Universitatea-Dinamo II

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vom termina turul cu o victorie in meciul cu Dinamo II ?

Poll ended at 25 Noi 2005, 20:44

Da
40
93%
Nu
3
7%
 
Total votes: 43

Avatar utilizator
azzuro
suporter
suporter
Mesaje: 553
Membru din: 16 Mar 2004, 23:21

Mesaj de azzuro » 26 Noi 2005, 02:00

suporteru scrie:Bravo lui!A demonstrat ca este atacantul de care avem nevoie.De asemenea centrarea lui Ionescu ...perfecta!Pai daca ar centra Ionescu de cel putin 2-3 ori pe meci asa..
ar fi foarte bine...
"Sa ne ancoram în sinergia faptelor, fara a eluda meandrele concretului."

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 26 Noi 2005, 08:00

pls pls pls...un clip cu golul sau cu stire de la un telejurnal ceva...de la acest meci

si de la ala de la Sibiu daca se poate ..ca nu le am la colectie :)( :))
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 26 Noi 2005, 09:48

Felicitari lui Stanga si intregii echipe.Este victoria care ne asigura o iarna linistita in care sa "punctam" la transferuri si sa pregatim cu atentie turul diviziei A,editia 2006/2007.
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 26 Noi 2005, 10:07

baggio scrie:Bha Che, apropo, ca imi amintii :-) Nu mai are omu loc de tine in peluza sa-l injure pe portaru de la dINAMO II :)( :)( :)( :)( :)(
Saracu , cre`ca la noapte viseaza toate injuraturile care si le lua azi! :)( :)( :)(
:lol: :lol: :lol: :laughing: :laughing: :laughing: :lol: :lol: :lol:

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 26 Noi 2005, 11:41

bai ce ''buni ''sunt nevolnicii aia de la valcea!conduc deja cu 2-0 la rapiod2..ce parere aveti?

Avatar utilizator
BadBoysBlue
senior
senior
Mesaje: 312
Membru din: 11 Sep 2005, 14:47

Mesaj de BadBoysBlue » 26 Noi 2005, 11:47

Cam dubiosi de buni....
:bad: :-x :eek:
ucv Cand altii rad de raul altora, unii isi vad de treaba si au de castigat! ucv

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 26 Noi 2005, 12:57

Valcea a batut cu 3-1 la Rapid II, iar Unirea Urziceni a castigat la Motru cu 1-0, gol marcat in minutul 80. Abia acum observam importanta victoriei noastre din meciul de ieri. In fine, avem parte de prima pauza competitionala linistita dupa foarte multi ani de zile.

Sper ca la vara sa privim cu aceeasi detasare rezultatele contracandidatelor noastre asa cum am facut-o si azi. o:

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 26 Noi 2005, 13:07

pai patrupezii aia mizerabili asa castiga tot timpul....trebuie sa-i jucam in picioare la ei acasa..
Pand cand mai sa se tot tina nevolnicii astia in curul nostru?
Ps-daca e adevarat ca securistul nemernic necoiu nu a fost huiduit aseara,sincer imi pare rau..ar trebui ca el si staicu sa aiba interdictie de a intra in craiova! :eek:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 26 Noi 2005, 13:13

Clasament si rezultate.

Pentru erori, MP sau email.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 26 Noi 2005, 17:13

Che Guevara scrie:Cine stie sa ne spuna si noua de cat timp nu a mai primit Bornescu gol. o:
de la meciul cu poiana Campina (22 octombrie) - etapa a 10-a (asta in cazul in care nu se pun golurile din meciul de cupa cu fc national (penalty-uri)
595 minute o:
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 26 Noi 2005, 18:13

am stat cu sufletul la gura, mai ales ca nu vedeam, ci doar auzeam ce sa intimpla. vroiam sa am o confirmare ca s-a terminat cu victoria noastra, de asta ma agitam atit. felicitari baietilor, lui stinga, lui mititelu, tuturor. in sfirsit, avem si noi o iarna linistita. sper ca pina la primavara sa : se deschida magazinul clubului(precum si sa gasim echipamente si in magazinele nike din toata tara) ; stinga sa aduca 2 atacanti buni; sa fie liniste la echipa; mititelu sa stea departe de belele; toti fanii craiovei sa aiba parte de ce isi doresc.
:up: :up: :up: :up: :up: :up: :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
sintem pe primul loc........ :)) :)) :)) :)) :up: :up: :up: :up:
Am zis!!

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 26 Noi 2005, 18:39

In plus:GdS sa se desfiinteze,iar clubul sa fie sanatos din punct de vedere financiar.
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 26 Noi 2005, 18:55

ady g scrie: Ps-daca e adevarat ca securistul nemernic necoiu nu a fost huiduit aseara,sincer imi pare rau..ar trebui ca el si staicu sa aiba interdictie de a intra in craiova! :eek:
Nu este adevarat. Am stat la galerie si chiar i-am dat cateva dedicatii pe melodii pe care el le cunoaste foarte bine:

Netoiu :-x Netoiu! :-x :-x :-x
Peluza Sud cu cazier/ I-a dat la **** lui Gigel! :-x :-x

Si dedcatie speciala de la mine personal: Pastorel, Pastorel, / Te-a abandonat Gigel!

In plus: Se stie, se stie, Ca Luchi suge ****! :-x :-x

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 26 Noi 2005, 19:34

Che Guevara scrie:
ady g scrie: Ps-daca e adevarat ca securistul nemernic necoiu nu a fost huiduit aseara,sincer imi pare rau..ar trebui ca el si staicu sa aiba interdictie de a intra in craiova! :eek:
Nu este adevarat. Am stat la galerie si chiar i-am dat cateva dedicatii pe melodii pe care el le cunoaste foarte bine:

Netoiu :-x Netoiu! :-x :-x :-x
Peluza Sud cu cazier/ I-a dat la **** lui Gigel! :-x :-x

Si dedcatie speciala de la mine personal: Pastorel, Pastorel, / Te-a abandonat Gigel!

In plus: Se stie, se stie, Ca Luchi suge ****! :-x :-x
Bine....sa pregatesti ceva si pentru nemernicul de staicu!

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 26 Noi 2005, 21:15

Che Guevara scrie: In fine, avem parte de prima pauza competitionala linistita dupa foarte multi ani de zile. o:
Preferam sa incheiem turul pe un loc cu emotii in divizia A! :(
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Închis