U.CRAIOVA-CS OTOPENI

Moderator: grup_moderatori

Închis
cretu69
junior
junior
Mesaje: 93
Membru din: 20 Ian 2004, 09:55

U.CRAIOVA-CS OTOPENI

Mesaj de cretu69 » 24 Oct 2005, 10:36

Ce a fost, a fost hai sa vedem ce facem cu Otopeni-ul,meci foarte important pentru noi
si decisiv
"Vom fi iarasi ce am fost si chiar mai mult decit atit"

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Oct 2005, 11:16

Sa nu uitam ca vedem acest meci de pe ruinele de la Polivalenta sau la TV. Fiecare isi alege locul preferat. :-)

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 24 Oct 2005, 11:54

Nu numai meciul nostru e decisiv, si Valcenii joaca cu Urziceniul, care are momentan 16 pct. S-ar putea sa traga si catzeii la victorie, obtzinand victoria, intrand in cartzi ptr promovare.
Defapt, sunt 4 echipe cu 16 pct.
1&2 - Miovenii care joaca cu Petrolu, la gazari acasa - nu cred ca se pune totusi problema invingatoarei, tzinand cont ca Mioveniul nu vrea in A. Dar nu se stie !!
3- CS Otopenii nostri, care si ei trag de cele 3 pct, pentru ca intra in cartzi.
4 - Urziceniul - tot 16 pct, aceaasi poveste

E o etapa DECISIVA. Se pot desprinde echipe in fruntea clasamentului, sau se strang toate gramada.

De'aia, nu prea imi arde neam de meciul de cupa....

sorry, se pare ca Urziceniul are 17 pct chiar

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 24 Oct 2005, 12:07

Subiect mutat, vedeti regulamentul:
3.Crearea unui topic nou in categoria Universitatea Craiova nu este permisa decat pentru discutii despre meciurile echipei. Deschiderea unui nou topic/subiect va fi facuta numai de moderatorii sau administratorii forumului. In titlul sondajului creat la deschiderea topicului va fi indicat in mod obligatoriu numele echipei cu care va juca Universitatea. Aceasta regula este necesara deoarece informatii din aceste topicuri sunt incarcate pe pagina de start a site-ului.

Bogho
suporter
suporter
Mesaje: 992
Membru din: 25 Aug 2004, 22:20

Mesaj de Bogho » 25 Oct 2005, 01:03

meciul va incepe la ora 19 si va fi televizat de TV Sport

Închis