Unirea-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne vom lua revansa la Urziceni?

Poll ended at 28 Apr 2006, 19:56

Da
46
82%
Nu
6
11%
Nu stiu
4
7%
 
Total votes: 56

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 01 Mai 2006, 22:18

Che Guevara scrie:Pai de cate ori v-am spus ceva s-a cam adeverit, nu?
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
:up: :up: :up: :up: :up: :up:
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Medicamenteeeeeeeeeeeee :laughing: :laughing: :laughing:

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 01 Mai 2006, 22:23

Che Guevara scrie:Pai de cate ori v-am spus ceva s-a cam adeverit, nu?
S-au adeverit, dar pe dos! :)( :)( :)( :)( :)( :)( :)( :)( :)( :)( :)(
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 01 Mai 2006, 22:28

@baggio: poti sa dai cateva exemple?

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 01 Mai 2006, 22:38

Che Guevara scrie:@baggio: poti sa dai cateva exemple?
Che, n-o lua ca pe ceva personal :-) Mai glumim si noi, ne mai amuzam! :-)
Dar daca totusi insisti, iti dau un exemplu : Cand ai zis tu, ca urmeaza sa preia cineva :nedorit" echipa....si nu s-a adeverit nimic (cel putzin pana acum)
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 01 Mai 2006, 23:12

Am aflat ca ar fi vorba despre niste "restante" financiare. Intre timp s-au rezolvat si nu a mai fost nevoie sa explic ce si cum. Altceva?

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 01 Mai 2006, 23:21

Che Guevara scrie: Altceva?
2.
Che Guevara scrie: Gane nu va mai marca intr-un meci oficial in viata lui de acum incolo.
Juventus - Universitatea 1-3 ( '67 Gane )
Universitatea - InterGaz 1-0 ( '61 Gane)

Mai continuam? :-)
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 01 Mai 2006, 23:33

Aici m-a surpins Gane. Nu ma asteptam sa marcheze. Sincer. Dar alt gol nu mai da.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 01 Mai 2006, 23:41

Che Guevara scrie:Aici m-a surpins Gane. Nu ma asteptam sa marcheze. Sincer. Dar alt gol nu mai da.
Cum o dai tu la intors! :-) Misiune indeplinita : ti-am demonstrat ca n-ai avut dreptate cand ai zis : Pai de cate ori v-am spus ceva s-a cam adeverit, nu?
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 01 Mai 2006, 23:46

Daca e vorba de Varga, merit un premiu...dak nu, si totusi e de la SP, tot merit :D

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 02 Mai 2006, 08:51

Stie cineva rezultatul dintre Rapid II si DInamo II ?

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 02 Mai 2006, 08:59

DoRyN scrie:Stie cineva rezultatul dintre Rapid II si DInamo II ?
1-0

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 02 Mai 2006, 10:04

baggio scrie:Cum a facut si atunci cand zicea ca stie ceva....ca nu stiu cine preia echipa.Hai ma Che zi-ne....ca parca ai lucra la FBI si ai stii secrete de stat, asa secretos esti! :-)
Che, esti tare daca nu au aflat pana acum despre ce vorbeai atunci :)( Ii mai fierbi mult :?: :laughing: :laughing: :laughing:
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

ozzy

Mesaj de ozzy » 02 Mai 2006, 10:39

:o: ba, nu-mi vine sa cred ce citesc
Alooo, baietiiiiii, in afara de steaua lui valentin ceausescu ati mai vazut vreo echipa pe lumea asta care sa castige toate meciurile din campionat? Eu cred ca nu, asa ca e normal sa mai luam si bataie mai ales cand avem doua mii de puncte avans. Iar pentru cei care sunt atacati de faptul ca echipele care ne bat se numesc Motru sau Urziceni, am o veste proasta: suntem in Divizia B si cu astia jucam, asa ca e normal ca de la astia sa luam bataie. La anul in A, o sa luam bataie de la Timisoara si Sportul Studentesc, poate peste doi-trei ani in UEFA o sa luam bataie de la Sevilla si Stuttgart. Atunci o sa va simtiti si voi mai bine

Acum imi dau seama ca e un lucru bun ca nu mai vin decat 3-4 sute de suporteri la stadion, aia care incurajeaza echipa. Fereasca Dumnezeu sa avem 10 mii de suporteri care incep sa fluiere si sa injure din minutul 5. :eek:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 02 Mai 2006, 11:16

@Ozzy: dramatizezi. Importanta este ca oamenii sa vina la stadion. Cred ca e mai greu sa aducem publicul inapoi pe Ion Oblemenco decat sa educam spectatorii.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 02 Mai 2006, 11:21

Io sunt de partea lui Ozzy acilea. Decat 10 000 de oameni care sa-i apostrofeze, mai bine 300 care sa-i sustina continuu. De educat e mult mai greu. Defapt, cred ca e imposibil sa-i mai educi daca au luat-o pe tarla, nu-i mai aduci inapoi.
Iar cu adusu: ia sa fi zis Mititelu ca in Vinerea mare cand am luat bataie de la Motreni, ar fi dat 1 cozonac / spectator la intrare. Ha ? Cam catzi creezi ca veneau? Buluc?

Închis