Poiana-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va invinge Universitatea la Campina ?

Poll ended at 21 Oct 2005, 14:29

Da
38
93%
Nu
1
2%
Meci egal
2
5%
 
Total votes: 41

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 24 Oct 2005, 18:47

ei, formularea asta e cu totul altceva.........mai vii de acasa..pacat ca ai arunctat atunci cu fraza care dor...nu mi-a cazut bine cand ziceai ca te bucuri ca jandarmii au bagat in spital un copil sau cand o ziceai pe aia cu suporterii sint de vina pentru retrogradare etc....formularea conteaza enorm..pt ca se intelege altceva
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

nu-i bai

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Oct 2005, 19:28

Asa sunt eu: vorbesc concentrat. Daca ai rabdare cu mine si ma lasi sa explic precis intelegi despre ce este vorba. Daca iei lucrurile asa cum crezi ca ar putea fi atunci ies incurcaturi. Nu degeaba trebuie sa explic mereu pe acest forum ce si cum. Noi oltenii avem sangele rapid si reactionam mai repede decat gandim... :))

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 24 Oct 2005, 21:17

pai nu seamana ce ai zis acum cu ce ziceai inainte..ia compara si tu....
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Oct 2005, 21:29

Parerea ta...

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 24 Oct 2005, 22:03

:laughing: da, asta e parerea mea..nu numai a mea :)(

iar culmea ridicolului este ca s-a discutat mai mult despre acest meci de la jucatori , la suporteri (am luat de la 48 cu dioscutiile), stanga, nanu bla bla bla si mai multe comentarii
multe total fantasmogarice...decat s-au miscat aia pe teren...e mai palpitant meciul in comentarii pe forum decat in realitate pe teren...asta iar tot numai la noi se putea intampla...mai ales ca sint aici sint persoane care vad exact acelasi lucru si il inteleg pe dos........sau il modifica cu totul .....e distractiv ..pana la un punct :)(
Last edited by Pacala on 24 Oct 2005, 22:31, edited 1 time in total.
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Re: nu-i bai

Mesaj de baggio » 24 Oct 2005, 22:10

Che Guevara scrie: Daca ai rabdare cu mine si ma lasi sa explic precis intelegi despre ce este vorba.
Asta-i un fel de "Daca ma contrazici, gasesc eu imediat cum s-o dau la intors"
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

FreakBoy

Re: nu-i bai

Mesaj de FreakBoy » 24 Oct 2005, 22:16

baggio scrie:
Che Guevara scrie: Daca ai rabdare cu mine si ma lasi sa explic precis intelegi despre ce este vorba.
Asta-i un fel de "Daca ma contrazici, gasesc eu imediat cum s-o dau la intors"
:laughing: :laughing: :laughing:

klausnet
membru
membru
Mesaje: 115
Membru din: 04 Mar 2004, 16:05

Mesaj de klausnet » 25 Oct 2005, 00:00

Pacala scrie:vreau sa vad si eu cat etape se da rapidului pentru ce au facut azi..ca e mai nasol decat tot ce au facut suporterii Craiovei
2 Rapid, 2 Steaua!

Suporterii trebuie sa inteleaga ca nu mai e loc de scandaluri pe stadion sau pe drum (cand se duc sau cand pleaca).

ozzy

Mesaj de ozzy » 25 Oct 2005, 08:20

oricum foarte putin...aia mai aveau putin si demolau stadionul din Giulesti

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 25 Oct 2005, 10:02

Trebuie sa se inteleaga faptul ca stadioanele nu sunt locuri pentru violenta gratuita. de ce trebuie sa ne comportam ca niste animale cand putem face lucrurile intr-un mod cat mai civilizat cu putinta?

V-am mai spus ca nu e cazul sa ne pupam cu adversarii, dar nu vad ce anume ne da dreptul sa distrugem trenurile cu care mergem in deplasari. Nu inteleg de ce trebuie sa ne distrugem stadionul propriu. Nu o data am vazut suporteri ai nostri care suparati ca echipa rateaza o faza incep sa dea cu picioarele in scaunele din peluza. O fi o moda mai noua asta... de ce nu va ganditi sa va dati un pumn in cap singuri la astfel de faze? Sau sa va smulgeti parul daca este cazul... La ce folosesc toate aceste gesturi?

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 30 Oct 2005, 03:16

FreakBoy scrie:mi-a placut si mie meciul asta dintr-un singur aspect: am luat bilet de la gaurica :laughing:
:laughing: :laughing:
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Închis