Universitatea-National

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne calificam in sferturile Cupei Romaniei ?

Poll ended at 26 Oct 2005, 14:42

Da
39
93%
Nu
3
7%
 
Total votes: 42

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 27 Oct 2005, 23:24

hai ma,ca e bun jaber...numai ca acu e slabit de ramadan ...si are si ghinion.Eu tot am incredere

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 27 Oct 2005, 23:39

Pana acum a avut timp suficient sa ne arate ce poate acest Jaber. Cred ca e acum va urm ao perioada de cadere in valoare a sa si cred ca din iarna ne despartim de el.

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 28 Oct 2005, 00:23

Che Guevara scrie:Pana acum a avut timp suficient sa ne arate ce poate acest Jaber. Cred ca e acum va urm ao perioada de cadere in valoare a sa si cred ca din iarna ne despartim de el.
pai pe cine punem in loc?sau o terminam cu faptele indraznete precum promovarea?

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 28 Oct 2005, 01:03

Che Guevara scrie:Pana acum a avut timp suficient sa ne arate ce poate acest Jaber. Cred ca e acum va urm ao perioada de cadere in valoare a sa si cred ca din iarna ne despartim de el.
@Che, parca ai fi Nostradamus, le prevezi pe toate! Pai ce te face pe tine sa crezi ca din iarna ne despartim de Jaber, ai auzit ca se intereseaza Ronaldo de Universitatea? :laughing:
Cum adica a avut timp suficient (10 etape?)? Pai eu tin minte ca, la inceputurile lui, Gica Popescu a facut destule meciuri slabe, a si calcat pe minge, a si fost fluierat si totusi si-a aratat valoarea in final... :))
Lasă, să-l dăm şi pe-ăsta, să ne bage o cârcă de goluri când vom juca împotriva lui! :up:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 28 Oct 2005, 09:11

Jaber nu va pleca de la Universitatea.Ar fi o prostie sa se desparta de el.A aratat ca are calitati.
Alb-albastru pentru totdeauna!

BALLY

Mesaj de BALLY » 28 Oct 2005, 10:44

Am vorbit de ratarea lui Jaber cu parare de rau... oricine putea sa rateze... Jaber trebuie sa ramana la Universitatea pentru ca are calitati. In plus, dupa ce ca lotul a fost incropit in fuga, dupa ce ca lotul este, hai sa fim sinceri, destul de subtire (in afara de primul 11, mai sunt vreo doi jucatori care fac fata), asta ar mai trebui sa ne despartim de jucatori care s-au incadrat cat de cat in mecanism.
Puteti sa radeti de mine dar McBreen chiar nu era un jucator rau. Nu avea noroc si atat.
Mi-a parut rau ca a plecat de la Craiova.
Salutari
o:

Dan Florea

Mesaj de Dan Florea » 28 Oct 2005, 11:32

Perspico scrie:
Che Guevara scrie:Pana acum a avut timp suficient sa ne arate ce poate acest Jaber. Cred ca e acum va urm ao perioada de cadere in valoare a sa si cred ca din iarna ne despartim de el.
@Che, parca ai fi Nostradamus, le prevezi pe toate! Pai ce te face pe tine sa crezi ca din iarna ne despartim de Jaber, ai auzit ca se intereseaza Ronaldo de Universitatea? :laughing:
Cum adica a avut timp suficient (10 etape?)? Pai eu tin minte ca, la inceputurile lui, Gica Popescu a facut destule meciuri slabe, a si calcat pe minge, a si fost fluierat si totusi si-a aratat valoarea in final... :))
Lasă, să-l dăm şi pe-ăsta, să ne bage o cârcă de goluri când vom juca împotriva lui! :up:


Nostradamus e mic copil pe laga el. Ne trebuie un atacant veritabil ,dar pana nu-l ai ...
pastrezi ce ai sau lupti si perfectionezi ce ai. Sa-l cumpere pe V.Iacob de la Staeua .

Închis