FC Sibiu-Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum se va termina meciul cu sibienii ?

Poll ended at 05 Noi 2005, 15:28

victorie
28
93%
infragere
2
7%
 
Total votes: 30

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 27 Noi 2005, 18:27

nu conteaza daca n-are sunet.....un clip cu meciul de la sibiu ....ceva acolo..o ratare, o galerie ......sa am si eu colectia completa

rezumatele alea ma intereseaza cel mai mult ...esti meserias...abia astept o: :))
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 22 Dec 2005, 06:25

Freak, fa si tu pe mos Craciun :)( si pune, te rog, azi sau maine, un clipulet, cat de mic, cu ceva de la meciul de la Sibiu, ca de sarbatori si o perioada dupa, nu o sa prea intru pe net, sa ma duc si eu acasa cu o colectie completa ....pe turul asta :)) :)( pls pls pls
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

jazzboy
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 4
Membru din: 31 Ian 2006, 19:38

Mesaj de jazzboy » 31 Ian 2006, 20:03

Felicitari suporterilor Universitatii care au venit anul trecut la Sibiu! o: S-au comportat civilizat, spre deosebire de petrolisti! :-x
Sibiul nu a renuntat la lupta si sunt sigur ca o sa incurce multe echipe! Avem antrenor nou, pe Vasai, manager este Aron Huzu! In retur o sa fie greu sa castigam la Craiova, dar sigur vom incurca pe Valcea, jucam acasa! Nu cred ca aveti de ce sa va faceti probleme, o sa promovati in A!

ImagineImagineImagine
ImagineImagineImagine
Last edited by jazzboy on 31 Ian 2006, 22:11, edited 1 time in total.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 31 Ian 2006, 22:08

jazzboy scrie:Felicitari suporterilor Universitatii care au venit anul trecut la Sibiu! o: S-au comportat civilizat, spre deosebire de petrolisti! :-x
Sibiul nu a renuntat la lupta si sunt sigur ca o sa incurce multe echipe! Avem antrenor nou, pe Vasai, manager este Aron Huzu! In retur o sa fie greu sa castigam la Craiova, dar sigur vom incurca pe Valcea, jucam acasa! Nu cred ca aveti de ce sa va faceti probleme, o sa promovati in A!
Multumim pentru incurajari, si bine ai venit pe forum o:
P.S. Oricum nu ne facem griji!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 31 Ian 2006, 23:16

jazzboy scrie: Sibiul nu a renuntat la lupta si sunt sigur ca o sa incurce multe echipe! Avem antrenor nou, pe Vasai, manager este Aron Huzu!
Sper sa nu retrogradati, ar fi pacat pentru oras .

Frumoase poze o:

Închis