Poiana-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Va invinge Universitatea la Campina ?

Poll ended at 21 Oct 2005, 14:29

Da
38
93%
Nu
1
2%
Meci egal
2
5%
 
Total votes: 41

DoRyN

Poiana-Universitatea

Mesaj de DoRyN » 16 Oct 2005, 14:29

Poiana Campina primeste vizita Universitatii Craiova, sambata 22.10.2005 la ora 11:00 pe stadionul Poiana.

Poiana, locul 9 in clasament, are 3 victorii, 3 egaluri si 3 infrangeri, a pierdut mai multe puncte pe teren propriu, nereusind sa invinga acasa Minerul Motru (scor 0-0 in prima etapa), CS Otopeni (scor 0-0, etapa a treia), Dinamo II Bucuresti (scor 0-2 in etapa a cincea), dar se pare ca este intr-o revenire spectaculoasa de forma reusind o victorie de senzatie in deplasare in penultima etapa la Dunarea Giurgiu (scor 2-3) dar si o victorie pe teren propriu un ultima etapa in compania Unirii din Urziceni (scor 2-1), echipa care reusise surpriza sa invinga pe Universitatea chiar pe stadionul Ion Oblemenco.

Discutii inainte si dupa meci.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 16 Oct 2005, 15:38

Sa amintim cateva aspecte importante aici. La Campina joaca Nicusor Banica iar antrenor este Fane Nanu. Daca nu ma insel Poiana Campina este satelitul unei formatii din Bucuresti. Corect?

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 16 Oct 2005, 15:49

A fost satelitul echipei Dinamo, inainte de existenta lui Dinamo II, insa legaturile se pastreaza.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 16 Oct 2005, 15:56

DoRyN poate ca ar trebui sa scrieti numele intregi ale adversarelor in titlul topicurilor!Nu de alta, dar poate zice lumea ca jucam cu ciocolata POIANA sau cu conicacul UNIREA! :-) :-) :-)
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 16 Oct 2005, 16:00

baggio scrie:DoRyN poate ca ar trebui sa scrieti numele intregi ale adversarelor in titlul topicurilor!Nu de alta, dar poate zice lumea ca jucam cu ciocolata POIANA sau cu conicacul UNIREA! :-) :-) :-)
Vezi AICI in stanga jos (DISCUTII DESPRE MECIURI) de ce nu scriem intreaga titulatura a echipei (motive de spatiu). Tot acolo este scrisa denumirea completa a echipei.

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 16 Oct 2005, 16:04

Ca o fi fost satelit sau nu...trebuie sa ii incingem!! :eek:
Alb-albastru pentru totdeauna!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 16 Oct 2005, 16:43

DoRyN scrie:
baggio scrie:DoRyN poate ca ar trebui sa scrieti numele intregi ale adversarelor in titlul topicurilor!Nu de alta, dar poate zice lumea ca jucam cu ciocolata POIANA sau cu conicacul UNIREA! :-) :-) :-)
Vezi AICI in stanga jos (DISCUTII DESPRE MECIURI) de ce nu scriem intreaga titulatura a echipei (motive de spatiu). Tot acolo este scrisa denumirea completa a echipei.
O.K. am inteles!Mea culpa! o: o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 16 Oct 2005, 18:50

Tare mi-e frica sa nu intram pe teren euforici dupa meciul cu gazarii, crezand ca meciul e deja castigat. Daca Stanga reuseste sa ii aduca pe baetzi cu picioarele pe pamant, nu vom avea probleme.
Daca baetzii vor fi montatzi pentru meci, ar trebui sa mai imbunatatzim nitzel golaverajul. Deja ne-au ajuns valcenii ashtia. Parca nu mai scapam odata de ei. Tare imi e ca Mitica ne-o coace.

HAI BAETZII !!! HAI CRAIOVA :)) !!!

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 16 Oct 2005, 19:27

nasola ora de disputare, probabil nu o vor televiza

meci greu ...impotriva alora care vor fi motivati de petrolul.......sper sa batem, sa avem continuitate , fara pasi gresiti si valcea sa o ia pe coaja.......Victorie! o:
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 16 Oct 2005, 19:42

Pacala scrie:nasola ora de disputare, probabil nu o vor televiza

o:
ba io zic ca televizeaza. in fiecare simbata la 11 tvsport televizeaza din divizia b. si cum trebuie sa dea la tv meciurile craiovei..... :)) o:
Am zis!!

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 16 Oct 2005, 22:33

baggio scrie:DoRyN poate ca ar trebui sa scrieti numele intregi ale adversarelor in titlul topicurilor!Nu de alta, dar poate zice lumea ca jucam cu ciocolata POIANA sau cu conicacul UNIREA! :-) :-) :-)
:lol: :lol: :lol: :lol:
revenind...deci o sa jucam pe poiana din campina??poate cine merge se face si de un mic ..o bere ceva
si eu cred ca se va televiza meciul...aproape toate meciurile Craiovei de la11 au fost televizate.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 17 Oct 2005, 00:42

unirea se produce in buza la posta calnau de aia e asa mandru doryn :)(
vreunul dintre voi nu stie exact cu cine jucam urmatorul meci? nu prea cred :D
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 17 Oct 2005, 01:04

@frozen: erai beat cand ai scris asta? :laughing: :laughing: :laughing:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 17 Oct 2005, 09:25

Si cu cine ma intalnesc la Campina? :D
Batem clar! o:

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 17 Oct 2005, 13:34

Din tzidula pro de sport:

Absent de la meci, Florin Bercea s-a declarat mulţumit de felul cum a jucat echipa, afirmând că cele şase puncte ce despart Petrolul de primul loc nu sunt de nerecuperat. Altfel, oficiali ai Petrolului, împreună cu antrenorul Valeriu Răchită, au fost la meciul jucat de următoarea adversară a oltenilor, Poiana Câmpina, în compania Unirii Urziceni.

:?: :?:

Oare cat de motivatzi vor fi cei din Campina?

Închis