Universitatea-FC Sibiu

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu FC Sibiu ?

Poll ended at 18 Mai 2006, 18:45

Victorie
46
98%
Egal
1
2%
Infrangere
0
No votes
 
Total votes: 47

jazzboy
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 4
Membru din: 31 Ian 2006, 19:38

Mesaj de jazzboy » 20 Mai 2006, 10:42

S-a terminat calvarul pentru voi! Sper sa nu se mai ajunga aici niciodata. Felicitari pentru promovare si multa bafta in divizia A, poate ne intalnim peste vreo 2 ani in A!
Numai bine!

vialy
suporter
suporter
Mesaje: 849
Membru din: 09 Noi 2005, 14:21

Mesaj de vialy » 20 Mai 2006, 10:48

Superb aseara.Mircea Bornescu a dat tonul aproape la toate scandarile chiar si la aia Peluza Sud cu cazier... si injura pe SDR si nu numai el toata echipa.Mandru k sunt oltean!
anti buCUResti

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 20 Mai 2006, 11:20


Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1982
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Mesaj de Dany » 20 Mai 2006, 11:30

Felicitari tuturor!
am auzit ca a fost superb
sa speram ca de acum inainte vom avea doar momente de bucurie!

Liga I asteapta-ne ca veniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmm

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 20 Mai 2006, 11:30

veniti si voi cu niste poze de aseara din Craiova :)) :)) :))

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9784
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 20 Mai 2006, 11:32

ce a fost mai usor s-a dus. ne asteapta o vara plina de cautari, de atacuri din partea dusmanilor. trebuie sa stringem rindurile. ADIO DIVIZIA B! BUN VENIT DIVIZIA A!!!!!
Am zis!!

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 20 Mai 2006, 11:40

ba ce adevarat a fost :up: :up: :up: !!!!!! ne-am intalnit pe drum cu vreo 2 masini...am mai dat de unii veniti din Constanta !!! fulare puse pe geamuri...misto !!!! atmosfera frumoasa in tribuna....e frumos la Tg-Jiu.
la intoarcere...am venit cu vreo 2-3 masini...am facut un fel de coloana...ba treceam noi in frunte...ba treceau ei...ne-au facut baietii dintr-o Dacie un filmulet cu un tellefon,la tot ce s-a intamplat pe acolo.la intoarcere...cre ca am dat de vreo 8-10 masini....toate din Craiova...facusera coloana.....nu mai zic de ce-a fost la intrare in Craiova...BESTIAL !!!! mai ales de la Billa...au tras toate masinile pe dreapta (dupa cum se stie e inchis drumu spre centru se merge pe stanga)..bestial !!! toate masinile dupa autocar !!! anarchie totala !!! nu trecea nimeni in fata noastra ...se opreau toti..claxonau....BESTIAL !!!!!

apropo...ne-am intalnit si cu Ady_G :lol: la Tg-Jiu..ca era un festival pe la ei pe acolo...

FRUMOS TARE DEPLASAREA ASTA !!!
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 20 Mai 2006, 11:48

ba bestial ma. toata atmosfera de la final, din timpul meciului, de dinaintea inceputului, de aseara. bestial. cine a fost in centru aseara si a vazut artificiile si fumigenele sunt marca stuparii vs. laurentiu ( ultras ). am rupt centru in doua. bv echipei, bv minunatilor fani care au facut deplasarea. impresionant la intrare in craiova. parca luasem un trofeu. este incredibil ce se intampla. am reinviat.
apropo che, intreba adi g, daca tu iar ai avut treaba cu arabii pe plantatie?
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 20 Mai 2006, 11:55

Intrati pe topicul "Promovarea in Dvizia A"ca gasiti acolo poze de la promovare.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 20 Mai 2006, 11:56

Pe masura ce o sa le avem pozele vor fi puse AICI.

Avatar utilizator
haxor
suporter
suporter
Mesaje: 504
Membru din: 22 Oct 2005, 04:31

Mesaj de haxor » 20 Mai 2006, 13:30

stuparu_alexandru scrie:ba ce adevarat a fost :up: :up: :up: !!!!!! ne-am intalnit pe drum cu vreo 2 masini...am mai dat de unii veniti din Constanta !!! fulare puse pe geamuri...misto !!!! atmosfera frumoasa in tribuna....e frumos la Tg-Jiu.
la intoarcere...am venit cu vreo 2-3 masini...am facut un fel de coloana...ba treceam noi in frunte...ba treceau ei...ne-au facut baietii dintr-o Dacie un filmulet cu un tellefon,la tot ce s-a intamplat pe acolo.la intoarcere...cre ca am dat de vreo 8-10 masini....toate din Craiova...facusera coloana.....nu mai zic de ce-a fost la intrare in Craiova...BESTIAL !!!! mai ales de la Billa...au tras toate masinile pe dreapta (dupa cum se stie e inchis drumu spre centru se merge pe stanga)..bestial !!! toate masinile dupa autocar !!! anarchie totala !!! nu trecea nimeni in fata noastra ...se opreau toti..claxonau....BESTIAL !!!!!

apropo...ne-am intalnit si cu Ady_G :lol: la Tg-Jiu..ca era un festival pe la ei pe acolo...

FRUMOS TARE DEPLASAREA ASTA !!!

Ma tu erai cu Oltcitu ala cu SSS? Eu eram cu Cielo ala albastru cu UNV.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 20 Mai 2006, 13:34

Pai nu ti-e clar :)( cei trei Stuparu :laughing:

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 20 Mai 2006, 13:38

Hai Craiova!...sunt si eu f. bucuros...am ajuns si eu sa postez..aici nu am net acasa

greul abia acum incepe! ne mai trebuie intariri pentru a taia din nas stelei si lui dinamo!


salutari tuturor!

am inteles ca a fost si white blue de pe aici la meci...dar nu l-am vazut
salutari fratilor Stuparu! o:

poate o sa mai postezsi mai tarziu mai tarziu

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 20 Mai 2006, 14:06

Rezultatele etapei 27

Clasamentul dupa etapa 27.

Astra urca pe 8 si pare definitiv scapata de retrogradare. In locul ei pare sa nu mai aiba sanse Minerul Motru.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 20 Mai 2006, 14:13

Mai sunt 3 meciuri. Parca as vrea sa se salveze Motru si sa cada Poiana Campina. As fi mai linisitit asa.

Închis