CFR-ul nu ne lasa nesimtitii in pace! :o:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 02 Oct 2005, 00:16

Eu zic ca ar trebui dati in judecata...nu cred ca am putea sa pierdem un astfel de proces...aia de la gsp sunt niste cretini auzi tu:Video GSP/ Blatul Minerul Motru-Universitatea Craiova 1-2"

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 02 Oct 2005, 00:20

statui si ma gandii la rece.... totul e tendentios de la bataie care de fapt n-a fost nimic practic, cativa pusti ..nimic..ce sa mai vorbim........la faze...cred ca si portarul cfr-lui s-a dat la o parte si pana la faza cu autocarul..nu e vbanc cu olteni bla bla bla...adica oricine vede ca e facut cu ura, cu bale la gura, ala nu e ziarist...........dar sa judecam la rece

cel mai bun raspuns ar fi bocicotul absolut, nimeni sa nu mai cumpere fituica, nici sa nu mai fie acceptate la vanzare, pe bune
ziaristii lor sa aibe interzis la conferintele de presa a Universitatii craiova si nici nu mai trebui pomenit pe nicaieri numele lor
sa-i lovim acolo unde ii doare cel mai mare, adica sa nu-si vanda ziarele, sa-i tratam cu indiferenta, sa-i ignoram, sa nu le permitem accesul la conferinte de presa, suporterii sa uite ca existe acele fituici
Eventual un banner mare al suporterilor, impotriva ioanitoiului , ceva de genul nu si-a primit taxa de protectie si umple de zoaie un club ca Universitatea Criaova. dar sa vina de la suporteri, Mititelu sa refuze orice comentari, sa zica ceva de genul , nu merita discutat ineptii si glume proaste , punct
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

D10

Mesaj de D10 » 02 Oct 2005, 00:25

Asta e cea mai buna solutie. Eu nu mai cumpar ziarele astea de cand a picat Stiinta, si inainte le luam din joi in pasti. Nu mai deschid siturie lor de peste o luna.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 02 Oct 2005, 00:28

eu la fel..doar ca n-am mai cumparat....
iar pe situri nu mai intru de mult....multe luni

Oricum, sa nu cumva sa va faceti sange rau etc...eu deja am sters clipul lor de la a1...
trebuie tratati cu igore, indiferenta totala si dispret
priviti-ii ca pe niste gunoaie...nu merita nici discutat cu sau despre ei
Atat, un banner la galerie cu prima ocazie: "ioanitoiae vrea taxa de protectie sau mushca"
Last edited by Pacala on 02 Oct 2005, 00:35, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

D10

Mesaj de D10 » 02 Oct 2005, 00:35

Cred ca am gresit si, cand au adus aminte de 5 minute de intrerupere, aminteau, de fapt, de meciul de la Corabia.
Insa tonul tendentios ramane.
La Realitatea am vazut un reportaj si nimic nu se insinueaza acolo. Stanga zicea ca Jaber a fost neprofesionist si a aprut cu ghete turnate. Oricum, toata echipa nu prea statea in ghete in prima repriza, comparativ cu motrenii.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 02 Oct 2005, 00:39

imi pare foarte rau de jaber, pentru ca dupa mine ramane singurul varf veritabil din lot
Dina e mijlocasm orac stei cu mingea dar rateaza tot timpul, a dat un gol, al piturca e o cauza pierduta
apetri suspendat, giuchici ala nu-mi inspira deloc incredere, nu l-am vazut jucand mare lucru pe unde a umblat, restul sint copii la Primavara.
Adica Jaber si Dina au marcat iar Orac a mai facut cate o faza in rest, nu avem deloc
Acum invata si jaber ce incaltari sa-si ia, nici nu cred ca stia , nu e obisnuit ca terenuri din astea. Curaj Jaber o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 02 Oct 2005, 00:41

Cat de curve pot sa fie astia de la Antena 1 si Gazeta Sporturilor.Ar trebui sa le fie rusine.Numai la meciurile Craiovei "vad" ei blaturi, in rest "marile" echipe din campionatu nostru joaca cele mai curate meciuri.Fara idoiala trebuie dati in judecata!
'Tu-va muma-n [cenzurat] de hoti!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

D10

Mesaj de D10 » 02 Oct 2005, 00:45

Si mie imi paru rau de Jaber. Chiar ma enervai p eStanga, canu intelegeam de ce l-a scos asa repede. Insa a avut o ocazie mare si a alunecat la sut. Pozitie aproape ideala. Si ceilalti alunecau, dar Jaber ii intrecea pe toti.
Fu suparat, pleca nervos la vestiare, dar pe drumul spre Craiova si-a revenit.

Uitai! Dadura baietii la autografe de facura scurta la mana. Mitchell, Alex si Ionescu au fost cei mai solicitati. Un tip il indemna pe Piturca sa-i scrie pe bilet "Hai Steaua" - tinea cu aia. Nu vru.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 02 Oct 2005, 10:45

frozen scrie:doryne, vezi ca ai anulat un gol al nostru in clasament
am corectat o:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 02 Oct 2005, 10:46

Nu prea este sesizabil scopul gsp, dar probabil in urmatoarele luni o sa ne dam seama despre ce este vorba :(

Închis