[a]Universitatea-Minerul Motru

Moderator: grup_moderatori

Credeti ca va juca Baird in acest meci ?

Poll ended at 19 Feb 2006, 17:56

Da
12
86%
Nu
1
7%
Nu stiu
1
7%
 
Total votes: 14

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Feb 2006, 20:24

sezione scrie:nu a jucat Gane..a stat si urmarit meciul decat
Si asa mi se pare prea mult. Cand il vad pe ala mi se intuneca privirea, imi cade cerul in cap, imi aduc aminte de toate datoriile si de faptul ca suntem in Divizia B. In plus dupa cate ca e urat ca dracu mai e si negru. Luati cosmarul din calea mea!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Feb 2006, 21:47

baggio scrie:Mai mult detalii(plus cateva poze) de la amicalul de astazi al Universitatii pe site-ul oficial al clubului.Surprinzator faptul ca s-a actualizat asa devreme site-ul oficial....la cateva ore dupa meci.Nu prea suntem obisnuitzi ! :)( :)( :)(
Am vazut si eu articolul de pe site-ul oficial. Este facut de un om care chiar se pricepe sa scrie despre fotbal. Tare curios sunt care este numele sau fiindca se simte talentul in fiecare fraza care apare acolo.

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 18 Feb 2006, 22:50

Din pozele de pe situl clubului, se pare ca a fost ceva lume, dar terenul cam namol.
HAI STIINTA !!!!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 18 Feb 2006, 23:20

ai ma baieti...voi aveti un fel de "brigada"(daca se poate numi asa).??? Cum faceti ,va strangeti ca si baietii de la Gruppo Maxima si veniti la meciuri??tot asa aveti fulare??ma refer aici la administratorii forumului,si la cine mai e din gasca asta a voastra :lol:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

vialy
suporter
suporter
Mesaje: 849
Membru din: 09 Noi 2005, 14:21

Mesaj de vialy » 19 Feb 2006, 00:38

A fost ceva lume la meci,Dodd la inceputul meciului a jucat foarte prost,dar pe urma a mai inceput sa-si dea drumul la joc,trebuie sa avem rabdare cu el pana se acomodeaza,are calitati.
anti buCUResti

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 19 Feb 2006, 09:24

Fotografii de la acest amical puteti vedea pe Sezione aici:

ImagineImagine
ImagineImagine

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 19 Feb 2006, 09:39

stuparu_alexandru scrie:ai ma baieti...voi aveti un fel de "brigada"(daca se poate numi asa).??? Cum faceti ,va strangeti ca si baietii de la Gruppo Maxima si veniti la meciuri??tot asa aveti fulare??ma refer aici la administratorii forumului,si la cine mai e din gasca asta a voastra :lol:
Craiova-Maxima este un forum general. El se adreseaza tuturor suporetrilor Universitatii Craiova. Gruppo-maxima este o factiune de utilizatori care obisnuiau sa intre aici si din diverse motive au considerat ca au nevoie de un forum al lor personal. Cu toate astea sunt unii utilizatori ai GM care intra si aici.

Deci Craiova-maxima nu este o brigada. Este dreptul oricui sa intre aici. Si deocamdata este forumul suporterilor Stiintei.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 19 Feb 2006, 11:06

pai ma che...eu i-am zis "brigada" ca nu mi-a venit alt termen in minte.ma referam la faptul ca poate utilizatorii mai vechi de pe forum si cu adminii forumului se strang ca o "brigada" (grup) si se duc sa se uite la meciuri.eu nu am zis ca e o brigada,am pus si " " :lol: .
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 19 Feb 2006, 11:09

vialy scrie:A fost ceva lume la meci,Dodd la inceputul meciului a jucat foarte prost,dar pe urma a mai inceput sa-si dea drumul la joc,trebuie sa avem rabdare cu el pana se acomodeaza,are calitati.
ma ce ti s-a parut prost in jocu lui??ca a respins centrarile,a jucat destul de sigur pe el.din cate am vazut eu nu a gresit mai cu nimic.singurul inconvenient ar putea sa fie terenu,care arata ca ala de la valcea in tur.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 19 Feb 2006, 15:07

sezione scrie:nu a jucat Gane..a stat si urmarit meciul decat
Hai ca aveam si noi nevoie de o mascota. Poate-l vopsesc pe fata, ii pun o coada de leu si-l pun sa dea ture in jurul terenului, la pauza.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 19 Feb 2006, 17:46

asterix scrie:
sezione scrie:nu a jucat Gane..a stat si urmarit meciul decat
Hai ca aveam si noi nevoie de o mascota. Poate-l vopsesc pe fata, ii pun o coada de leu si-l pun sa dea ture in jurul terenului, la pauza.
Pai fata o are vopsita de la natura. Daca-l dezbraca la pielea goala se rezolva si cu coada. Numai ca daca-i dau drumul pe pista de atletism si-l pun sa dea ture o sa creada lumea ca e pantera neagra nu leu. :D :D :D :D :D :D

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 19 Feb 2006, 20:06

nu mai faceti mai misto de Jerry!uitati ca anii '90 ne-a ajutat totusi!

iuli

Mesaj de iuli » 19 Feb 2006, 21:46

Asa suntem noi,blamam un jucator inainte sa greseasca.Gane nu fost niciodata un idol la noi,il umflase Rednic in vara lui 2004 si atat.Dar acum trebuie sa-l lasam sa ne ajute,daca poate!Nu poate,pleaca si gata,nu trebuie sa-l injuram noi inainte.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 19 Feb 2006, 23:05

Nu ne-a ajutat niciodata. A fost mereu un penibil. Craiova i-a dat lui enorm iar el a profitat cu cea mai mare nerusinare. In schimb nu a dat nimic inapoi Craiovei.
Last edited by Codul lui DaVinci on 20 Feb 2006, 20:14, edited 1 time in total.

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 20 Feb 2006, 15:47

nu inteleg eu bine sau U Craiova a jucat 2 meciuri cu Minerul MOTRU in care a invins cu 1-0?
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Închis