Universitatea-Petrolul

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Petrolul ?

Poll ended at 13 Oct 2005, 22:06

Victorie
36
82%
Egal
3
7%
Infrangere
5
11%
 
Total votes: 44

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 16 Oct 2005, 20:56

Repriza a doua este disponibila acum AICI.

Grabiti-va , nu stiu cat timp va mai fi acolo.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 16 Oct 2005, 21:07

Perspico scrie:Dacă îi luau jandarmii la bulan, ai fi zis că-s nazişti, dacă i-au lăsat în pace au fost manipulaţi, cine :eek: să te mai mulţumească? :?: :?: :?:
Prin asta nu faci decat sa ne dovedesti ca faci parte dintre oamenii construiti pe tipul: "Noi muncim, noi nu gandim". In plus reusesti sa cazi dintr-o extrema intr-alta foarte usor. Ideea este ca jandarmii sunt pusi acolo sa vegheze la pastrarea ordinii pe stadion. Nu trebuie sa se lase calcati in picioare de suporteri dar nici sa faca exces de zel. Nu trebuie sa priveasca cum navalesc "ultrasii" pe teren fara a reactiona dar nici nu trebuie sa omoare lumea cu bataia. Sunt sigur ca sunt instruiti sa faca astfel dar sunt si mai sigur ca uita totul din momentul in care ies pe poarta unitatii si nu se gandesc decat la 2 lucruri: amenzi si spaga.

@Vltras Craiovensis: Noi astia mai batrani nu mergem la toate deplasarile fiindca mai si gandim. In primul rand nu am accepta sa ne plateasca cineva deplasarea, in al doilea rand nu am putea sa mergem "cu nasul". Eu unul prefer sa merg cu masina proprie. Cum inca nu am masina astept pana imi cumpar una. In al doilea rand nu prea putem fi manipulati si nici condusi de oameni ca Blondu sau ca Postasu'. Daca voua va place sa va dati importanta ca sunteti lupi tineri si vreti sa va aratati valoarea participand la incidentele pe care le creati e treaba voastra. Dar crede-ma ca nu valorati niic mai mult si nici mai putin decat oricare om care intra in stadion la orice meci.

VLTRAS CRAIOVENSIS

Mesaj de VLTRAS CRAIOVENSIS » 16 Oct 2005, 21:38

deplasarile nu ni le plateste nimeni, dar asta o stiai vroiai doar sa minti lumea, nu ne manipuleaza nimeni, stai tu linistit, totul s-a facut pe banii nostri, chiar si la deplasarile cu microbuzele am pus fiecare bani, dar nu ai de unde sa stii astea ca nu mergi in ele ca tu ai minte multa si de aia nu mergi in deplasari, noroc cu prostii de noi
o sa iti transmit unde ne-am facut tricourile alea din sucpi si cat ne-am chinuit sa fie asa de urate, poate ne dai si noua un sfat pamantenilor astia care nu stim sa cantam, nu stim sa facem mesaje, nu stim sa ne comportam, nu stim sa facem coregrafii si mai nou nu stim sa ne imbracam, te rugam lumineaza-ne faraoane
te rog din suflet nu mai minti lumea pt ca sunt cei din alte orase sau care nu stiu prea multe despre peluza si poate te cred
ITI SPUN SINCER CA IMI PARE RAU CA EXISTA OAMENI CA TINE
RASPUNSUL TAU BINEINTELES CA O SA FIE O INEPTIE ASA CA NU O SA ITI MAI RASPUND

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 16 Oct 2005, 23:45

DoRyN scrie:Repriza a doua este disponibila acum AICI.

Grabiti-va , nu stiu cat timp va mai fi acolo.
Gata
Merci mult Dorin o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 16 Oct 2005, 23:52

perspico, pana acum tu esti singurul cae are nevoie de simplificari ca sa inteleaga :D
Perspico scrie:Da, mă Păcală, şi ungurii vor să ne fure Ardealul
mai perspicacele ..pana una alta discutam despre cu totul altceva
ungurii au cerut autonomie etnica totala in mai multe randuri.....despre horthy etc..oi fi auzit si mataluta.....desigur dupa tine traim in cea mai perfecta dintre lumi ..pacat ca exista si cateva persoane complet negative care nu lasa ii pace restul ingerasilor..pentru tine e simplu..e ori alb , ori negru si toata lumea cea are in gusa are si in capusa. Imi pare rau daca n-ai intelege mesajele ...de fapt nici asta asa ca din teama de a nu fi inteles cum trebuie tin sa-ti amintesc ca lumea e colarata...nu e doar in alb si negru

jandarmii trebuia sa intervina imediat in galeria petrolistilor SI INTAI DE TOATE TREBUIAU SA FIE LA STADION.... PUNCT
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 17 Oct 2005, 00:30

si apropo perspico, vad ca nu sint singurl care face astfel de legaturi...cei din Eso au aceeasi parere
http://www.editie.ro/mod.php?mod=stiri&idstire=18181
si iti spun ca sint multi, care vad ce se intampla .......n-are rost sa stau 3 zile sa ma contrazic cu tine..mie mi s-a parut evident...si iti garantez ca sintem multi carora li se pare putin probail sa fie doar un sir de coinciente stranii

despre "dragostea" celor de gs.......deja a devenit ceva cunoscut de toata lumea chiar si de cei care nu sint micorbisti....toata lumea a auzit de ura fara limite si interesele gastii lui giovani si lacheilor lui (netoiu, gp si scarnaviile de la gs .......) lor li se aduaga solomon, nedelescu, ursu ,camataru....din motivele binecunoscute...asta e
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 17 Oct 2005, 00:46

Che Guevara scrie:
Perspico scrie:Dacă îi luau jandarmii la bulan, ai fi zis că-s nazişti, dacă i-au lăsat în pace au fost manipulaţi, cine :eek: să te mai mulţumească? :?: :?: :?:
Prin asta nu faci decat sa ne dovedesti ca faci parte dintre oamenii construiti pe tipul: "Noi muncim, noi nu gandim".
Da, Che, aşa e, îmi dovedeşti tu cum gândesti:
Che Guevara scrie: Eu unul prefer sa merg cu masina proprie. Cum inca nu am masina astept pana imi cumpar una.
:laughing: :laughing: :laughing: Asta e încă o perlă, după aia cu "contactul".
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 17 Oct 2005, 00:57

@Vltras Craiovensis: Din informatiile mele deplasarile suporterilor sunt platite de firma Baca. Sau cel putin patronul ei este cel care pune la dispozitia suporterilor microbuzele cu care se face deplasarea. Daca voi dati cate 20.000 fiecare si spuneti ca astia sunt bani de motorina va inselati amarnic. Nu faceti decat sa va furati caciula singuri.

@Perspico: cred ca nu am fost clar. Am spus ca acum nu am masina. Dar asta nu inseamna ca nu am avut niciodata. Acum vreau sa imi iau alt model si astept ocazia potrivita. Ce nu ti-e clar din toate astea?

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 17 Oct 2005, 09:34

Che Guevara scrie:@Vltras Craiovensis: Din informatiile mele deplasarile suporterilor sunt platite de firma Baca. Sau cel putin patronul ei este cel care pune la dispozitia suporterilor microbuzele cu care se face deplasarea. Daca voi dati cate 20.000 fiecare si spuneti ca astia sunt bani de motorina va inselati amarnic.
Si asta inseamna ca plateste clubul deplsarile :?: :!: ...caciula ta unde e?..acu zici una, apoi o zici tot pe aia, da intoarsa!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 17 Oct 2005, 09:44

@Freak: Baca are un panou publicitar pe teren. Plateste pentru acest panou 3000$. Probabil ca acesti bani in loc sa ajunga la club sunt folositi la deplasarile suporterilor. Si asta e tot o afacere olteneasca de genul: "Uite-o nu e!" Asa ca astia care sustin sus si tare ca fac deplasarile pe cont propriu sunt niste ipocriti.
Last edited by Codul lui DaVinci on 17 Oct 2005, 12:36, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 17 Oct 2005, 11:13

STIINTA se muta din Craiova! Ati citit articolul???? http://www.prosport.ro/index.php?c=76&a=80261


Ce parere aveti???? Cred ca e mai interesant decat cearta asta fara rost!

DeuxEx

Mesaj de DeuxEx » 17 Oct 2005, 12:00

NICIODATA!!!!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 17 Oct 2005, 12:02

alex.pripas scrie:STIINTA se muta din Craiova! Ati citit articolul???? http://www.prosport.ro/index.php?c=76&a=80261


Ce parere aveti???? Cred ca e mai interesant decat cearta asta fara rost!
alex nici macar nu ma obosesc sa citesc articolul daca e scris de prosport.Sunt sigur ca e inca o exagerare fantezista a prietenilor nostrii, ziaristii buCUResteni! :-x :-x :-x :-x
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 17 Oct 2005, 12:31

Da....eu nu cred balivernele astea.Oricat ar fi de dificila relatia cu primaria,echipa trebuie sa ramana aici si sa se TERMINE ODATA CU DECLARATIILE ASTEA CUM CA MUTA ECHIPA SAU NU!!(asta nu poate decat sa faca mult.,..mult prea rau echipei)) :eek: :eek: :eek:
Alb-albastru pentru totdeauna!

agga
membru
membru
Mesaje: 128
Membru din: 12 Mar 2004, 02:01

Mesaj de agga » 17 Oct 2005, 12:53

Cum naiba v-a pacalit sOLOMON asta. Chiar nu era altu pe listele aslea. :?:
toti prostii tin cu steaua!

Închis