Universitatea - Vaslui

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce va face Universitatea in primul meci de la revenirea in A?

Castiga
117
82%
Meci egal
18
13%
Pierde
8
6%
 
Total votes: 143

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 01 Aug 2006, 18:36

drejania scrie:Cica da, dar nu s-au dat nume pana acum
atunci cand naiba le fac, ca acum ne arde buza mai tare, ca nu-i avem nici pe cei 4!? :o:

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 01 Aug 2006, 19:57

ciombe scrie:Da-ti pe otv acum se vb.despre suspendari si amenzi.Despre suporteri si galerie daca mai striga urat si rasial.
_________________
Ba da ne inebunisi cu stirea asta ...o bagasi peste tot .STOP :laughing:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 01 Aug 2006, 20:51

Che Guevara scrie:Daca sunteti atatia plecati pe afara de ce nu contribuiti cu ceva fonduri pentru acest forum? Aveti impresia ca site-ul asta se face prin fotosinteza?

Apropo de comunism si de USA...
Observ ca nimeni nu a luat in seama mesajul asta!!! :-( Treceti pe langa el ca trenul prin gara... :)( :)( :)(
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 01 Aug 2006, 21:12

@pretorianus: Cainii latra, ursul trece.

@ciombe: Ursule!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 01 Aug 2006, 21:15

Che Guevara scrie:@pretorianus: Cainii latra, ursul trece.

@ciombe: Ursule!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

iuli

Mesaj de iuli » 01 Aug 2006, 21:46

pretorianus scrie:
Che Guevara scrie:Daca sunteti atatia plecati pe afara de ce nu contribuiti cu ceva fonduri pentru acest forum? Aveti impresia ca site-ul asta se face prin fotosinteza?

Apropo de comunism si de USA...
Observ ca nimeni nu a luat in seama mesajul asta!!! :-( Treceti pe langa el ca trenul prin gara... :)( :)( :)(
Idei lansez si eu oricand,sa vedem fapte si mai vorbim...

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 01 Aug 2006, 22:02

iuli scrie:
pretorianus scrie:
Che Guevara scrie:Daca sunteti atatia plecati pe afara de ce nu contribuiti cu ceva fonduri pentru acest forum? Aveti impresia ca site-ul asta se face prin fotosinteza?

Apropo de comunism si de USA...
Observ ca nimeni nu a luat in seama mesajul asta!!! :-( Treceti pe langa el ca trenul prin gara... :)( :)( :)(
Idei lansez si eu oricand,sa vedem fapte si mai vorbim...
Asta se numeste tragere de timp...adica tragi de ceea ce nu avem!! :!:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 01 Aug 2006, 22:05

iuli scrie:Idei lansez si eu oricand,sa vedem fapte si mai vorbim...
Daca tot vorbim de fapte sa inteleg ca dupa ce vei observa un face-lift al acestui forum esti dispus sa contribui cu ceva $$?

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 01 Aug 2006, 22:44

adusa cineva vorba de Ploiesteanu...dupa mine cel mai tare lautar, care din cate stiu, canta mult prin alte tari, la mari restaurante. are cateva melodii care te "indispun"...dar la urmatoare iti torni in cap de fericire! ;)

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 02 Aug 2006, 01:21

web_st4r scrie:adusa cineva vorba de Ploiesteanu...dupa mine cel mai tare lautar, care din cate stiu, canta mult prin alte tari, la mari restaurante. are cateva melodii care te "indispun"...dar la urmatoare iti torni in cap de fericire! ;)
Mda, sa vezi live cum suna langa masa ta...

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 02 Aug 2006, 01:25

FreakBoy scrie:
web_st4r scrie:adusa cineva vorba de Ploiesteanu...dupa mine cel mai tare lautar, care din cate stiu, canta mult prin alte tari, la mari restaurante. are cateva melodii care te "indispun"...dar la urmatoare iti torni in cap de fericire! ;)
Mda, sa vezi live cum suna langa masa ta...
daca l-ai avut langa masa esti tare, si sa-ti dau si eu nr meu de tel, sa mi-l pui si mie la ureche macar! as da oricat sa imi cante 1-2-3 melodii!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 02 Aug 2006, 01:28

drejania scrie:Gabi Lunca n-a fost manelista. Si nici Siminica...

Maneaua reprezinta subcultura, doar prin ritm, mesaj si versuri. Gandeste-te ca este promovata de un popor primitiv si preluata de unul in curs de dezvoltare. Asta ar trebui sa dea de gandit. Si nu incurca manelistii cu lautarii vechi ai Romaniei. Sunt impotriva curentului manea, pentru ca asta promoveaza, incultura.
Nu a zis nimeni ca maneaua e acelasi lucru cu muzica lautareasca...si mesajul, cred ca e acelasi lucru cu versurile! de fapt, care mesaj? Eu ascult manele...de unele rad, insa unele (chiar daca sunt putine) sunt chiar de bun gust...daca asculti pe la blocuri, sau cine stie pe unde "am bani, am femei, bla bla vla, e normal sa zici ca maneaua e de [cenzurat]...eu nu dau 2 bani pe astea pe aia care le asculta, sau mai rau, pe aia care le cumpara...dar crede-ma ca sunt unele care au un ritm din acordeon si tambal de "iti iei o sticla de vin, nu bei o gura, si deja te gandesti cum sa faci sa o iei pe a doua" (am citat un prieten, clasic omul :)( ).
Inca o data zic: e adevarat ca majoritatea manelistilor sunt niste tarani, si niste inculti (nu neaparat din lipsa scolii)...dar asta nu inseamna ca daca asculti o manea, automat esti incult...
Si am mai zis...vreo si eu un argument: de ce maneaua e subcultura, si hiphopul e cultura?

tzygler

Mesaj de tzygler » 02 Aug 2006, 01:28

Salut! Eu sunt din Vaslui si vreau sa va spun ceva referitor la Buhusi. Baiatul asta sa stiti ca e un adevarat fan al Universitatii Craiova. Cand a venit prima oara la Vaslui avea la oglinda retrovizoare din masina sa un fanion cu Craiova, pentru care ne`am rugat de vreo 3 ori sa`l inlocuiasca... Deci, ar trebui sa`l respectati, parerea mea. Bafta in continuare!

JustME

Mesaj de JustME » 02 Aug 2006, 01:33

tzygler scrie:Salut! Eu sunt din Vaslui si vreau sa va spun ceva referitor la Buhusi. Baiatul asta sa stiti ca e un adevarat fan al Universitatii Craiova. Cand a venit prima oara la Vaslui avea la oglinda retrovizoare din masina sa un fanion cu Craiova, pentru care ne`am rugat de vreo 3 ori sa`l inlocuiasca... Deci, ar trebui sa`l respectati, parerea mea. Bafta in continuare!

si .. l-a inlocuit ?!

tzygler

Mesaj de tzygler » 02 Aug 2006, 01:34

da... dar iti dai seama ca de gura noastra...

Închis