Dinamo II-Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Suntem in stare sa ne mobilizam pentru a nu pati a doua mare rusine din istorie? Promovam?

Poll ended at 03 Iun 2006, 12:07

ii batem si promovam
61
80%
nu-i batem dar promovam
11
14%
nu promovam
4
5%

Total votes: 76

agga
membru
membru

Mesaj de agga » 04 Iun 2006, 15:30

stie cineva ce a scris observatorul in raport si ce masuri credeti ca se vor lua de catre federatie? Pana la urma faptul ca au fost oameni injunghiati intra la tentativa de omor si este o fapta pt care in mod normal se fac ani grei de puscarie. Toate astea sr trebui sa se intample intr-o tara civilizata. Liverpool nu a mai jucat ani buni in Europa dupa ce au facut in Belgia. acum o sa fie toti cu ochii pe noi si sa vedeti ce suspendari o sa ne luam noi pentru orice basina trasa de galerie. SECESIUNEA e singura sansa. :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x BUCURESTI
toti prostii tin cu steaua!

un_suporter

Mesaj de un_suporter » 04 Iun 2006, 15:33

LA CRAIOVA SA NU MAI VINA !!!!! II OMORIM !!!

AR TREBUI SA NE DEPUNCTEZE , SA FACEM RAZBOI CIVIL SI SA TERMINAM ODATA CU ROMANIA ASTA DE KKAT .

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Iun 2006, 15:44

Este o porcarie. Eu consider ca trebuie sa uitam totul si sa revenim la normalitate. Altfel riscam sa nu mai vina nici :eek: pe stadioane si sa revenim in anonimat.

GAN
junior
junior

Mesaj de GAN » 04 Iun 2006, 16:02

sezione, nu cred ca te stiu personal, dar din ce scrii esti o mizerie.
thunder e si el o mizerie (e super viteaz baiatu cu copii care vin si ei in peluza la meci)
brigada sezione de cand a aparut a fost mereu o mizerie. (sa va amintesc episoade cu charlie sau felie sau altii de acolo sau le stiti toti?)

V-ati dus in toate satele de prin B la meciuri neimportante sa strigati pt mititelu si acum ca v-a zis el nu v-ati dus tocmai la dinamo.

Nea Marin
fanatic
fanatic

Mesaj de Nea Marin » 04 Iun 2006, 16:07

Ba, terminati cu amenintarile astea tampite, ca va puneti la mintea cainilor boratzi. Noi avem o ECHIPA, nu haite de bestii carora nici nu le pasa ce-i pe teren.

Sa nu ripostam, ci sa-i spulberam pe teren. Sa vedem atunci ce-or sa ne faca, or sa masacreze suporterii in tribune cu bazooka, or sa ne dea arbitrii lor gol, o sa ne ia federatia punctele in fiecare etapa la masa verde? Poate atunci s-or trezi si prostii care mai cred basmu cu securistu cu cocosu/cainele rosu (si nu numai in fotbal).

LIBERTATE!
HAI STIINTA!
STIINTA SUNTEM NOI !

sezione
suporter
suporter

Mesaj de sezione » 04 Iun 2006, 16:14

GAN scrie:sezione, nu cred ca te stiu personal, dar din ce scrii esti o mizerie.
thunder e si el o mizerie (e super viteaz baiatu cu copii care vin si ei in peluza la meci)
brigada sezione de cand a aparut a fost mereu o mizerie. (sa va amintesc episoade cu charlie sau felie sau altii de acolo sau le stiti toti?)

V-ati dus in toate satele de prin B la meciuri neimportante sa strigati pt mititelu si acum ca v-a zis el nu v-ati dus tocmai la dinamo.
gan daca esti fratele lui adi ma cunosti bine ... si ar trebui sa sti relatiile mititelu-sezione (acu 2 luni ne contram cu el si acu ne zice el ce sa facem???) Nu vezi ca plutesti .. iar cu mizerii , bla bla .. ar trebui sa fi mai retinut .. asa cum erai la concert la iris . In rest toate bune

omaciu
fanatic
fanatic

Mesaj de omaciu » 04 Iun 2006, 16:14

Che Guevara scrie:Este o porcarie. Eu consider ca trebuie sa uitam totul si sa revenim la normalitate. Altfel riscam sa nu mai vina nici :eek: pe stadioane si sa revenim in anonimat.
Sunt de acord cu tine...pe mine ma inerveaza ce au facut, si vreau si eu o revansa..DAR in primu rand, trebuie facuta cind nu se asteapta, nu cind vin cu o ratie de 10 gabori la javra.

TOTUSI, as vrea mult mai mult, sa batem pe teren de ii terminam. Asta e revansa adevarata sai batem si la noi si in santu lor mizerabil sai tacem dracu din gura pe javre.

Hai sa nu ne mai certam intre noi. va dati seama daca o javra citeste p'aci rade de noi ca ne certam intre noi. Ce a fost a fost, pe mine ma luat lacrimele citind d'aci ce sa intimplat ..dar trebuie sa fim uniti si sa aratam la intreaga tara ca Stiinta a revenit in forta!!!

bogdan3006
fanatic
fanatic

Mesaj de bogdan3006 » 04 Iun 2006, 16:25

Mad_Shark scrie:
bogdan3006 scrie:
blondu scrie:de tristan si de maftei stiam si de cativa dintre copii ca i-am mai vazut pe la meciuri.si binenteles si pe thunder ca doar avea ditamai steagul la otopeni.dar unde erau liderii:postasu charlie blondu corni.poate ei stiau si le-a fost frica.nu vreau sa intru in scandal doar intrebam asa.
E clar ca stiau ce ii asteapta si nu s-au mai dus. Au dat dovada de lasitate tocmai ei cei viteji. Iar faza cu trenul nu tine pt ca daca vroiau cu adevarat sa ajunga la meci gaseau alta modalitate asa cum s-a intamplat de nenumarate ori.
bai bogdane da tu esti capatanos? esti capos rau, de nu vrei sa intelegi. ia vino ma la meci si spune-ne in fata. hai du-te si cearta-te cu postasu ca de ce nu s-a dus si o sa-ti explice ala cum ti-am explicat si eu. cum draq vrei sa te duci in deplasare la 4 si la 7 dimineata spre bucuresti, cu doar 100 de mii de fiecare, fara sa iei trenu? cum crezi tu? ce ai fi facut tu in locu nostru. cordon de politie si in gara si in bordei. ia spune-ne ma geniule cum ajungeai tu la bucuresti in conditiile alea?
Bai nene cum sa-ti explic eu tie....daca esti suporter adevarat n-ai pretentia sa intri moca la fiecare meci sau sa mergi pe blat in deplasari. Corect sau nu? Pe de alta parte, cordonul ala de politie nu intamplator se afla acolo tocmai acum.Eu cred ca miroase a Netoiu+Solomon, un cuplu care se iubeste din ce mai mult.

bogdan3006
fanatic
fanatic

Mesaj de bogdan3006 » 04 Iun 2006, 16:29

Ruben Navarro scrie:Ar fi bine sa lasam amenintarile verbale....Daca iti facusi cont la ei foloseste-l in alt mod...poate fi util...
Ai dreptate dar crede-ma ca n-am mai putut sa ma abtin. E deja prea mult ce fac nenorocitii astia. Pe de alta parte nu sunt deloc de acord cu violenta dar cand vine vorba de infectii astia e cam greu sa te abtii

bogdan3006
fanatic
fanatic

Mesaj de bogdan3006 » 04 Iun 2006, 16:46

Gata cu cearta ca deja e prea mult. Tb sa fim uniti si sa realizam ca aparam cu totii culorile Stiintei iar asta trebuie sa intareasca si mai mult.

omaciu
fanatic
fanatic

Mesaj de omaciu » 04 Iun 2006, 16:56

o: aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda aplauda

HAI CRAIOVA!!!!!

exxtasy
membru
membru

Mesaj de exxtasy » 04 Iun 2006, 16:58

Parerea mea e k ar trebui sa trecem peste incidentele astea si cel mai important, nu mai aruncatzi jigniri in stanga si in dreapta.noi in loc sa fim unitzi acum,le dam satisfactie la javre.un lucru bun ar tre' sa iasa din ceea ce s'a intamplat: sa fim mai uniti si mai comunicativi.in rest toate cele bune la toti si nu uitati...va veni si randul lor sa si'o ia la mizerie. forza stiintza !
Mandru
Ca Sunt OLTEAN !!!

manex
fanatic
fanatic

Mesaj de manex » 04 Iun 2006, 17:07

corect. ca uite, iar ne dezbina juaverele. dupa ce ne-au luat 2 echipe, acum mai invrajbesc si suporterii. gata. s-a terminat. cine poate sa invete din ceea ce s-a intimplat simbata, bine. cine nu.....inseamna ca nu are minte. STf b-ule. bine ai venit Liga 1
feriti-va!cretinii sint printre noi! sa fie pace!!! am zis
sustin ideea schimbarii primelor versuri din imn :"De bucurie rar avuram parte"
aduc ghinion

Mad_Shark
membru
membru

Mesaj de Mad_Shark » 04 Iun 2006, 17:15

de acum incolo o sa incerc eu sa va zic celor de va cunosc ce o sa se intample, ce o sa faca galeria, daca nu o sa mai mergem la meciuri, sau mai stiu eu ce alte actiuni, iar daca veti vrea va veti implica, daca nu, asta este. poate era mai bine daca stiam dinainte ceea ce avea sa se intample dimineata in gara, dar asta a fost. si inca ceva pentru cei care cred ca a fost ceva premeditat. pustiii aceia din galerie, care au fost la meci si care au luat bataie, au plecat cu trenul de 1. atunci nu a fost picior de garda in gara. eu cred ca solomon si cu netoiu, vb unui al utilizator de aici, inca pastreaza relatii. pentru ca pe urma la celalalte 2 trenuri spre bucale, adica la 5 si la 7 nu se mai puteau urca in ele. cred ca nici din halta din craiovita nu faceam nimic daca ne urcam , deoarece intrau peste noi in tren si ne dadeau jos. asta e milita si ordinele primite de sus. acum javrele se simt mult mai barbati, fiindca au batut o gramada de copii.

baggio
fanatic
fanatic

Mesaj de baggio » 04 Iun 2006, 17:17

Mad_Shark, apropo....care esti din galerie?Poate te stiu! o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Închis