Universitatea-Buducnost

Moderator: grup_moderatori

Conteaza rezultatele din meciurile de pregatire ?

Poll ended at 06 Feb 2006, 18:45

Da
7
37%
Nu
10
53%
Nu stiu
2
11%
 
Total votes: 19

suporteru
fanatic
fanatic
Mesaje: 1610
Membru din: 15 Dec 2004, 14:53

Mesaj de suporteru » 05 Feb 2006, 14:10

Multumim pentru info Criss!
Alb-albastru pentru totdeauna!

crissie
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 10
Membru din: 08 Dec 2004, 11:53

Mesaj de crissie » 05 Feb 2006, 14:14

Da, Dodd a jucat pana prin minutul 75 - 80. La prima vedere pare cam greoi, dar nu a facut nici o greseala evidenta. Trebuie sa il vad mai mult ca sa imi dau seama cum este ca jucator.
Clarke nu stiu daca a jucat :-).

ssilvio
membru
membru
Mesaje: 140
Membru din: 02 Aug 2005, 13:48

Mesaj de ssilvio » 05 Feb 2006, 14:24

si eu subscriu ca ne mai trebuia un mijlocas bun
AEK Bucuresti (former Fulgerul Bragadiru) were renamed and relocated to Timisoara :)( :)( :)(

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 05 Feb 2006, 14:28

sper sa nu se obijnuiasca baietii cu infringerile!
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 05 Feb 2006, 14:41

ssilvio scrie:si eu subscriu ca ne mai trebuia un mijlocas bun
Ne trebuie 2 atacanti :bad:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 05 Feb 2006, 15:01

Avem nevoie de omogenizare.
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

zolo
suporter
suporter
Mesaje: 874
Membru din: 16 Mai 2004, 14:32

Mesaj de zolo » 05 Feb 2006, 16:13

Che Guevara scrie:Am mai spus o data. Atacantii sunt asa cum sunt dar mijlocasii poarta o vina mult mai mare. E nevoie de multe mingi catre atacanti ca acestia sa poata sa marcheze. Oricum rezultatele din pregatiri nu sunt importante. Este important sa se omogenizeze echipa si sa se inteleaga jucatorii intre ei.

Dodd a jucat?
100% de acord cu che
GRUPPO MAXIMA-TRANSILVANIA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 05 Feb 2006, 20:49

<<Universitatea Craiova a fost învinsă astăzi în meciul amical susţinut în compania formaţiei Buducnost Podgorica (Serbia - Muntenegru), cu scorul de 0-1, în cadrul turneului din Cipru. Antrenorul Ovidiu Stîngă a trimis în teren următoarea echipă: Bornescu - M. Ciucă, Dodd, Mitchell - Dănănae, D. Stoica, Ov. Stîngă, L. Preda - A. Ionescu - Dina, Velcovici. Au mai jucat: Silviu Lung jr., Neagoe, Al. Piţurcă, Fl. Costea, A. Costea, Covalenco, Curteanu, Stăvaru, Stemat, Săceanu>> sursa: carpeta zvonurilor

Daca ne luam dupa astia nici nu trebuie sa ne miram ca nu am marcat din moment ce in atac au jucat Velcovici si Dina. Doi fotbalisti care nu au treaba cu postul de varf de atac.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 05 Feb 2006, 21:52

foarte putine goluri inscrise. in prima repriza din cite imi dau seama am jucat cu trupa de baza, nu? pai atunci trebuia la pauza sa conducem. e clar, trebuie sa ne si aparam, insa nu e de ajuns un singur punct forte in echipa. la ora asta e clar ca apararea e de nota 10, insa restul....eu nu as zice ca ne mai trebuie un mijlocas, as zice ca ne trebuie vreo 4 atacanti. (avem vreunul????). offf, iar am inceput sa am emotii.
Am zis!!

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 06 Feb 2006, 00:13

manex scrie:foarte putine goluri inscrise. in prima repriza din cite imi dau seama am jucat cu trupa de baza, nu? pai atunci trebuia la pauza sa conducem. e clar, trebuie sa ne si aparam, insa nu e de ajuns un singur punct forte in echipa. la ora asta e clar ca apararea e de nota 10, insa restul....eu nu as zice ca ne mai trebuie un mijlocas, as zice ca ne trebuie vreo 4 atacanti. (avem vreunul????). offf, iar am inceput sa am emotii.
poate ne trezim ca tot fundasi o sa aduca pentru a putea sa conserve rezultatele:) :lol: :-x :mad:

crissie
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 10
Membru din: 08 Dec 2004, 11:53

Mesaj de crissie » 06 Feb 2006, 17:09


DoRyN

Mesaj de DoRyN » 06 Feb 2006, 17:16

crissie scrie:Poze de la meci:

http://oiubirealbalbastra.blogspot.com/
Excelent crissie, multumim, le-am pus si in albumul foto o:

crissie nu prea cunoaste jucatorii, va rog pe voi sa faceti comentarii la poze in album si sa o ajutati astfel sa-i cunoasca data viitoare. Eu cred ca merita pentru efortul depus de a ne oferi in exclusivitate scorul meciului precum si aceste imagini inedite o:

Imagine

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 06 Feb 2006, 18:25

Karl Dodd asta chiar ca doarme mereu. Nu stiu ce sa mai facem cu el. Daca pateste si Baird la fel ce facem? Il bagam in teren si pana la pauza isi face patul si-si pune perina in poarta adversa?

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 06 Feb 2006, 22:11

Che Guevara scrie:Karl Dodd asta chiar ca doarme mereu. Nu stiu ce sa mai facem cu el. Daca pateste si Baird la fel ce facem? Il bagam in teren si pana la pauza isi face patul si-si pune perina in poarta adversa?
Hai totusi sa nu ne dam cu presupusul din ce auzim de departe....si sa asteptam sa-i vedem la Craiova in amicale si apoi sa ne dam cu parerea!
o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 06 Feb 2006, 22:21

Pai eu nu vorbesc din auzite. Ma uit la pozele cu Dodd. Si il vad dormind mereu. O poza cu el treaz nu aveti? Sau o fi si asta cu whiskey-ul ca McBreen?

Închis