Juventus-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vor veni mai multi suporteri la meciul cu Juventus decat la cel cu Astra ?

Poll ended at 08 Apr 2006, 15:10

Da
18
42%
Nu
23
53%
Nu stiu
2
5%
 
Total votes: 43

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Juventus-Universitatea

Mesaj de ady g » 02 Apr 2006, 12:33

Sambata viitoare pe coclaurii rau-famatei colentine bucurestene,Universitatea noastra iubita tinde sa isi continue marsul triumfal catre A. Cred ca vom izbuti o noua victorie.Voi ce credeti?
Last edited by ady g on 02 Apr 2006, 20:34, edited 1 time in total.

luciano_1644
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 10
Membru din: 12 Mar 2006, 23:39

Re: Juventus-Universitatea

Mesaj de luciano_1644 » 02 Apr 2006, 15:22

ady g scrie:Sambata viitoare pe coclaurii rau-famatei colentine bucurestene,Universitatea noastra iubita tinde isi continue marsul triumfal catre A. Cred ca vom izbuti o noua victorie.Voi ce credeti?


Vom invinge aproape sigur.Priviti si voi linia de clasament a celor din Colentina.3 victorii si 5 egaluri in 18 partide.Totul este ca baietii nostrii sa abordeze meciul cu aceeasi atitudine ca si in meciul cu Astra,si aici ma refer la primul mitan.
VALDE BONUS,VALDE DESCEPTIBILIS!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 02 Apr 2006, 15:23

Pe ce stadion joaca Juventus Bucuresti ?

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Mesaj de blondu » 02 Apr 2006, 19:19

stie cineva cam pe unde este stadionul echipei Juventus buCUResti.stiu ca este in colentina dar unde???
galeria cu ce o sa vina??? cu trenu sau cu autocarele?
cei care stiu ii rog sa imi raspunda ca vreau sa ma duc la acest meci.e singurul din bucuresti.de la anu or sa fie mai multe.
daca la meciu cu astra am ghicit 3 marcatori din 5(baird, bornescu, ciuca) sper ca la meciul asta sa ghicesc 3 din 3(baird,A Ionescu,dina).batem lejer 3-0

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 02 Apr 2006, 19:48

galeria va pleca cel mai probabil cu autocarele, deoarece ca sa ajungi in colentina trebuie sa iei metroul de la stefan cel mare, si astfel prin deplasarea cu autocarele se incearca o evitare a unor conflicte cu cainii. cat despre meci sunt de acord cu 3-0 insa da dina, velcovici si cu stanga
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Apr 2006, 19:58

ma eu nu inteleg,cum sa vina mai multi suporteri la meciu asta?ca e si in deplasare.tre sa vina 4000 ca sa fie mai multi ca la ultimu meci :laughing: .n-au aia stadion,lasand la o parte faptul ca n-or sa vina atatia :laughing: .desi n-as avea nimic impotriva.dar nu vad asa ceva intamplandu-se.oricum,sa dau si eu un pronostic,prevad ca se va termina un 2-0.si va da Bird si Saceanu(cu un sut din afara careului)
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Apr 2006, 20:00

DoRyN scrie:Pe ce stadion joaca Juventus Bucuresti ?
din cate stiu eu se joaca pe undeva prin afara orasului.e un fel de Breasta pt noi.Cel putin asa am auzit.In orice caz,sunt sigur ca stadionul e in afara buCURestiului
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Apr 2006, 20:03

ah...si era sa uit...care cum dreaq faceti deplasarea??ca locatia stadionului e o enigma,dusmani avem la tot pasu in orasu ala.sa nu faceam ca in Football Factory :laughing: .macar sa ne strangem vreo 300 de oameni :)(
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 02 Apr 2006, 22:58

stadionul e in bucuresti, pe linga carrefouru din colentina. asa am inteles. nu stiu excat, insa o sa ma interesez. 99% sint la meci. sa nu dati in masina rosie cu hot action. :cool:
Am zis!!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Apr 2006, 23:19

ma sa vedem cu ce mergem noi 3 ,ca s-ar putea sa mergem cu masina ,asa ca daca vedeti un oltcit cu SSS la numar si stema lu craiova langa tripla,stiti cine e inauntru :lol: .asa ca aveti grija :cool: .apropo,sa stiti ca noi facem curse,asa ca daca ne-oti recunoaste careva ,sa nu va treaca vreun gand sinucigas prin cap. :laughing:


da daca e sa mergem cu trenu,ne-om intrece cu alta ocazie :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 02 Apr 2006, 23:24

stadionul este in partea de est, a Bucurestiului, la intersectia sos. Fundeni cu Colentina (la trei statii mai incolo este Dragonul Rosu sau mai bine zis Europa), intr-o zona in care predomina rapidistii. Ca mijloace de transport in comun, se poate ajunge de la gara cu autobuzul 182, statia e chiar la intrare in stadion. Sper sa fim acolo cati mai multi, pt ca echipa asta chiar merita mai mult din partea noastra.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 02 Apr 2006, 23:29

apropo...cand facem si noi o deplasare asa,organizata cu masini cu ceva.plecam si noi 30-40-50 de masini din craiova :)) .ca la pitesti acum cateva sezoane.ce tare a fost atunci :)) :up: :))
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 03 Apr 2006, 11:19

Sper sa se gaseasca bilete la stadion... sa nu patim ca la meciul cu rapidu ala mic.

Avatar utilizator
asterix
fanatic
fanatic
Mesaje: 1250
Membru din: 24 Feb 2004, 10:13

Mesaj de asterix » 03 Apr 2006, 11:21

blondu scrie:cei care stiu ii rog sa imi raspunda ca vreau sa ma duc la acest meci.e singurul din bucuresti.de la anu or sa fie mai multe.
Mai sunt in Bucuresti sau pe aproape... dinamo2 si Otopeniul.

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 03 Apr 2006, 12:18

Bailesteanu Liviu scrie:stadionul este in partea de est, a Bucurestiului, la intersectia sos. Fundeni cu Colentina (la trei statii mai incolo este Dragonul Rosu sau mai bine zis Europa), intr-o zona in care predomina rapidistii. Ca mijloace de transport in comun, se poate ajunge de la gara cu autobuzul 182, statia e chiar la intrare in stadion. Sper sa fim acolo cati mai multi, pt ca echipa asta chiar merita mai mult din partea noastra.
liviu, la ce statie a 182-ului? trec de sectia 7? mai e mult d`acolo?
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Închis