Unirea-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne vom lua revansa la Urziceni?

Poll ended at 28 Apr 2006, 19:56

Da
46
82%
Nu
6
11%
Nu stiu
4
7%
 
Total votes: 56

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 29 Apr 2006, 19:19

T@V scrie:Poate ma vad in poze :lol:
Uite o poza mare

http://www.craiova-maxima.ro/album/data ... %20011.jpg

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 29 Apr 2006, 19:22

Blonda e chiar in spatele meu in poza respectiva. Ala cu sapca sunt io. Scria pe ea ceva cu E. Am uitat ca nu se face reclama. Stau ghebos, cum stau io de obicei :-( . De unde s-a facut poza, e o linie imaginara: in fatza mea, un baiat cu ochelari de soare, linga un tip cu o portavoce, apoi io cu sapca, si in spatele meu blonda.

@Pretorianus: Stai bre, nu va mai speriati asa. Adevarul e ca nu jucam nimic acum. E o perioada in care nu ne iese nimic. Dar adu-ti aminte ce joc am vazut noi la Juventus Colentina. O'r fi aia mai slabi, dar nu cu mult. Si la aia le-am dat 3 goluri. Aveti rabdare ca echipa o sa isi revina.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 29 Apr 2006, 19:38

DoRyN scrie:
LUTU scrie: de ce n-ai zis ca ajungi nene?
acum am ajuns si eu, fara incidente, pacat ca ne-au invins...
am facut si eu poze si filmulete, o sa ti le dau ;)
ne vedem la ploiesti
Mi-a tras teapa FreakBoy, mi-a dat un nr. de telefon ce nu era al lui.

Astept pozele, ne vedem la Ploiesti o:
Hai ma nu mai dezinforma :) Ai presupus ca e nr meu ptr ca iti trimisesem un sms de pe el, dar asta demult :)

T@V eu eram ala de a pus imnul la portavoce inainte sa inceapa meciul. Daca va referiti la blonda venita cu vice, si eu am stat undeva langa ea in repriza secunda...de pe forum au mai fost white(care e vinovat ptr infrangere) si dxtr...nu stiu daca ati vazut mesajele lui dxtr, dar vi le zic eu aici: "Sempre Fidelis" si "Aducetil pe Lutinho" (sper sa nu ma insel)...oricum, daca era Lutu azi in teren ii faceam praf pe aia!
edit: Il uitasem pe OLD-ULTRAS care m-a certat ca l-am facut dinamovist :)( :cool:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 29 Apr 2006, 19:44

T@V scrie:Blonda e chiar in spatele meu in poza respectiva
Eu sunt doua randuri mai jos :D

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 29 Apr 2006, 19:44

T@V,te-am vazut in poza,sexi ca intotdeauna,dar n-am sa te mai las singur!! :-( Ce ai ma cu blondele?? :-) De fapt si nevasta-mea e blonda si trebuie sa recunosc ca am o viata foarte linistita!! :D :D :D
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 29 Apr 2006, 19:52

Stai bre, ca n-am zis ca am ceva cu ele. Am zis ca totzi au vazut-o pe blonda, si pe mine care eram in fatza ei, nici unu :laughing:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 29 Apr 2006, 19:56

T@V scrie:Stai bre, ca n-am zis ca am ceva cu ele. Am zis ca totzi au vazut-o pe blonda, si pe mine care eram in fatza ei, nici unu :laughing:
Ce fraieri,eu pe tine puneam ochii intai... :lol: :lol: :lol:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 29 Apr 2006, 21:50

Aha poza poze , ete ca-s si eu acolo , cat despre galerie pacat ca nu am stat uniti si ne-am imprastiat in toata peluza , s-ar fi auzit si mai frumos
Last edited by DAmpezzO on 30 Apr 2006, 00:20, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Mesaj de LUTU » 29 Apr 2006, 23:19

DoRyN scrie:
LUTU scrie: de ce n-ai zis ca ajungi nene?
acum am ajuns si eu, fara incidente, pacat ca ne-au invins...
am facut si eu poze si filmulete, o sa ti le dau ;)
ne vedem la ploiesti
Mi-a tras teapa FreakBoy, mi-a dat un nr. de telefon ce nu era al lui.

Astept pozele, ne vedem la Ploiesti o:
vad ca n-ai stat cu noi cu galeria, te-ai dus la a 2a, cu smecherii :o
la ploiesti sper ca te vad in primul rand :)(
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 30 Apr 2006, 00:22

FreakBoy scrie:
DoRyN scrie:
LUTU scrie: de ce n-ai zis ca ajungi nene?
acum am ajuns si eu, fara incidente, pacat ca ne-au invins...
am facut si eu poze si filmulete, o sa ti le dau ;)
ne vedem la ploiesti
Mi-a tras teapa FreakBoy, mi-a dat un nr. de telefon ce nu era al lui.

Astept pozele, ne vedem la Ploiesti o:
Hai ma nu mai dezinforma :) Ai presupus ca e nr meu ptr ca iti trimisesem un sms de pe el, dar asta demult :)

T@V eu eram ala de a pus imnul la portavoce inainte sa inceapa meciul. Daca va referiti la blonda venita cu vice, si eu am stat undeva langa ea in repriza secunda...de pe forum au mai fost white(care e vinovat ptr infrangere) si dxtr...nu stiu daca ati vazut mesajele lui dxtr, dar vi le zic eu aici: "Sempre Fidelis" si "Aducetil pe Lutinho" (sper sa nu ma insel)...oricum, daca era Lutu azi in teren ii faceam praf pe aia!
edit: Il uitasem pe OLD-ULTRAS care m-a certat ca l-am facut dinamovist :)( :cool:
freak:"SEMPER FIDELIS" e o pancarta(dictonul marinei americane) pe care o aduc la fiecare meci;
si pt ieri am pus pe gard un mesaj:"aduceti-l pe LUTZINHO"[adresat evident conducerii clubului+ov stanga]..care reprezinta punctul meu de vedere(neagreat de unii..mai ales de lazio :D ) si sustinut de cativa din galerie
Last edited by dxtr009 on 30 Apr 2006, 01:29, edited 2 times in total.
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 30 Apr 2006, 01:04

meci foarte slab al echipei
galeria a avut o prestatie reusita
jucatorii nu au catadicsit la sf meciului sa vina sa ne salute
am 3 beri datorie la freak :-)
mitchell si baird cei mai bataiosi...weird ain't it,mate?de acord cu editie
gane e de o indolenta crasa
ne lipseste MB(=micul balaci)
il sustin pe stanga o: ,desi ar trebui sa isi reproseze unele chestii in general
nu e o tragedie ce s-a intamplat azi dar cu siguranta e ingrijorator
...
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

JustME

Mesaj de JustME » 30 Apr 2006, 02:41

FreakBoy scrie:
LUTU scrie:
DoRyN scrie:Am fost si eu la meci, pe T@V nu l-am ghicit insa :-)
de ce n-ai zis ca ajungi nene?
acum am ajuns si eu, fara incidente, pacat ca ne-au invins...
am facut si eu poze si filmulete, o sa ti le dau ;)
ne vedem la ploiesti
Uitai sa va zic: white fu de vina ca am pierdut azi...abia astept sa vad ce zice "cetateanul"...sa vedem daca neaga :)(

hahahhaha :laughing: :laughing: :laughing: pai ce facu ma` white !!?? ca's chiar curios !! :laughing: :laughing:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 30 Apr 2006, 02:48

dxtr009 scrie:am 3 beri datorie la freak :-)
Pai de ce? :)(
Cu totii pe Ilie Oana...sa va luati caschete ca se rupe tribuna acolo (si e din piatra). Preferabil e sa evitati deplasarea cu trenul pentru ca eu am fost de vreo 2 ori cu baietii de la petrolul si am aruncat cateva pietre in gara...

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 30 Apr 2006, 02:52

JustME scrie:
FreakBoy scrie:
LUTU scrie: de ce n-ai zis ca ajungi nene?
acum am ajuns si eu, fara incidente, pacat ca ne-au invins...
am facut si eu poze si filmulete, o sa ti le dau ;)
ne vedem la ploiesti
Uitai sa va zic: white fu de vina ca am pierdut azi...abia astept sa vad ce zice "cetateanul"...sa vedem daca neaga :)(

hahahhaha :laughing: :laughing: :laughing: pai ce facu ma` white !!?? ca's chiar curios !! :laughing: :laughing:
Pai ba...asta e frate cu ghinionul...n-am vazut om mai ghinionist ca asta...oricum promisa ca pentru meciul cu petrolu calca-n [cenzurat] :laughing:

JustME

Mesaj de JustME » 30 Apr 2006, 03:00

hahahhahahah :laughing: :laughing: :laughing: hahahahahahah asa sa faca !!!
el si cu Lung sunt ghinionistii de la Universitatea, trebuia sa il dati afara din stadion :)( :)( :)( !! (glumesc evident) !!

meciu cu pietrolu` este miercuri cumva` !? eo` asa am auzit ... si sper sa fie adevarat ca sa pot sa ajung si eo` la ploiesti !!

Închis