Juventus-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Vor veni mai multi suporteri la meciul cu Juventus decat la cel cu Astra ?

Poll ended at 08 Apr 2006, 15:10

Da
18
42%
Nu
23
53%
Nu stiu
2
5%
 
Total votes: 43

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 09 Apr 2006, 10:18

Bre, fiecare are dreptul la parerea lui. Daca Che asha crede despre Gane, e parerea lui, si nu ar trebui sa va mai ciondanitzi atata.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 09 Apr 2006, 10:58

Che Guevara scrie:@Freak: uite asa ai inceput cearta si cu Ciombe si ti-ai pierdut calitatea de moderator. Cred ca nu discutam de tine aici. De ce te bagi in vorba?
Auzi bai [cenzurat]? Tu crezi ca nu mai sunt moderator pentru ca am fost pedepsit? Eu am cerut sa nu mai fiu ca sa te pot [cenzurat]-n gura mai pe direct asa!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 09 Apr 2006, 11:15

FreakBoy scrie:Auzi bai [cenzurat]? Tu crezi ca nu mai sunt moderator pentru ca am fost pedepsit? Eu am cerut sa nu mai fiu ca sa te pot [cenzurat]-n gura mai pe direct asa!
Ce facem aici? Ne jucam de-a "cine zice ala e"? Astept sa imi zici poante cu "manastire intr-un picior", intr-un viitor cat mai apropiat, ca sa ne lamurim cu totii ce-ti poate capul. Din partea mea ai [g]

ON Topic: Cred ca astia de la Gsp au drag de suporterii olteni. De data asta ii avem in ziar pe fratii Stuparu?
Imagine

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 09 Apr 2006, 12:26

ba ce frati visezi acolo???tu ne-ai vazut vreodata sa zici care suntem??iar vb aiurea :-D
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 09 Apr 2006, 12:34

FreakBoy scrie:Bagio, te credeam baiat istetz..stai sa te contrazici cu toti paranoicii?
Freak, pai pana la un moment-dat e chiar amuzant sa te distrezi cu el, dar deja a inceput sa ma plictiseasca :-)
o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 09 Apr 2006, 12:51

manex scrie:
JustME scrie:multzam pentru poze !!! presupun ca meciul nu a fost filmat de nimeni ... !
a fost cineva in fata mea care a filmat. poate vede aici si pune si el ceva faze. eu ii multumesc anticipat
Bai nene,la naiba,inseamna ca am stat unul langa altul...Tipul care filma era cu 2 randuri mai jos in dr.mea!!
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 09 Apr 2006, 14:36

Am pus pozele de la meci in albumul foto - click AICI.

Multumim lui manex pentru ele :-)

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 09 Apr 2006, 16:35

eu sper sa vina cat mai multa lume din Bucuresti si la meciul de la Giurgiu. sper sa pun si io 3 locuri la bataie daca reusesc sa-mi repar masina pana sambata si daca nu tuseste nimeni sa mearga cu Dacia pana acolo. deci, cei din Bucuresti care vreti sa mergeti la Giurgiu sambata dati un semn. oricum, nu vreau sa mai merg inc-o data singur ca mi-a ajuns tavaleala de ieri si deja nu mai au astia loc sa-mi puna copci.
intrebare pt moderatori: se poate pune spam la Che? inainte ma distrau mesajele lui, dar deja e iritant. Gane a jucat f bine, bai Che, iar Dina e cam varza pe postul de atacant, desi nu e jucator rau. doar ca postul lui e mijlocas central. altfel, ti s-a spus f clar ca noi eram cel putin 1000. restul, inca cateva sute erau spectatori neutri. iti place rau sa faci pe Gica-contra, nu?

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 09 Apr 2006, 16:41

lebowski scrie:eu sper sa vina cat mai multa lume din Bucuresti si la meciul de la Giurgiu. sper sa pun si io 3 locuri la bataie daca reusesc sa-mi repar masina pana sambata si daca nu tuseste nimeni sa mearga cu Dacia pana acolo. deci, cei din Bucuresti care vreti sa mergeti la Giurgiu sambata dati un semn. oricum, nu vreau sa mai merg inc-o data singur ca mi-a ajuns tavaleala de ieri si deja nu mai au astia loc sa-mi puna copci.
intrebare pt moderatori: se poate pune spam la Che? inainte ma distrau mesajele lui, dar deja e iritant. Gane a jucat f bine, bai Che, iar Dina e cam varza pe postul de atacant, desi nu e jucator rau. doar ca postul lui e mijlocas central. altfel, ti s-a spus f clar ca noi eram cel putin 1000. restul, inca cateva sute erau spectatori neutri. iti place rau sa faci pe Gica-contra, nu?
Daca e sa castig eu la pariuri pana vineri ma bag eu in dacie :)( Si il mai iau si pe white ca el ne poarta noroc :)( .
In privinta lui che, din pacate pentru noi, nu se poate face nimic :mad:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 09 Apr 2006, 16:49

lebowski scrie: oricum, nu vreau sa mai merg inc-o data singur ca mi-a ajuns tavaleala de ieri si deja nu mai au astia loc sa-mi puna copci.

:o ce-ai patit :?:

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 09 Apr 2006, 17:18

pai, v-am zis k mi-am luat-o urat dupa meci in intersectie. am facut greseala sa nu ma sui in tramvai si sa merg in statia de troleu, la 66. n-am facut nici 20 metri dupa ce am traversat si m-am trezit cu cateva palituri in cap, exact in dreptul statiei de tramvai. pana sa ma dezmeticesc, aia fugisera. erau doi. au dat cu ceva obiecte metalice, k nu se crapa tzeasta doar cu pumnu'. noroc k era un taxi p-acolo si am ajuns repede la spital. ma rog, a fost si prostia mea k nu m-am urcat in tramvai cu restu' grupului, da' nici nu ma gandeam c-o sa aiba aia tupeu sa ne atace dupa meci. asta e. se mai intampla. nu mi-o mai luasem de prin '91 cand juca Dinamo pe 23 august. nu e grav. a fost prea bine la meci k sa-mi strice ziua. d-abia astept Giurgiu :)

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 09 Apr 2006, 17:27

lebowski scrie:.
intrebare pt moderatori: se poate pune spam la Che? inainte ma distrau mesajele lui, dar deja e iritant.
Ce-ai mă, nu ştii că @Che e animatorul (majoreta) Forumului? :D
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 09 Apr 2006, 17:28

FreakBoy scrie:]Daca e sa castig eu la pariuri pana vineri ma bag eu in dacie :)( Si il mai iau si pe white ca el ne poarta noroc :)( .
ba iti zisai sa taci, ca am restanta sambata in timpu` meciului :)( daca mai zici odata merg numa` de`al dreaq la meci :)(
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 09 Apr 2006, 18:32

Mai este vreun loc in portbagaj? Vreau sa vin 100%. Si vin si cu un bidon de GPL :lol:

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 09 Apr 2006, 19:03

pretorianus scrie:
manex scrie:
JustME scrie:multzam pentru poze !!! presupun ca meciul nu a fost filmat de nimeni ... !
a fost cineva in fata mea care a filmat. poate vede aici si pune si el ceva faze. eu ii multumesc anticipat
Bai nene,la naiba,inseamna ca am stat unul langa altul...Tipul care filma era cu 2 randuri mai jos in dr.mea!!
hahha. cred ca tot 2 rinduri mai jos era. ai stat in picioare? adica ...si eu tot in picioare am stat da aveam un scaun pe care as fi putut sa ma asez. :cool: si ti[u de filma era in dreapta mea, asa....cam pe la ora 2.si ar mai fi ceva. parca exista un topic despre noi. ia sa ne punem toti pozele....asta ca sa stim pe viitor.
Am zis!!

Închis