Unirea-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne vom lua revansa la Urziceni?

Poll ended at 28 Apr 2006, 19:56

Da
46
82%
Nu
6
11%
Nu stiu
4
7%
 
Total votes: 56

UCV
membru
membru
Mesaje: 259
Membru din: 26 Mar 2006, 10:17

Mesaj de UCV » 30 Apr 2006, 21:02

Che Guevara scrie:@Bailesteanu.Liviu: atata timp cat Unirea Urziceni ne-a batut si acasa si in deplasare sa nu ne pretindem mai grozavi decat suntem. Sunt mai buni si pace. Nu conteaza altceva in afar de rezultatele de pe teren fiindca s-ar putea ca noi sa fim lipsiti de obiectivitate. Si precis suntem fiindca tinem cu Universitatea nu cu Urziceni.

Partea buna este ca putem sa schimbam acest lucru umbland putin la punctele slabe ale echipei. :-)
repet avem 15(13+2) puncte mai mult decat ei.suntem clar mai buni decat urziceniul. am avut ginion ca ne-au prins in zile proaste.

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 30 Apr 2006, 21:04

pretorianus scrie:Meciul de la Ploiesti este crucial pt.economia pct.-lor in lupta pt.promovare!!!Daca batem acolo,suntem promovati!!!
iar cu un egal suntem promovati in buna masura.
pentru ca se va mentine diferenta de 8 puncte din acest moment,si in plus la rezultatele directe am fi avantajati in fata petrolului.

lucrurile se complica intr-o maniera foarte neplacuta pentru noi daca,Doamne fereste, pierdem :mad: Asa ca am emotii foarte mari pentru acest joc.

dar nici nu vreau sa ma gandesc la o noua infrangere.Sunt curios cine il va inlocui pe Mitchell.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 30 Apr 2006, 21:05

Punctele obtinute in compania altor echipe nu conteaza. Pe mine ma intereseaza rezultatul direct.

Diferenta de puncte din clasament poate aparea din 2 motive: 1. poate ca noi am avut un program mai bun decat echipa din Urziceni, 2. poate Craiova a avut niste meciuri in care adversarul "s-a speriat" de numele echipei noastre (si am folosit un termen bland aici, crede-ma).

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 30 Apr 2006, 21:07

[quote="Bogdan"U""]

repet avem 15(13+2) puncte mai mult decat ei.suntem clar mai buni decat urziceniul. am avut ginion ca ne-au prins in zile proaste.[/quote]Bogdanele,avansul asta mare de puncte fata de ei clar ca inseamna ceva dar totusi am o mare retinere!!! :( La cate echipe oltene sunt in seria asta... :-)
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 30 Apr 2006, 21:09

@Pretorianus: In sfarsit cineva care s-a prins la ce ma refer... o:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 30 Apr 2006, 21:11

Ti-am citit mesajul dupa ce l-am scris pe al meu!! o:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

UCV
membru
membru
Mesaje: 259
Membru din: 26 Mar 2006, 10:17

Mesaj de UCV » 30 Apr 2006, 21:13

pretorianus scrie:[quote="Bogdan"U""]

repet avem 15(13+2) puncte mai mult decat ei.suntem clar mai buni decat urziceniul. am avut ginion ca ne-au prins in zile proaste.
Bogdanele,avansul asta mare de puncte fata de ei clar ca inseamna ceva dar totusi am o mare retinere!!! :( La cate echipe oltene sunt in seria asta... :-)[/quote]

care sunt alea in afara de caracal? credeti ca meciul din tur cu motru a fost blat?

UCV
membru
membru
Mesaje: 259
Membru din: 26 Mar 2006, 10:17

Mesaj de UCV » 30 Apr 2006, 21:14

Che Guevara scrie:Punctele obtinute in compania altor echipe nu conteaza. Pe mine ma intereseaza rezultatul direct.

Diferenta de puncte din clasament poate aparea din 2 motive: 1. poate ca noi am avut un program mai bun decat echipa din Urziceni, 2. poate Craiova a avut niste meciuri in care adversarul "s-a speriat" de numele echipei noastre (si am folosit un termen bland aici, crede-ma).
1. jucam in acelasi campionat si avem acelasi program
am raspuns deja la 2. vreau sa vad lista de la amandoi
Last edited by UCV on 30 Apr 2006, 21:16, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 30 Apr 2006, 21:16

Nu cred nimic,citeste atent echipele din serie si vezi cate sunt din Oltenia!!!Atata tot! o:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

UCV
membru
membru
Mesaje: 259
Membru din: 26 Mar 2006, 10:17

Mesaj de UCV » 30 Apr 2006, 21:21

pretorianus scrie:Nu cred nimic,citeste atent echipele din serie si vezi cate sunt din Oltenia!!!Atata tot! o:
cred ca am uitat geagrafia de la scoala...
lumineaza-ma

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 30 Apr 2006, 21:27

Sefu',e duminica,maine e liber,eu sunt critza de "bucurie",hai ca poate te luminez maine!!Pa...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 30 Apr 2006, 21:37

Che Guevara scrie:Punctele obtinute in compania altor echipe nu conteaza. Pe mine ma intereseaza rezultatul direct.

Diferenta de puncte din clasament poate aparea din 2 motive: 1. poate ca noi am avut un program mai bun decat echipa din Urziceni, 2. poate Craiova a avut niste meciuri in care adversarul "s-a speriat" de numele echipei noastre (si am folosit un termen bland aici, crede-ma).
Prin ceea ce spui sa stii ca-i dai apa la moara lui BluBoy. :-(

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 30 Apr 2006, 21:41

Nu ma refer la insulte ci la ce sustine. Sa stii ca m-ai dezamagit, credeam ca iti aperi cu sarguinta vederile tale dar vad ca te schimbi dupa cum bate vantul.. :-( :-( :-(

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 30 Apr 2006, 21:42

pretorianus scrie:Nimeni nu spune sa-i condamnam dar nici sa ne prefacem ca nu se intampla nimic!!...
Dar nici sa facem un capat de tara. Si daca pierdem la Ploiesti ramanen cu sanse f mari la primul loc.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 30 Apr 2006, 23:48

1. Atata timp cat nu am dovezi nu pot sa imi permit ca acuz pe nimeni de jocuri de culise.
2. Si daca as sti ceva nu as scrie aici fiindca imi pasa de aceasta echipa de fotbal, numita Universitatea Craiova.
3. Vreau rezultate cat mai bune ca sa fiu impacat sufleteste pentru meciurile pe care le vom disputa in "Divizia A".

Închis