Universitatea - CSM Rm Valcea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Pentru linistea noastra, vom castiga derby-ul cu CSM Rm.Valcea ?

cu siguranta
34
85%
facem egal ca nu mai conteaza
5
13%
pierdem ca noi doar rulam jucatori
1
3%
 
Total votes: 40

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 29 Mai 2006, 10:25

Che Guevara scrie:Pai as vrea sa ii vad la Bucuresti marti pichetand Casa Fotbalului pe aia care se credeau mari ultrasi atunci cand cereau eliberarea dinamovistilor detinuti in Bulgaria. Sa vedem. Sunteti capabili sa faceti pentru echipa voastra ceea ce ati facut pentru caini?
Aci sunt cat se poate de acord cu tine Che. o:

BALLY

Mesaj de BALLY » 29 Mai 2006, 14:27

pretorianus scrie:
Bailesteanu Liviu scrie:si eu sunt de parere ca avem dreptate dar uneori mori cu ea in brate, crede-ma netoiu trage toate sforile, are tot interesul sa ramanem in B.
o: o: o:
Sunt chiar curios sa vad in ce formula va evolua Dinamo II cu noi...
Parca vad...
Inca de la inceputul sezonului m-am temut de acest meci.
Cred insa ca nu ni se vor lua cele trei puncte. Sunt 99,99% sigur. Ar fi stupizenia stupizeniilor in materie de fotbal. Oricum cineva si-a pastrat un as in maneca pentru final. Promovasem prea usor in A (dupa unii)...
Ori nu suntem lasati ori nu suntem in stare sa facem un lucru serios pana la capat...
Intreruperea nocturnei a fost o chestie teribil de dubioasa

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 29 Mai 2006, 16:26

dinamo II va trage tare cu noi,o sa vedeti...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 29 Mai 2006, 17:21

In primul rand ca Dinamo II or sa bage numai maimutoi in teren ca nu au echipa valoroasa din moment ce ilie iordache e cel mai bun om al lor.

In al doilea rand ca nu prea vad cum pot fi stimulati sa moara pe teren in meciul cu noi. Cine ii plateste? Fiindca sunt deja retrogradati si oricum clubul mama doreste sa desfinteze aceasta echipa. In plus Dinamo are probleme serioase cu echipa mare ca sa isi mai bata capul cu satelitul...

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 29 Mai 2006, 22:17

Che Guevara scrie:In primul rand ca Dinamo II or sa bage numai maimutoi in teren ca nu au echipa valoroasa din moment ce ilie iordache e cel mai bun om al lor.

In al doilea rand ca nu prea vad cum pot fi stimulati sa moara pe teren in meciul cu noi. Cine ii plateste? Fiindca sunt deja retrogradati si oricum clubul mama doreste sa desfinteze aceasta echipa. In plus Dinamo are probleme serioase cu echipa mare ca sa isi mai bata capul cu satelitul...
da dar maimutoii aia o sa moara cu ai nostri de gat.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 29 Mai 2006, 22:42

Pai or sa moara invinsi cu noi de gat.

vasi_florescu
suporter
suporter
Mesaje: 617
Membru din: 27 Dec 2003, 17:28

Mesaj de vasi_florescu » 29 Mai 2006, 23:36

Treaba este groasa de tot la FRF,sunt in stare de mari ....."gesturi" de prietenie.
Sa facem un calcul.Dinamo vrea cu orice pret sa prinda LC la anul si pentru asta va farce tot posibilul sa favorizeze promovarea echipei lor satelit,ati ghicit Urziceniul.
Pentru asta va trage sforile la FRF si va baga echipa tare de tot in ultima etapa cu noi.
O sa vedeti.....
ROMANI PRIN NASTERE,OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 29 Mai 2006, 23:41

vasi_florescu scrie:Dinamo vrea cu orice pret sa prinda LC la anul si pentru asta va farce tot posibilul sa favorizeze promovarea echipei lor satelit,ati ghicit Urziceniul.
vasi, dINAMO n-are cum sa-si doreasca promovarea Urziceniului, daca intentioneaza s-o transforme in satelitul oficial pentru ca este interzis ca o echipa satelit sa evolueze in aceeasi divizie cu echipa "mama".Si din cate am inteles eu, dINAMO II e pe cale de desfiintare dupa retrogradarea in C, iar Urziceniul urmeaza sa devina satelitul oficial al lui dINAMO.Asadar, raman la parerea ca urzicenii nu vor decat sa ajunga la baraj ca sa faca un ban "cinsit"
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 02 Iun 2006, 15:50

Che Guevara ???

Imagine

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 02 Iun 2006, 16:01

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Primu din stanga! :)(
De fapt nu e nici greu sa-ti dai seama! :-)
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 02 Iun 2006, 19:38

Asa e Che?
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 02 Iun 2006, 20:14

Che are figura de intelectual!

Avatar utilizator
blondu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1653
Membru din: 16 Apr 2005, 02:13

Mesaj de blondu » 02 Iun 2006, 20:16

ba da unde a disparut che? nu l-am mai vazut de cateva ore pe forum.so fi intamplat ceva cu el.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 02 Iun 2006, 21:50

Eu am strigat la Edmond sa imi faca poza. Daca nu strigam la el cred ca nici nu ma vedea. Ca oricum mare lucru nu cred ca intelege de pe stadion.

Che are figura de intelectual, de-aia mi-am luat tricou cu el. (13 Euro la Munchen) :-) Dar eu sunt mai din topor asa. :lol:

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 02 Iun 2006, 21:53

Che Guevara scrie:Eu am strigat la Edmond sa imi faca poza. Daca nu strigam la el cred ca nici nu ma vedea. Ca oricum mare lucru nu cred ca intelege de pe stadion.

Che are figura de intelectual, de-aia mi-am luat tricou cu el. (13 Euro la Munchen) :-) Dar eu sunt mai din topor asa. :lol:
deci tu esti ala? Asa, ca sa vedem si noi cu cine avem de-a face. :)(

Închis