Universitatea-Unirea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Unirea Urziceni ?

Poll ended at 08 Oct 2005, 11:29

Victorie
34
94%
Egal
1
3%
Infrangere
1
3%
 
Total votes: 36

UCR

Mesaj de UCR » 09 Oct 2005, 16:32

ratarile lui Jaber ? golul lor ?
poate cineva sa le puna undeva ?

mersi.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 09 Oct 2005, 18:07

Hai Admine, ca sa fie cum zice lumea, un nou inceput - Da-i drumu la sectiunea cu UNIVERSITATEA - PETROLUL.

Trebuie sa o luam de la inceput. HAI CRAIOVA !!! o:

stiintific

Mesaj de stiintific » 09 Oct 2005, 18:48

EDMOND_ scrie:
@freddy , daca nu ai fost aseara pe stadion ar fi bine sa ii lasi pe cei care au fost sa se exprime. Dupa cum vezi mai exista un utilizator al acestui forum (Stiintific) care spune acelasi lucru.. ca a fost frig. A batut un vant rece si au fost destui care au tremurat...
freddy, ca sa te ierte toata lumea cred ca ar trebui sa faci cinste cu cate o aspirina tuturor celor care au fost la meci. mie, cel putin, mi-ar fi de mare folos ca am capatat o raceala de toata frumusetea. dar asta nu inseamna ca-mi pare rau ca am fost la stadion. sau ca o sa ma opreasca ceva sa nu fiu si la urmatorul. o:

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 09 Oct 2005, 19:27

freddy scrie: Oricum, asta nu scuza grosolaniile unora....
daca erai om de caracter, cand cineva iti zice ca ii pare rau...spuneai ca e ok, fara ranchiuna...iti cereai si tu scuze ca ai fost magar si totul era ok...se pare ca unii sint mai inceti la minte si mai ranchiunosi.......

P.S.: fara nici un motiv te intreb, din pura curiozitate, esti cumva ardelean sau moldovean?
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

JustME

Mesaj de JustME » 09 Oct 2005, 21:03

sa ne p***m pe unirea p**** ... asta e am luat si noi bataie odata ... un dush rece pt meciu cu petrolu` m-am bucurat foarte mult la final cand galeria si cu spectatorii care mai erau in tribune au aplaudat echipa ... pana la urma este doar un joc pierdut n-are rost sa dramatizam situatia ... adevaru este ca am fost peste ei ... pacat ca nu am marcat !!

D10

Mesaj de D10 » 09 Oct 2005, 21:27

Cum sa te superi pe echipa cand il vezi la final pe Bornescu venit la corner, agitand mana in sus ca e demarcat? :laughing:

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 09 Oct 2005, 22:13

D10 scrie:Cum sa te superi pe echipa cand il vezi la final pe Bornescu venit la corner, agitand mana in sus ca e demarcat? :laughing:
Corect!Mi-a placut super mult chestia asta!Ar fi fost super sa fi marcat Bornescu din actiune! o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 10 Oct 2005, 03:33

faptul e consumat, nu se mai poate intoarce nimic
nu stiu daca aveam nevoie neaparat de un dus rece
acum singurul lucru pe care pot sa-l mai faca este sa studieze bine casetele meciului si sa stranga randurile si sa-si ia avant pentru o noua serie de victorii incepand cu primul meci
cel cu petrolul
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

ozzy

Mesaj de ozzy » 10 Oct 2005, 08:25

Important e ca am ajuns sa fiu relaxat in timpul meciurilor...daca tot nu l-au dat la televizor m-am dus si eu la un film si l-am urmarit foarte detasat, chiar daca aflasem la pauza ca 0-0 si meciul e greu, nu mi-am pus deloc problema ca nu batem. Asta inseamna ca am incredere in echipa si chiar daca am pierdut sunt sigur ca a fost doar un accident. Sa-i lasam pe astia de la Urziceni sa se bucure in continuare si sa-si bea banii pe care probabil ca i-au primit, iar noi sa ne vedem de treaba noastra

mabum21

Mesaj de mabum21 » 10 Oct 2005, 08:57

din cite inteleg iar a fost un meci in care aia s-au aparat cu aproape toti oamenii si au asteptat pe contraatac. Si de asta vreau sa ajungem sa jucam cu niste echipe de doamne-ajuta, astia nu stiu sa joace altceva sau stiu dar jucind asa ar lua bataie sigur. In primul rind cred ca toata lumea ar trebui sa isi analizeze greselile (inclusiv noi) si sa nu le mai repete, oricum meciul cu petrolul va fi cu totul altceva

D10

Mesaj de D10 » 10 Oct 2005, 09:49

Nu s-au aparat supranumeric, dar au cedat mjlocul deliberat. Se aparau insa foarte in fata si erau mereu 2-3 oameni care stateau la limita offsideului. Au avut foarte multe contraatacuri. La un moment dat se juca pe contre, noi eram cei care construiam, totusi, dar au inscris ei. Se intampla.

Atomic
junior
junior
Mesaje: 17
Membru din: 15 Apr 2004, 16:09

Mesaj de Atomic » 10 Oct 2005, 10:20

In urma cu ceva vreme, pe finalul campionatului trecut, am ascultat o emisiune la radio Totalsport la care era invitat Silviu Lung. Printre altele acesta a spus ca o noua echipa a Craiovei trebuie construita si cu UMILINTA. Adica daca echipa tot a ajuns in B, sa fie lasate fumurile si sa se munceasca serios pentru revenire ! Asa s-a si inceput, insa seria de victorii consecutive a inceput repede sa ameteasca pe toata lumea ! Ne visam deja promovati, luam cupa, nu are cine sa ne bata in B, exagerari din astea care nu fac bine nimanui!
Cel mai bine ar fi sa nu mai fie facute atatea valuri decat atunci cand vom fi deja promovati sau vom fi intr-o faza superioara a cupei (suntem doar in primii 16 acum ) !
CRAIOVA este, si va ramane,
Acea echipa de renume!
Pentru ca voi, nu veti putea
Sa ne schimbati istoria !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 10 Oct 2005, 16:31

Pai ia aduceti-va aminte: cine vorbea de Chelsea mereu aici?

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 10 Oct 2005, 16:57

gregorian bivolaru
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 10 Oct 2005, 17:05

app...vad k la prima infrangere au sarit unii deja p forum k stanga bulverseaza, mititelu nush ce greseli face etc
iar faceti atmosfera aiurea
da,e umilitor sa te bata urziceniu,mai ales la ce carpe aveau in loc d echipament,dar e totusi prima infrangere...hai sa o luam razna p forum sa aratam cu degetu si sa emitem teorii razboinice+sfaturi gratuite
si p mine m-a shokat, dar tre sa privim inainte..se intampla knd nu te astepti asa ceva..e doar un meci pierdut!!!!wake up
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Închis